Detektiv

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

93%
Hra - Sherlock Holmes
Video se načítá

Vyřešte zločin za pomoci Sherlocka Holmese a zjistěte, kdo stojí za tajuplnou vraždou v obchodě s čajem. Nezapomínejte, že podezřelý je každý, usvědčit ho však mohou jen důkazy, které musíte najít.

 
86%
Hra - Sherlock Holmes 2
Video se načítá

Zahrajte se na světoznámého detektiva Sherlocka Holmese a vyřešte vraždu, která nemá téměř žádné stopy. Abyste případ mohli uzavřít a najít vraha, musíte následovat stopy. Dokážete se ke všem dobrat?

 
85%
Hra - Paranormal Files: Parallel World
Video se načítá

Staňte se detektivkou a pokuste se vyřešit všechny případy. Aby se vám to podařilo, musíte sbírat důkazní materiál. Předměty, které hledáte budou většinou nacházet mezi spoustou dalších věcí, takže úkol to nebude snadný. Pomoci vám může nápověda, která označí oblast, kde se jeden z hledaných předmětů nachází.

 
78%
Hra - Private Eye Sisi
Video se načítá

Využij své detektoivní schopnosti a pomoz soukromému očku Sisi v jejím nelehkém úkolu. Má za úkol najít schovaná malá zvířátka. Použij lupu a pečlivě prohledávej všechna místa a hledej zvířátka.

 
75%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video se načítá

Pouze dobrý postřeh Ti pomůže ke splnění úkolu v této hře. Dokážeš najít všechny hvězdy, které se nacházejí na hrací ploše? Jsou ukryty na pozadí, která mají tématiku Halloweenu.

 
73%
Hra - Rizzoli and Isles: The Masterpiece Murders
Video se načítá

Znáte detektivní seriál Rizzoli and Isles? Vžijte se v této opravdu dobře propracované hře do role vyšetřovatelek a pokuste se vyřešit vraždu. Použijte všechny své znalosti v oblasti kriminalistiky, nejnovější technologii a hlavně logické uvažování.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
60%
Hra - Pilar Detective
Video se načítá

Chceš být detektivem? Pomoc najít s Pilar jablíčka, ovečky, želvičky, mrkev, zajíčky či slepičky. Jestli umíš aspoň trošku anglicky, máš vedle lupy napsáno, co v jakém kole máš hledat. Vpravo zase kolik kusů. Jestli ne, neboj, rychle na to přijdeš, když klikneš správně, věc zmizí. Sovička a prasátko se tě budou snažit mást, ale nedej se a najdi vše, co ti tato super on-line hra určí.

 
60%
Hra - Fashion Expert 3 Christmas Reunion
Video se načítá

Najděte dávno ztraceného bratra této rodině. Budete hrát za jeho sestru a vydáte se do světa ho hledat. Vydělávejte peníze na módních přehlídkách. Cílem je mít na sobě dražší věci než ta druhá. Hledejte důkazy a snažte se ho najít za každou cenu.

 
60%
Hra - Detective Slacking
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude pomoci hlavní hrdince, která se hraje na detektiva splnit několik náročných úkolů. Během plnění jednotlivých úkolů si musíte dávat pozor na zlého detektiva, který vás nesmí zpozorovat.

 
50%
Hra - Lost Teddy Bear
Video se načítá

Staňte se detektivem a najděte ztraceného plyšového medvídka. Na vaší cestě za jeho objevením, budete muset zajistit množství stop, v podobě různých předmětů. Tyto předměty musíte najít co nejrychleji, protože vám běží časomíra.

 
83%
Hra - A Night in Crazyville
Video se načítá

Pokud máte rádi logické hry, určitě vás zaujme Night in Crazyville, kde bude vaším úkolem pomoci Jasonovi najít jeho ztracené auto. Abyste auto mohli najít musíte získat iformácie od tamních obyvatel.

 
86%
Hra - Tina - Detective
Video se načítá

Tina - Detective je detektivní hra, kde bude Vašim úkolem oblékat tinu do patřičných situací. Nejprve ji pomůžete obléct do její kanceláře. Potom Vám přijde sms zpráva s úkolem a vy ji budete muset převléci do jedné s profesí. Nakonec ji pomůžete s plesovým oblečením. Podařím se Vám záhadu vyluštit?

 
78%
Hra - Nina - Detective
Video se načítá

Nina - Detective je pokračování hry Tina Detective. V tomto díle budete hrát za Ninu a opět se nejprve obléknete do kanceláře, kde na vás bude čekat úkol. Poté se nastrojíte do nějaké profese a posbíráte důkazy a nakonec opět předáte stopu na plese.