Škola

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
93%
Hra - Chic School Girl
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem upravit jednu ze tří studentek. Napřed začněte výběrem postavy a pokračujte účesem a strojením.

 
90%
Hra - First Day At School
Video se načítá

První den ve škole je pro všechny velmi náročný. Všichni jsou plni očekávání, jaké to tam bude, co se bude dít. Jenže někdy Vás ve škole může čekat mnoho zajímavých událostí. Vydejte se do školy s jedním klukem, který bude ve škole zažívat různé situace, s kterýma bude potřebovat pomoct. Budete zachraňovat lidi, pomáhat jim hledat předměty. Dostaňte se s klukem co nejrychlej na toaletu. Jenže cesta bude plná nástrah.

 
88%
Hra - Talented School Girl
Video se načítá

Jako každé pondělí musí tato dívka vstávat do školy, samozřejmě jí to vůbec nebaví. Nejdříve si musí připravit školní batoh... Samozřejmě má i pěkný hlad, takže zatímco její maminka spí, tak se rozhodla připravit sama snídani. Uvidíme, jestli má talent na přípravu jídla.

 
86%
Hra - The Scale of the Universe 2
Video se načítá

Jak velké je naše planeta ve srovnání s okolním vesmíre? Jak velký je člověk na planetě? Jak malé jsou protony a další částice? Pokud to nevíš, pak použij tuto srovnávací aplikaci, která ti pomůže získat přehled.

 
84%
Hra - Líbání ve škole
Video se načítá

Ve škole bysme se měli především učit a dávat pozor. Tento zamilovaný pár má ale jiný názor. Chtějí se líbat zrovna při hodině. Myslíš, že jim dokážeš pomoci, aby si jejich polibků nikdo nevšiml?

 
84%
Hra - Flags and Countries
Video se načítá

Pokud Vám zeměpis nikdy moc nešel nebo jste naopak velkými fanoušky států a jejich vlajek, zahrejte si tuto naučnou hru. Nemusíte se nutn učit všechny vlajky světa. Vyberte si světadíl, který Vás zajímá, nebo který si chcete procvičit a hledejte vlajky k názvům států. Je to jednoduché. zahrajete si hru a zároveň se i něco naučíte.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - High School Slacking
Video se načítá

Sarah usoudila, že se chce vrátit zpátky do školy, aby se naučila něco nového. Nicméně Sářini učitelé nejsou vůbec zajímaví! Dokáže se letos probojovat do dalšího ročníku nebo jí učitelé nachytají při flákání? Pomoz Sáře, aby jí nikdo nenachytal! Použij myš nebo klávesnici k dokončení aktivity. Když přijde učitel, vrať se ke studiu.

 
79%
Hra - Monster High školní třída
Video se načítá

Máte rádi postavičky ze seriálu Monster High? Pokud ano, určitě si zahrajte tuto hru, ve které bude vaším úkolem zařídit studentům jejich vlastní učebnu. Už máte nápad, jak ji proměníte?

 
75%
Hra - Fashion School
Video se načítá

Vítáme nové studenty ve škole módy. Vaším úkolem bude se naučit, jaké módní styly existují a jak je využívat. V této hře dostanete na starost modelku, o kterou se musíte kompletně postarat. Musíte jí vybrat účes, šperky, módní doplňky, boty, šaty, sukénky nebo trička. Nenechte se pobízet a hurá do toho!

 
73%
Hra - Naughty Classroom
Video se načítá

Partička nezbedných studentů je to nejhorší, co může mladou paní učitelku potkat. Ona je mladá a neumí si ještě pořádně s takovýma lumpama poradit. Ti ji dělají samé naschvály. Vymýšlejte s nimi naschvály, které se paní učitelce rozhodně nebude líbit. Čím horší šprým to bude, tím víc bodů dostanete. Proto se snažte, abyste ji co nejvíce potrápili.

 
72%
Hra - School Bag Girl
Video se načítá

V této online hře využijete naplno své zkušenosti s oblékáním stejně jako své vědomosti z oblasti módního návrhářství. Krásná dívka na obrázku se chystá do školy a potřebuje se vkusně obléci, skvěle upravit vlasy a vzít si ten správný školní batoh.

 
70%
Hra - Trendy Couple
Video se načítá

Jana a Tomáš jsou nejvíce stylový pár na škole a všichni je mají rádi. Vyberte jim vhodnou uniformu pro oba dva! Nakonec také budete moct vybrat, kde budou trávit společnou přestávku. Bude to dvůr, chodba nebo třída?

 
68%
Hra - Highschool Sweethearts
Video se načítá

Hru High School Sweethearts si můžeš vyzkoušet na tři úrovně obtížnosti - Easy (jednoduchá), Normal, Hard (těžká). Tvým úkolem bude nechat se políbit dvojici hlavních hrdinů hry, čímž se začne naplňovat ukazatel. Dávej si ale dobrý pozor na to, kdo se nachází v okolí, protože tě nikdo nesmí spatřit, jinak přijdeš o jeden život.