Malování

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

97%
Hra - Meme Generator
Video se načítá

MEME generátor je skvělá vychytávky pro ty, co si chtějí vytvořit vlastní meme komix. Obsahuje mnoho meme postaviček a obličejů. Také můžete používat klasické „bubliny“ a vkládat do nich text.

 
89%
Hra - Art Pad
Video se načítá

Nakresli si, co chceš! Vyber si barvu, velikost štětce a nakonec i rám tvého obrazu. Zapoj svou fantazii, protože všechno je jen na tobě. Vyzkoušet můžeš i moderní cákance nebo písmenka!

 
87%
Hra - Betsy´s Crafts: Sand Painting
Video se načítá

Máte rády omalovánky, ale klasické malování Vám přijde příliš jednoduché? Pak si užijte tuto super kreativní hru, ve které určitě uplatníte všechny své umělecké dovednosti :) Nebudete totiž jen kreslit, ale půjde o to, "vysypat" obrázky barevnými prášky. Nejdříve proto musíte jednotlivé plochy potřít lepidlem a teprve potom můžete vybrat styl rozprašování a barvu prášku. Popusťte uzdu své fantazii nejen při míchání nových odstítnů prášků :)

 
81%
Hra - Paint My Face
Video se načítá

Namalování obličeje přeci není složité. Založila sis salon, do kterého chodí zákaznice a vybírají si z tvého katalogu. Pak už jen musíš vybrat správnou masku, štětce a barvy. Za získané peníze můžeš nakoupit další věci do tvého salonu jako například foťák nebo lepší barvy.

 
78%
Hra - Drawfender
Video se načítá

Skvělá logická hra! Tvým úkolem je bránit vysoko postavenou osobu, která vyráží na charitativní cestu po celém světě. V každém kole musíš nakreslit takovou bariéru, která ho uchrání před dělovou koulí.

 
76%
Hra - Inked Up Tattoo Shop
Video se načítá

Toužíte po svém vlastním tetování? Pak je tato tetovací hra právě pro Vás. Vyberete si dívku, kterou si přejete potetovat a dáte se do práce. Nezapomeňte danou oblast precizně připravit a vydesinfikovat. Vše musí být přesně podle pravidel. Nakonec si vytvořte šablonu Vašeho návrhu a vytetujte ji dotyčné slečně.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Baby Barbie Frozen Face Painting
Video se načítá

Mladá dívka se chystá na zimní maškarní ples a chce jít za ledovou princeznu. Dokážete splnit její přání a pomoci jí s vytvořením originální masky? Stačí přenést vybraný motiv na obličej a potom všechno vybarvit barvami.

 
72%
Hra - Justin Bieber Deface
Video se načítá

Nemáte rádi současné hvězdičky Roberta Pattinsona, Miley Cyrus aka Hannah Montana nebo Justina Biebera? Pak tu pro vás máme velmi zábavnou hru. Zvolte si jednu z uvedených celebrit a té na obličej načmárejte cokoliv fixou. Fantazii se meze nekladou, vše je tedy jen na vás. Hodně zábavy při ničení obrázků!

 
71%
Hra - Jane Face Painting
Video se načítá

Pokuste se splnit přání malé Jane a nakreslete jí zvířátko na obličej. Můžete si vybrat z řady motivů, který se Vám bude nejvíce zamlouvat. Dokážete nakreslit všechna zvířátka?

 
58%
Hra - Draw My Cute Cat
Video se načítá

Je tady moc pěkná spojovačka, která se jistě bude líbit nejen těm úplně nejmenším. Postupujte myší od jedničky až po nejvyšší čísla, která tak spojíte a nakonec se můžete nechat překvapit obrázkem kočičky, která po spojení všech čísel vznikne. Tak co, jdete na to?

 
53%
Hra - My Fashion Sketchbook
Video se načítá

Chtěla ses vždy stát módní návrhářkou? V této hře máš možnost proměnit si své sny ve skutečnost! Na papíře máš tužkou načrtnutou postavu modelky, na kterou musíš vymyslet správný model! Zvol nejpovedenější halenku, kalhoty nebo sukni a boty a pak už ti nic nebrání v tom, aby sis svůj překrásný návrh sama vybarvila! Jaké barvy zvolíš? Jsou tvé barvy letos v kurzu nebo vsadíš spíše na svůj pocit a módní trendy necháš stranou?

 
53%
Hra - Sketch
Video se načítá

Cílem této oddechovka je co nejpřesněji na ploše zaznamenat různé objekty, písmena či smajlíků. Každý objekt se vám nejprve zobrazí, přičemž vy si můžete za pomoci několika špendlíků zaznamenat jeho umístění. Následně objekt zmizí, takže ho budete muset nakreslit jen zpaměti.

 
45%
Hra - Touch Me Once
Video se načítá

Zahrajte si logickou hru, ve které bude vaším úkolem namalovat obraz na jeden pokus, který se vám zobrazí. Dokážete to?