Anna

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

81%
Hra - Anna Social Media Butterfly
Video se načítá

Jedna slečna, tři sociální média a tři výlety! Na každý z nich si můžete vybrat jiné šaty a doplňky. Kde se vám bude líbit nejvíce?

 
79%
Hra - Anna and Elsa Spring Trends
Video se načítá

Elsa a Anna se už těší, že přijde jaro a proto si chtějí předem nachystat nové outfity. Poradíte jim s výběrem, aby byly i tuto sezónu in?

 
78%
Hra - Anna's Frosty Makeup
Video se načítá

Anna dostala pozvánku na ples a proto se musí přichystat, aby neudělala ostudu. Vyberte jí make-up a pěkné oblečení, aby si ji všichni všimli, jaká je krásná.

 
75%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video se načítá

Anna chce celou rodinu překvapit velikonočním zajíčkem. Pomozte jí s pečením a a jeho výzdobou, aby zaujal každého. Bude se jim líbit?

 
67%
Hra - Elsa And Anna Shoe Decor
Video se načítá

Anna a Elsa by chtěli navrhnout vlastní módní kolekci bot. Poradíš jim jak by je měli vyzdobit a jaké doplňky vybrat?

 
60%
Hra - Frozen Anna Doctor Makeup
Video se načítá

Anna se nešťastně poranila a proto potřebuje zkušeného lékaře. Pomozte jí s léčbou a vyberte jí i nové líčení.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
58%
Hra - Anna Wedding Cake And Decor
Video se načítá

Pomůžete slečně vytvořit parádní svatební dort? Také ji budete pomáhat s dekorací svatebního sálu.

 
56%
Hra - Elsa & Anna Yacht Pool Party
Video se načítá

Anna a Elsa si pronajali jachtu, aby si užili společnou holčičí jízdu bez přátel. přidejte se i vy a zpříjemněte jim tento den, aby byly spokojené a odpočaté.

 
51%
Hra - Elsa Preparing Anna Wedding
Video se načítá

V této parádní hře budete pomáhat Else s přípravou svatby její sestry. Nejprve budete muset vybrat ty správné šaty a doplňky. Pak jí pomůžete s dekorací svatební hostiny a obřadu.

 
37%
Hra - Baby Anna Shopping Rush
Video se načítá

Elsa potřebuje pár věcí a proto poprosila Annu, aby jí je koupila. Pomozte jí najít vše ze seznamu a správně zaplatit.

 
33%
Hra - Anna Mommy Gardening
Video se načítá

Cílem v této hře bude zasadit květiny tak se snažte. Stačí jen dodržovat postup a dokončíte jí hned.

 
75%
Hra - Elsa and Anna Go Shopping
Video se načítá

Anna a Elsa chtějí jít na nákupy, aby si mohli naplnit skříň novým oblečením. Nicméně předtím se musí nalíčit a vybrat oblečení. Pomůžeš každé z nich?

 
50%
Hra - Baby Anna Rose Cookies For Mom
Video se načítá

Zvládnete s Annou připravit sušenky? Tak se nejdříve vydejte do obchodu pro ingredience. Postupujte pak podle receptu, abyste mohli dotáhnout celou hru do konce.

 

Popis štítku Anna

Elsu známe všichni. V Ledovém Království byla ale ještě jedna důležitá princezna. Tou není nikdo jiný, než Anna. Když Elsa uvalila zimu na celé království, vydala se Anna na záchrannou misi. Potřebovala pomoc, aby to všechno zvládla a tu ji nabídli horal Kristoff, sob Sven a sněhulák Olaf. Film vyšel v roce 2013 a byl vydaný společností Disney. Jeho úspěch poté zaručil spoustu kvalitních a zábavných her, které si u nás teď můžete zahrát.

Nejlepší hry s Annou

Ve hře Anna's Frozen Spa se postarej o to, aby Anna nezrmzla a dopřej ji kvalitní lázeň. Potom můžeš Anně ve hře Anna Tanning Solarium dopřát takové opálení, jako by se zrovna vrátila od moře a až bude připravená, tak ji můžeš vzít na rande s Kristoffem ve hře Anna and Kristoff's Date. Nakonec, až rande skončí, tak můžeš jít s Annou navštívit její sestru Elsu ve hře Elsa & Anna Yacht Pool Party