Valentýn

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

93%
Hra - My Perfect Valentine Dress Dress Up
Video se načítá

14. února se v mnoha zemích světa slaví svátek svatého Valentýna. Nejinak je tomu v této oblékací hře. Hlavní hrdinka se chystá na večeři se svým přítelem. Pomozte jí vybrat slušivou kombinaci oblečení, aby ho dokázala uhranout. Máte na výběr opravdu velkou spoustu možností, nechybí náušnice, boty, rukavice nebo třeba top.

 
93%
Hra - Sweet Love Valentine Day
Video se načítá

Poradíš Kláře a Robertovi, co by si měli obléci na Valentýna? Společně mají setkat na lavičce v přírodě.

 
92%
Hra - Musical Valentine
Video se načítá

Opět jedna z prima her na zbystření postřehu a rozlišovacích schopností. Vaším úkolem je co nejrychleji najít chyby neboli neshody mezi dvěma na první pohled stejnými obrázky. A aby se vám hra zalíbila ještě více, je vytvořena s valentýnskými motivy, kterou jsou plné srdíček, které jistě potěší každého.

 
92%
Hra - Valentine's Runway Secrets
Video se načítá

Připravte tuto slečnu na Valentýna a oblékněte jí oblečení ze čtyř různých stylů. Kromě toho jí budete vybírat make-up a doplňky.

 
92%
Hra - Monkey GO Happy Hearts
Video se načítá

Zvládnete rozveselit všechny tyto smutné opičáky? Musíte najít všechny srdíčka, která jsou ukryté. Najděte tři srdce a můžete pokračovat dále.

 
90%
Hra - Fashion Studio Valentine Outfit
Video se načítá

Zapojte svou fantazii a vytvořte nejkrásnější Valentýnský outfit, po kterém by toužila každá mladá slečna. Nebojte se jednotlivé barvy kombinovat a obohacovat o doplňky.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Valentines Spa Day
Video se načítá

Valentýn je krásný čas, kdy si jeden druhému vyjadřujeme lásku. Proto není divu, že žena chce být v tento den krásná a plná energie. Pomozte i vy této slečně která potřebuje zábaly, vybrat make-up a oblečení, aby byla pro svého partnera okouzlující.

 
88%
Hra - Valentines Day Slacking 2014
Video se načítá

Sarah a její manžel Tim si rezervovali stůl v nóbl restauraci, kde by se měli chovat slušně a podle norem. Nicméně to Sarah ani tentokrát nehodlá. Pomozte jí s namalovanými rtů, s ukládáním květin do vázy nebo s líbáním manžela.

 
87%
Hra - Zoe & Lily: Valentine's Day Date
Video se načítá

Zoe a Lily, se už nemohou dočkat na Valentýna, chystají se na večeři se svými kluky. Bude to dvojité rande a musíte je na to připravit. Takže zvolte vhodné oblečení a účes.

 
87%
Hra - Frozen Sisters Valentine Date
Video se načítá

Elsa a její mladší sestra se chystají na Valentýna, aby si tento den užili ve společnosti jejich přátel. vyberte pro každou z nich krásné šaty a make-up.

 
86%
Hra - Baby Hazel Valentines Day
Video se načítá

Hazel si chce v tento den užít Sv. Valentýna, a proto se rozhodla, že pro své rodiče přichystá chutný oběd na terase. Kromě toho si pro ně připraví i menší dárky k Valentýnu. Pomůžeš jí s přípravami i ty?

 
86%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video se načítá

Ken, Flynn a Hiccup se zajímají o Barbie, avšak vítězem může být jen jeden. Pomoz každému z nich s výběrem dárku pro Barbie a nechte ji ať si vybere toho nejlepšího.

 
84%
Hra - Valentines Coloring
Video se načítá

Milá valentýnská omalovánka, ve které vykreslíš úžasného medvídka s velkým srdíčkem. Vyber vhodné barvičky a dej se do práce.