Slova

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Word Quest
Video se načítá

Ve hře Word Quest musíte z náhodně vybraných písmen skládat slova. Čím delší slovo bude, tím lépe. Jakmile vytvoříte existující slovo, objeví se zelená značka.

 
82%
Hra - Monkey GO Happy Guess?
Video se načítá

Zahrajte si novinku od Pencilkids, Monkey Go Happy Guess?! V této hře budete plnit trochu jiný druh hádanek. Vaším úkolem bude vždy uhádnout slovo, které pojmenovává daný obrázek. Musíte však počítat s tím, že slova musí být anglická. Za správné odpovědi získáte navíc mince, za které můžete ve hře nakupovat spousty zajímavých věcí.

 
81%
Hra - Keyboard Mayhem
Video se načítá

Utočí na Vás neohrabaný obr, který je minimálně třikrát tak těžký jak vy. Co musíte udělat, abyste jej přemohli? Musíte ho shodit ze skály. Na obrazovce se Vám budou objevovat slova a Vaším úkolem je psát ta slova, písmenko po písmenku, na klávesnici. Každým správně napsaným písmenkem po obrovi hodíte jednu lampu. Máte ale omezený čas na shození obra ze skály. Proto se snažte psát bez chyb a co nejrychleji.

 
80%
Hra - Fast Typer
Video se načítá

Dokážete psát na klávesnici velice rychle a chcete si své schopnosti vyzkoušet v nějaké počítačové hře? Máte příležitost, kterou si nenechte ujít! Vaším úkolem bude během stanoveného časového limitu naťukat co nejvíce slov. Nejprve se vám budou zobrazovat slova ze tří písmen a později se úroveň navýší.

 
79%
Hra - Letter Scramble
Video se načítá

Napiš správná slovíčka z písmenek na stole. Čím delší slovo dokážeš vytvořit, tím více bodů se ti připočítá na konto. Dostaneš předem stanovený bodový limit, bez jehož splnění se nemůžeš posunout dále. Na nalezení dostatečného počtu slov máš omezený časový limit. Dokážeš hledat anglická slovíčka a plnit úkol?

 
79%
Hra - Target Words
Video se načítá

Pomozte hlavnímu hrdinovi ve hře Target Words vytvořit v každém kole jedno slovo a postupte tak do dalšího levelu. Písmena potřebné k vytvoření slova získáte prostřelením balónu s příslušným písmenem.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - The Word Pyramid
Video se načítá

Fanoušci anglického jazyka si mohou otestovat své znalosti ve hře The Word Pyramid. Je nutné z nabídnutých písmen poskládat slova do pyramidy. Pokud se Vám podaří uhodnout poslední a zároveň nejdelší slovo, pak se automaticky dostanete do dalšího kola.

 
77%
Hra - Who Wants One Million?
Video se načítá

Chcete být milionářem? Znáte tuto populární vědomostní hru, kterou jeden čas vysílala nejmenovaná česká komerční televize? Pokud ano, tak vám přinášíme její anglickou verzi. Musíte správně odpovědět na patnáct otázek, pokud chcete dosáhnout na nejvyšší výhru. Máte k dispozici celkem tři nápovědy, které můžete využít.

 
75%
Hra - Musical Worms
Video se načítá

Červíci mají hudební talent. Klikejte na písmena, abyste správně vyhláskovali slovo. V první úrovni vás bude hra navigovat, ve druhé úrovni najeďte na obrázek Clue a nechte červíky, aby vám napověděli. Jakmile slovo vyhláskujete, můžete sledovat červí kapelu, jak vám zazpívá vlastní písničku. Hru je dobré hrát se zapnutým zvukem.

 
72%
Hra - Fast Food Word Search
Video se načítá

Ve fast foodu musí jít všechno rychle. Máte pouze 5 minut na to, abyste našli deset fast foodových slov. Slova mohou být napsána horizontálně, vertikálně nebo do diagonály. Buďt pečliví, abyste slova našli co nejrychleji. Slova najdete tak, že označíte první písmeno a pak táhnete pomocí myši. Za chybnou odpověď se samozřejmě odečítají body, což nikdo nepotřebuje. Tato hra je velmi podobná klasické známé osmisměrce.

 
70%
Hra - Word Wrap
Video se načítá

Hra s anglickými slovy. Myslíte si, že dokážete tvořit slova v anglickém jazyce? Pokud ovládáte alespoň základy jazyka, můžete se o to pokusit v této báječné hře. Máte dvě minuty na to, abyste vytvořili, co nejvíce slov dokážete z připravených písmen. Slova mohou být dlouhá od tří do sedmi písmen. Dostáváte speciální body za rychlost.

 
68%
Hra - Letter Twist
Video se načítá

Znáte anglická slovíčka? Pokud alespoň trochu ano, pak tu pro vás máme zábavnou hru s písmenky. Klikejte na písmena, abyste sestavili slova. Čím méně kliknutí provedete, tím vyššími body budete ohodnoceni. Neklikejte příliš, nebo přijdete o energii. Jestliže vyprší časový limit, vaše energie se sníží.

 
68%
Hra - Fruit Swordman Typing
Video se načítá

Umíš psát hodně rychle na klávesnici? Můžeš si vyzkoušet svoje dovednosti ve hře Fruit Swordman Typing. Po herní obrazovce bude vyskakovat a padat ovoce a tvým úkolem bude rychle napsat zadaná písmena, aby ovoce zmizelo. Hra obsahuje celkový počet osmnácti úrovní. Nenech si utéct žádný kousek ovoce.