Procvičování Mozku

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - 2048
Video se načítá

Ve hře 2048 si prověříte matematické schopnosti. Cílem je sčítat čísla tak dlouho než se na obrazovce zjeví číslo 2048.

 
83%
Hra - 2048 2 Player
Video se načítá

Ve hře 2048 2 Player musíte co nejrychleji pomocí sčítání čísel nahrát na jednom ze čtverečků skóre 2048. Dokážete to dříve než kamarádka?

 
74%
Hra - Guess Who Multiplayer
Video se načítá

Guess Who Multiplayer je skvělá verze hry Hádej kdo. Hra je celá v angličtině a tak kromě logiky budeš muset zapojit i znalost anglického jazyku. Tvým úkolem ve hře je uhádnout postavu, kterou vybral tvůj oponent dříve, než on uhádne tu tvou.

 
70%
Hra - Chalky
Video se načítá

Zahrajte si tuto povedenou hru na paměť. Vaším úkolem si bude zapamatovat obrázek a dopravit trojúhelník až do terče. Jenže to má háček, musíte se vyhnout překážkám a navíc vysbírat všechny hvězdy. Máte na to se dostat až na konec hry?

 
83%
Hra - Sudoku - populární hra Sudoku online
Video se načítá

Smyslem hry Sudoku je vyplnit mřížku číslicemi tak, aby každá řada, sloupec a boxy 3x3 obsahovali všechna čísla od 1 do 9. V této verzi Sudoku je čas vaším soupeřem, proto přemýšlejte velmi rychle...

 
72%
Hra - Sudoku 2
Video se načítá

Ve hře Sudoku existuje pouze několik základních pravidel. Musíte vyplnit tabulku 9x9 tak, aby každý řádek, každý sloupec a každá tabulka 3x3 obsahoval všechna čísla od jedničky do devítky pouze jedenkrát. Hra Sudoku prověří vaše schopnosti přemýšlet a je vhodná, pokud si chcete procvičit mozkové buňky.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
41%
Hra - Sudoku Toon
Video se načítá

Vaším cílem ve hře Sudoku Toon bude vyplnit puzzle skládající se ze čtverečků 9x9 tak, aby každý řádek, sloupec a čtvereček 3x3 obsahoval čísla od jedničky do devítky. Dokážete si s touto logickou hrou poradit nebo si nebudete vědět rady? Můžete si vybrat, jestli budete hrát s časovým limitem nebo bez něho.

 
83%
Hra - Monster Blaster 2048
Video se načítá

V této logické hře budete mít za úkol spojovat stejné příšerky a tím je odstranit z hrací plochy. Příšerky je potřeba vždy vhodně přemístit tak, aby v řádku nebo sloupci byly vedle sebe alespoň tři stejné. Čím více se vám jich podaří spojit, tím více bodů získáte na postup do dalšího kola.

 
80%
Hra - Sunset Sudoku
Video se načítá

Sunset Sudoku je klasická verze sudoku, u které se můžete zaposlouchat do relaxační hudby. Ve hře jsou dostupné 3 obtížnostní úrovně: lehká, střední a těžká. A pokud byste si náhodou nevěděly rady, můžete vždy hru požádat o nápovědu.

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 200
Video se načítá

Je tady 200. díl logické adventury Monkey Go Happy. Tentokrát se vydáš do lesa, kde budeš řešit logické hádanky, budeš muset najít klíč, uřezat strom, uplést svetr a sbírat šišky. A jako vžy budeš hledat 10 opiček.

 
84%
Hra - School Fun
Video se načítá

Protože je HPD místem i pro ty nejmenší, dáme si dnes hru, která ti pomůže se procvičit v postřehu a abecedě. Vpravo budeš mít žádané, jaké písmena mas vytahovat z korby nákladního auta a zároveň počet, kolik jich mas vytáhnout.

 
90%
Hra - Find In Mind
Video se načítá

Pokud si chceš i o víkendu procvivit mozek, aby ti nezakrněl, tak hru Find In Mind můžeme jen a jen doporučit. V této hře najdeš spoustu miniher - například budeš hledá postupky, spojovat nebo kombinovat čísla nebo hledat tvary, které k ostatním nepatří.

 
85%
Hra - Eg True False
Video se načítá

Dneska na tebe na HPD čekají samé logické hry. Začneme ve hře Eg True Falše, kde bude tvým úkolem poznat, jestli je daná matematická rovnice správně nebo špatně. Kolik rovnic se ti podaří vyřešit?

 

Popis štítku Procvičování Mozku

Chceš se kromě hraní zdokonalit i v nějakých dovednostech? Pak je kategorie hry na procvičení mozku přímo pro tebe! Vyber si, co si chceš procvičit a potom si vyber z velké nabídky her tu pravou pro tebe. Pokud chceš zrychlit reflexy, tak doporučuji postřehové hry. Na logické uvažování zkus buď logické nebo matematické hry. Pokud chceš něco na pamatování, tak určitě doporučuji pexeso případně přímo hry na paměť. A pokud chceš trochu zvýšit své kreativní umění, tak se ti budou hodit kreativní hry nebo třeba omalovánky. A nakonec, pokud chceš zdokonalit svůj strategický um, tak vyzkoušej některou ze strategických her.


Nejlepší hry na procvičení mozku

V matematické hře It's 4096 bude tvým úkolem spojovat políčka se stejnou hodnotou tak dlouho, dokud se nedostaneš na hodnotu 4096. A pokud ti to přijde jednoduché, tak věz, že to vůbec lehké není. Paměť si řádně procvičíš ve hře Chalky, kde budeš muset s myškou projet přes tabuli a posbírat všechny hvězdy a dojet do cíle. Jediný problém je, že po vyjetí ti všechno zmizí. Z logických her potom doporučuji jakoukoliv hru ze sérieMonkey Go Happy.