Kuličky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - Factory Balls 4
Video se načítá

Již čtvrtý díl oblíbené herní série Factory Balls přichází na obrazovky vašich počítačů prostřednictvím našeho serveru již nyní. Hra, ve které se stanete výrobcem různobarevných míčků, si našla celou řadu obdivovatelů. Tentokrát si můžete projít třicet na sebe navazujících úrovní, kdy budete vyrábět stále složitější míčky.

 
89%
Hra - Factory Balls 3
Video se načítá

Už třetí díl skvělé zábavy zvané Factory Balls. Opět budeš vyrábět míčky přesně podle zadaného vzoru, můžeš ale použít pouze prvky, které jsou ti v každém kole nabídnuty. Ze začátku ti hra možná přijde jednoduchá, ale to se velmi brzo změní.

 
88%
Hra - Chaos Bouncie
Video se načítá

V této logické hře bude vaším úkolem vystřelit 10 kuliček tak, aby se co nejdéle odrážely. Čím déle se budou odrážet, tím více bodů dostanete. Takže šikovně zamiřte a palte! Později dostanete ještě 5 kuliček navíc, které vám jistě pomohou! Podaří se vám nahrát TOP skóre?

 
87%
Hra - Factory Balls
Video se načítá

Factory Balls je zajímavá logická online hra, která vás náležitě potrápí. Vaším úkolem je obarvit kuličku přesně tak, jak je obarvena kulička na krabici.

 
87%
Hra - Particle Blaster
Video se načítá

Cílem hry Particle Blaster je rozstřílet všechny kuličky, které jsou k Vám přitahovány. Musíte se jim vyhnout a ještě je zničit. Jak daleko se dostanete.

 
85%
Hra - Factory Balls 2
Video se načítá

V této hře získáte továrnu na balónky. Ale nemyslete si, že výroba balónku je lehká. Vašim úkolem bude nazdobit balónek podle předlohy. K tomu budete využívat spoustu věcí. Musíte ale přijít v jakém pořadí je využít.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
82%
Hra - Touch the Bubbles
Video se načítá

Zahraj si skvělou postřehovou hru, kde musíš v každém levelu posbírat všechny barevné bubliny. Lehké to nebude, bránit ti budou červené překážky, kterých se nesmíš dotknout a které se většinou hýbají. Dokážeš se dostat přes všechna kola?

 
82%
Hra - Beat the Level
Video se načítá

Skvělou zábavu najdete ve hře Beat the Level. V podstatě stačí přeskákat několik překážek a propadlin. Realita však tak jednoduché není.

 
80%
Hra - Tropical Jungle Rumble
Video se načítá

Prověřte svůj postřeh i rychlost reakcí v další super hře typu zuma, ve které se dostanete do hluboké džungle a budete bránit vchod do svatyně před postupujícími kuličkami. Těm v postupu zabráníte jen tak, že z děla vystřelíte další kuličku a podaří se Vám tak spojit 3 a více kuličky stejné barvy, které tím pádem zmizí. Až se zbavíte úplně všech kuliček postoupíte do dalšího kola.

 
79%
Hra - Dolphin Pop
Video se načítá

Zábavná hra s delfínem. Používejte myš ke střílení balónků na řetěz. Dostaňte k sobě tři nebo více balónků stejně barvy, abyste se jich zbavili. Mezerníkem změníte barvu stříleného balónku. Získávejte více bodů za řetězce, komba a střílení ovoce. Dostaňte se do další úrovně skórováním dostatečného počtu bodů.

 
79%
Hra - Dropsum Colours
Video se načítá

Prověřte svůj postřeh i rychlost logického myšlení v bezvadné hře, kde bude Vašim úkolem nahrát v každém kole co nejvíce bodů odstraňováním kuliček. To se Vám podaří vždy, když označíte minimálně dvojici stejné barvy. Musíte si ale dát pozor, aby se Vám nezačaly střídat barvy a nepřišly jste tak o možné tahy.

 
79%
Hra - Mine Blast
Video se načítá

Odstraňte z hrací plochy všechny barevné kuličky dříve, než se dostanou k východu na druhé straně hrací plochy. K dispozici budete mít kanón, ze kterého je potřeba kuličky vystřelovat tak, abyste spojili aspoň tři stejné barvy a tím je odstranili.

 
78%
Hra - Bubble Shooter
Video se načítá

Bubble Shooter je jedna z nejoblíbenějších miniher, které si můžete na internetu zahrát. Na hracím poli máte barevné balónky, ke kterým vystřelujete vždy po jednom balónku. Cílem je seskupit alespoň tři balónky stejné barvy. Dobře a rychle přemýšlejte, kam balónek umístíte, neboť celá řada postupně klesá...