Ovocné

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

81%
Hra - Fruit Chef
Video se načítá

V této postřehové hře budete mít za úkol rozseknout ovoce, které letí vzduchem. Přitom se ve vzduchu budou objevovat i bomby a další předměty, které nesmíte rozseknout. Pokud je náhodou zasáhnete, hra končí a vy budete muset začít znovu.

 
62%
Hra - Fruit Fairy 1
Video se načítá

Pomozte těmto ovocným vílám se upravit na léto. Napřed začněte líčením, pokračujte oblékáním a hlavně jim nezapomeňte změnit i účesy!

 
74%
Hra - Fruit Salesgirl 1
Video se načítá

Upravte Natálii a její kamarádku Audrey. Jdou spolu do práce a na vás bude je pořádně upravit, takže se musíte snažit.

 
70%
Hra - Fruit Fairy 3
Video se načítá

Dokážete změnit vzhled těmto dvěma dívkám? Začněte líčením, účesem a pak je oblékněte do pěkného oblečení.

 
50%
Hra - Mia Cooking Fruit Pancake
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude pomoci mladé kuchařce jménem Mia připravit skvělé ovocné palačinky. Nejdříve si musíte připravit všechno ovoce a následně se pustit do výroby těsta. Nemusíte se přitom bát, že něco pokazíte, protože Mia vás postupně provede všemi kroky.

 
72%
Hra - Tri-Fruit Solitaire
Video se načítá

V této karetní hře se snažíte vyprázdnit karty z herní plochy. Karty skládáte na otočenou kartu z balíčku. Pokud nemůžete složit kartu z plochy, musíte vytáhnout kartu z balíčku.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Fruit Collector
Video se načítá

Podaří se vám nasměrovat všechno padající ovoce do správných košíků? Směrovat jej budete pomocí plošinek, se kterými můžete otáčet.

 
70%
Hra - Fruit Fever World
Video se načítá

Vaším úkolem bude v této hře spojit stejné ovoce, které po vás chtějí mlsné opičky. Povede se vám to a získáte co nejvíce bodů? Můžete použít i bonusové předměty.

 
80%
Hra - Fruit Jam
Video se načítá

Ve hře Fruit jam budeš mít za úkol spojovat stejné druhy ovoce, alespoň po 3 kusech a tvořit tak marmeládu. Každé kolo budeš muset spojití více a více kusů, aby ses zase dostala dál.

 
80%
Hra - Lemony Girls At Prom
Video se načítá

Ve hře lemony Girls at Prom bude tvým úkolem pomoct dvěma citronovým kamarádkám pomoct vybrat vhodné oblečení na ples. Jak asi jistě tusíš, "citronové" se jim říká právě+ proto, že mají rády žlutou barvu a vzory citrónů. POdaří se ti něco vymyslet tak, aby na plese zazářily?

 
84%
Hra - Fruit Master
Video se načítá

Fruit Master je ovocná hra, ve které bude tvým úkolem házet hvězdice na ovoce a tím vytvářet ovocné koktejly. Aby se ti ale podařily splnit limity, nesmíš ani jednu hvězdici hodit nadarmo. Podaří se ti projet všechny levely?

 
82%
Hra - Fruit Slashing
Video se načítá

Fruit Slashing je parádní postřehová hra, ve které bude tvým úkolem rozseknout ovoce ve vzduchu a zajistit tak, že ovoce nedopadne na zem celé. Zároveň se budeš muset vyhýbat bombám, které když rozsekneš, tak tě zabijou. Kolik ovoce se ti podaří rozsekat?

 
82%
Hra - Fruit Master 2
Video se načítá

Máš ráda ovocné nápoje? Ve hře Fruit Master 2 si můžeš vyzkoušet, jak takové nápoje dělá profík. Tvým úkolem bude házet nože na rotující ovoce a z něj připravovat nejrůznější freshe a smoothies.

 

Popis štítku Ovocné

V kategorii ovocných her se můžeš těšit na hry, kde budou hlavními aktéry jablka, hrušky, melouny nebo třeba švestky. I když se může zdát, že takových her moc není, tak tě můžu ujistit, že se zde rozhodně nudit nebudeš. Ovoce na tebe bude čekat v designových a defenzivních hrách, ve hrách na vaření a v postřehových hrách ale také třeba v logických hrách nebo v oblíbených spojovačkách. Pokud ti ovoce až tak nevoní, můžeš v kuchařkách připravovat i jiné jídla a pokud chceš úplně jinou kategorii, tak můžu doporučit například strategické nebo různé hry.

Nejlepší hry s ovocem

Pokud tě barví porcování jídla, tak se můžeš pěkně vyřádit ve hře Fruit Slasher 3D, kde je tvým úkolem naporcovat všechno ovoce, které uvidíš. Ve hře Fruit Defense 2 bude tvým úkolem ochránit ovoce před nenasytnými šneky a dalšími škůdci. U toho budeš vydělávat peníze a za ně si poté můžeš kupovat různá vylepšení. Ve hře Fruit Smoothies budeš moct využít své designerské dovednosti k přípravě skvělého ovocného drinku.