Jízda na kole

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

87%
Hra - Happy Wheels
Video se načítá

Jde o poměrně morbidní hru, ve které se snažíš dostat se přes všechny nástrahy. Při projíždění přes překážky se ti snadno může stát, že přijdeš o hlavu. Vyzkoušej si, že není ani trochu jednoduché dostat se na konec a přitom mít všechny končetiny.

 
76%
Hra - Barbie Bike Stylin' Ride
Video se načítá

Jezděte s vaší oblíbenou Barbie na kole. Po cestě sbírejte drahokamy, oblečení a helmy. Barbie umí dělat i různé triky za letu. Hra je na čas, vždy musíte projet 4 úseky během 3 minut. Po dokončení těchto úseku můžete Barbie převléknout.

 
75%
Hra - Icycle
Video se načítá

Osedlejte toto pořádné kolo a ukažte co ve vás je! Budete zdolávat náročné tratě plné překážek. Nebude to tak snadné, jak si myslíte. Musíte si dávat velký pozor, abyste nepadali. Podaří se vám zdolat všechny tratě?

 
73%
Hra - The Pizza Guy
Video se načítá

Ve hře Pizza Guy se stanete poslíčkem pracujícím v pizzerii, jehož prací je rozvážet pizzu zákazníkům. I když vaším dopravním prostředkem bude obyčejný kolo, snažte se pizzu doručit v hustém provozu co nejrychleji, abyste si vydělali peníze na spropitném.

 
72%
Hra - Cyclomaniacs Epic
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru, kde závodíte na kolech! Na výběr máte mnoho lokací a různých tratích, na kterých budete porážet své soupeře. Navíc můžete vlastní kolo vylepšovat za získané mince.

 
70%
Hra - Spongebob Bike Ride
Video se načítá

Pomoz věčně veselému Spongebobovi z oblíbené animované pohádky při jeho jízdě na kole nasbírat co nejvíce lahodných hamburgerů. Princip je jednoduchý, stačí jen na kole pořádně šlapat, občas zase zpomalovat a při zdolávání obtížného terénu se ještě vyvažovat dopředu a dozadu. Při celé jízdě sbírej hamburgerů co jen zvládneš, ať po projetí všech kol máš co největší skóre.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
69%
Hra - Scooby Shadow Race
Video se načítá

Fanoušky jízdy na kole potěší hra Scooby Shadow Race. Hrajete za Scoobyho a cíl je jednoduchý. Musíte porazit svůj vlastní stín. Díky zrychlení se Vám to jistě povede. Pokud, musíte jízdu opakovat a do dalšího kola nepostoupíte.

 
65%
Hra - Alex-trax
Video se načítá

Zajezdi si na kole, ale v terénu, na který bys normálně asi nevjela. Sežeň co nejrychleji klíč a dostaň se přes dveře do dalšího levelu. Zkus nespadnout, bývá to smrtelné!

 
64%
Hra - Stickman Freestyle BMX
Video se načítá

Pokud máte rádi adrenalin a jízdu na kole, jste na správném místě. V této hře budete jezdit na kole BMX a ohromovat porotu svými výkony! Snažte se nahrát co nejvíce bodů a pak vylepšovat své schopnosti.

 
64%
Hra - Angry Birds Bike Revenge
Video se načítá

Cíl hry Angry Birds Bike Revenge je velmi jednoduchý. Stačí udržet rovnováhu a dojet do cíle. To však není tak jednoduché, protože prasata Vám nachystala obtížnou trať.

 
61%
Hra - CycloManiacs 2
Video se načítá

Ve druhém dílu hry CycloManiacs navážeme takřka na stejném místě, kde jsme skončili s prvním dílem. Na začátku ti budou vysvětleny novinky oproti prvnímu dílu a můžeš se vydat do akce. Můžeš si vylepšovat svoje možnosti v místnosti Upgrades. Podívej se na plán parku, kde máš zobrazena místa, na nichž budeš závodit.

 
61%
Hra - Dora dairy delivery
Video se načítá

Dora se ve hře Dora dairy delivery vydává na náročnou cestu. Jejím cílem je dovézt co nejvíce kusů zeleniny, kterou má v košíku. Na cestě si dejte pozor na velké skoky. Překvapit Vás však mohou i na první pohled nevinné nerovnosti.

 
56%
Hra - Rex Stunts
Video se načítá

Tyranosaurus Rex není jen jedním z nejnebezpečnějších dinosaurů historie, ale v následující hře je také nadaným jezdcem na kole. Dostaneš možnost předvést všechno, co v tobě je. Jezdi po okolí a využívej různých ramp, přičemž předváděj nejrůznější triky, za něž dostaneš bodové ohodnocení. Splň stanovený limit pro postup dále.