Kreslení terénu

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - Mustache Time
Video se načítá

Cílem této logické hry je nakreslit na hrací ploše plošiny tak, aby se vousaté postavičky nedostali mimo obrazovku. V každém kole bude plocha rozdělena na dvě části, přičemž kreslit můžete jen na jedné z nich.

 
86%
Hra - Solipskier
Video se načítá

Hra Solipskier je výborná hra u, které se určitě zabavíte. Používáte pouze myš a jde o to závodníkovi stavět dráhu tak, aby projel nejlépe všemi brankami, aby měl co nejvíce bodů. Můžete mu dělat i skokánky a kopce dolů, aby se rozjel. Hlavně nesmíte pouštět levé tlačítko myši, jinak přerušíte dráhu.

 
85%
Hra - Sugar, Sugar 3
Video se načítá

Podaří se vám dostat do všech šálků požadovaný počet zrnek cukru? V některých úrovních musíte rozdělit cukr podle barvy.

 
79%
Hra - Paintball The Game
Video se načítá

Vaším úkolem ve hře Paintball The Game je nakreslit dráhu pro kuličku, která se musí dostat k červenému čtverci. Snažte se kreslit co nejméně a tak, aby se kulička dostala do cíle co nejrychleji. Je to celkem zábavné.

 
79%
Hra - Sugar, Sugar
Video se načítá

Máte rádi cukr? Pak jistě nepohrdnete hrou Sugar, Sugar. Vaším úkolem v této hře bude za pomoci myši narýsovat potřebné čáry, abyste dostali cukřík do hrnečků. Každý hrneček na sobě má napsané číslo, které symbolizuje počet potřebných cukrů. Dokážete se dostat přes nejrůznější obtížné úrovně? Čím vyšší úroveň, tím obtížnější úkoly budou.

 
78%
Hra - Rollercoaster Creator 2
Video se načítá

Kdo by nemiloval zábavní parky s cukrovou vatou a hlavně horskou dráhou! V této hře máš jedinečnou příležitost navrhovat horské dráhy a to tak, aby až po nich pustíš vozíček s pasažéry, byly naprosto bezpečné. Postupuj z kola do kola a pomocí několika kreslících potřeb ve výběru navrhuj horské dráhy podle zobrazených požadavků v daném kole!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Rollercoaster Creator
Video se načítá

Vžijte se do role stavitele horských drah. V této hře za pomocí myši, kreslíte horské dráhy, tak aby se pasažéři dostali ze startu až do cíle živí. Není to tak jednoduché, protože musíte dráhu nakreslit tak, aby vozíky s cestujícími vysbírali zlaťáky po cestě. V každém kole na Vás čekají různé úkoly, které musíte splnit aby, jste se dostali do dalšího kola. Tak na co čekáte?

 
76%
Hra - Free Rider 3
Video se načítá

Máme tu další parádní závodní hru, ve které si dokonce můžete nakreslit vlastní terén! Ovšem nechybí ani již přednastavené úrovně, které si jistě užijete. Tak rychle nasednout na kolo a zdolat všechny nerovnosti a překážky!

 
75%
Hra - Draw Line
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat barevný míček do koše a přitom posbírat všechny hvězdičky. Míček můžete nasměrovat tam, kam potřebujete, za pomoci kreslení čar. V každém levelu máte však jen omezenou délku čáry.

 
70%
Hra - Magic Pen
Video se načítá

v této hře si nejen procvičíte své logické myšlení, ale také kreslení jednoduchých tvarů. Za úkol budete mít dopravit kolečko k vlajce právě díky vašim nakresleným vynálezům. Povede se vám nakreslit důvtipný stroj?

 
70%
Hra - FishNeedWater
Video se načítá

Ryba prostě nemůže žít na suchu. Pro svůj život potřebuje vodu a do té musíte naši hlavní hrdinku co nejdříve dostat. Vaším úkolem bude pomocí tužky spojit objekty tak, aby se ryba dostala do vody. Ryba na suchu by nebyla moc šťastná. U této hry budete muset i trošku přemýšlet, náročnost spolu s rostoucími levely totiž razantně stoupá.

 
70%
Hra - Contour
Video se načítá

Hra Contour prověří Vaši prostorovou představivost tím, že Vás donutí modelovat terén tak, abyste dostali kuličku do jamky. Ne vždy je to jednoduché díky polím, které mohou kuličku urychlit, zpomalit a také teleportovat.

 
70%
Hra - Chalky
Video se načítá

Zahrajte si tuto povedenou hru na paměť. Vaším úkolem si bude zapamatovat obrázek a dopravit trojúhelník až do terče. Jenže to má háček, musíte se vyhnout překážkám a navíc vysbírat všechny hvězdy. Máte na to se dostat až na konec hry?