Prohlížečové

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Princess Claw Machine
Video se načítá

Ve hře Princess Claw Machine si můžeš splnit všechny své sny a můžeš tahat vajíčka s překvapením ze zábavního automatu. Nejdříve nasměrujš ruku, poté ji spustíš dolů a buď chytne nebo nechytně nějaké vajíčko, ve kterém potom budeš mít nějaké překvapení.

 
54%
Hra - Soccer WorldCup 2018 Face Art
Video se načítá

Ve hře Soccer WorldCup 2018 Face Art bude tvým úkolem pomoct Else z Ledového Království zkrášlit obličej, aby si na něj poté mohla nakreslit vlajky svého oblíbeného týmu a poté mu fandit. POmůžeš ji s přípravou?

 
70%
Hra - Floral Realife Manicure
Video se načítá

Ve hře Floral Realife Manicure bude tvým úkolem nejdříve vyčistit ruce a nehty, poté rukám dopřeješ zjemňující masáž a nakonec se zaměříš na nehty. Můžeš si vybírat z velké škály barev, motivů a obrázků.

 
75%
Hra - Sailor Scouts Avatar Maker
Video se načítá

Ve hře Sailor Scouts Avatar Maker si budeš moct obléct, nazdobit a nabarvit vlastní hrdinku Sailor Scout. Upravovat můžeš pokožku, očí, vlasy, oblečení, křídla, a různé doplňky. Na výběr máš taky obrovské množství barev.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Bonnie Lice Control
Video se načítá

Ve hře Bonnie Lice Control bude tvým úkolem pomoct Barbie Bonnie udělat kmpletní přeměnu obličeje a účesu. Začnes opláchnutím vlasů, postaráš se o to, aby ji na hlavě nežily žádné breberky a potom se pustíš do obličeje.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Princess Villain Urban Summer Outfitters
Video se načítá

Princess Villain Urban Summer Outfitters je skvělá oblíkačka, ve které bude tvým úkolem pomoct vybrat oblečení a doplňky pro 4 superpadoušky. Až s tím budeš hotová, tak jim nezapoměň udělat fotku.

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 200
Video se načítá

Je tady 200. díl logické adventury Monkey Go Happy. Tentokrát se vydáš do lesa, kde budeš řešit logické hádanky, budeš muset najít klíč, uřezat strom, uplést svetr a sbírat šišky. A jako vžy budeš hledat 10 opiček.

 

Jak fungují hry Prohlížečové

Prohlížečové, nebo také online hry, jsou takové hry, které nemusíte instalovat. Stačí je najít na webu a spustit. Je to takto jednoduché. V dnešní době jsou nejpopulárnější formáty HTML5 a Unity WebGL. Prohlížečové hry se dále řadí do velkého množství kategorií, jako jsou například střílečky, závodní hry, hry pro dva, hry pro dívky, strategické nebo logické hry. A na ještě více podkategorií jako jsou například princezny, zabijácké nebo různé. U nás najdete několik desítek tisíc her, které jsou přehledně a logicky rozděleny. Pokud hledáte konkrétní hru, tak můžete na našich stránkách využít vyhledávání.


Nejlepší prohlížečové hry

Pokud máte závodní hry nebo hry se zombíky, tak doporučuji vyzkoušet oblíbenou hru Earn To Die 2 Exodus, kde bude vašim úkolem přejíždt zombíky a snažit se dojet co nejdále. Za každou jízdu si vyděláte nějaké peníze, které potom můžete použít na vylepšení auta. Další vel mi oblíbenou hrou je strategická věžovka Kingdom Rush Frontiers, kde bude vašim úkolem ochránit své království za pomocí stavění věží a jednotek. A pokud máte rádi zvířata, tak si určitě zahrejte Angry Birds Star Wars, kde je vašim úkolem s pomocí ptáčků likvidovat prasátka.