sladkosti

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

62%
Hra - Candy Floss Maker

Máte rádi pořádně sladkou a výborně vypadající cukrovou vatu? Tak v dnešní hře si můžete jednu takovou sami udělat. Výběr kornoutu, příchutě a i samotného tvaru, vše je na vás. Na výběr máte z velkého množství a poté se již dáte do výroby samotné cukrové vaty. Na závěr ji můžete ozdobit veselými ozdobami a poté ji sníst.

 
80%
Hra - Sweet Candy World

V tého roztomilé hře budeš spojovat sladkosti stejného tvaru do jedné dlouhé řady a tím získávat body. Máš na to však omezený čas, během kterého musíš nasbírat potřebné body pro získání dalšího levelu. Při postoupení na další level se zbývající čas doplní do maxima a ty musíš opět sbírat body. Za každý postup na novou úroveň se ti zvyšuje tvoje skóre, které si poté můžeš poměřit s kamarádkou nebo kamarádem.

 
85%
Hra - Candy Smash

Tato hra je další variací z velmi populární spoj 3 série. Tentokrát však tvary nejsou rozmístěny rovnoměrně v mřížce, ale padají volně dolů. Tvým úkolem bude v daném levelu sesbírat určitý počet tvarů. Na každé kolo máš však omezený počet tahů. Musíš proto dobře rozmýšlet, které tvary posbírat a které ne.

 
85%
Hra - Tasty Jewel

Tato roztomilá spoj 3 hra se sladkosmi a jinými cukrátky v hlavní roli vás dokáže zabavit na dlouhé minuty. Vaším úkolem je čistit herní pole, dosáhnout určitého skóre či prostě jen dostat určité předměty z herní plochy. Úkolů je velmi mnoho a nudit se rozhodně nebudete, tak vzhůru do světa sladkostí.

 
95%
Hra - Skydom

V této velmi povedené postřehové bejeweled hře bude tvým úkolem plnit jednotlivé mise, které na tebe na herním poli čekají. Budeš muset ničit skleněné bloky, spojovat stejné barvy, čistit herní pole a nebo proti reálným hráčům z celého světa soupeřit, kdo na časový limit nebo počet kol získá více bodů. Možností je opravdu spousta a o zábavu je postaráno, tak vzrůhu do světa sladkostí.

 
80%
Hra - Delicious Food Connection

V této hře bude vaším úkolem vyčistit herní pole ode všech sladkostí a jiných pochutinek. Obrázky můžete čistit tak, že naleznete dva stejné, které mají k sobě cestu, která se nijak nekříží s jinými obrázky. Pouze tehdy lze obrázky spojit a vymazat je tak z herního pole. Dokážete spojit všechny obrázky ve všech úrovních?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
87%
Hra - Kitty's Bakery

Pomoz kočičce s přípravou všech lahodných pochoutek, které pro své zákazníky peče ve svém roztomilém cukrářství. Nejdříve společně upečte a ozdobte ten nejkrásnější dort, následně upečte muffiny, koblížky a mnoho dalšího. Vše si můžete společně vystavit do výlohy a hladoví mlsouni můžou přijít.

 
85%
Hra - Candy Match 3 Jelly

Sladkosti, sladkosti, všude jsou samé sladkosti. Dnes si trochu zaspojujeme stejné druhy sladkostí v této roztomilé hře. V každé úrovní bude tvým úkolem spojovat jednotlivé sladkosti tak, aby vždy tři vedle sebe byly stejné. Díky tomu dosáhneš maximálního počtu bodů, který je potřeba pro získání přístupu do další úrovně.

 
85%
Hra - Tap Candy: Sweet Clickers

Máte rádi vaření a vyrábění sladkostí? To naše mladá kuchařka taky. Proto si otevřela svůj vlastní obchod se sladkostmi. Klikáním vyrábíte sladkosti, za které poté získáváte od svých zákazníků peníze. Za ty si poté můžete vylepšovat sebe nebo nakupovat nové posily do vašeho cukrářského týmu. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Candy Burst

Povedená bejeweld hra, ve které je vaším úkolem spojovat na styl spoj3 jednotlivé candy tak, abyste získali co největší množství bodů potřevných pro vstup do další úrovně.

 
85%
Hra - Mummy Candies - Halloween Scary Edition

Sbírejte se zombie co nejvíce halloweenských cenností a vydělávejte si tak peníze před skončením časového limitu. Za utržené peníze si můžete koupit vylepšení pro váš hák.

 
85%
Hra - Marie Prepares Treat

Pomožte Marii s přípravami na večerní návštěvu jejího přítele. Maria potřebuje pomoci s pečením dortu, s líčením a výběrem vhodného outfitu.