Hledání cesty

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

84%
Hra - Laboratorní myška
Video se načítá

Vžijte se do pocitů malé laboratorní myšky. Použijte šipky, abyste myšku navigovali bludištěm. Najděte sýr dřív, než vám zmizí bonusové body za čas. Pokud chcete vidět celé bludiště, zmáčkněte mezerník. Dokážete najít všech 42 různých druhů sýra? Každou splěnou misí se vám otevře nová úroveň. Splňte je všechny!

 
77%
Hra - Prizma Puzzle Challenges
Video se načítá

Vítejte u hry s obrovským počtem zábavných úrovní - Prizma Puzzle Challenges. Herní úrovně jsou rozděleny do několika zón. Nejprve máte odemčenou pouze první úroveň v zelené zóně a ostatní si musíte zasloužit svými kvalitními výkony. Řešte zadané logické úkoly a získávejte za své výkony ocenění. Kolik bodů získáte?

 
77%
Hra - Golded Intuition
Video se načítá

V této hře si otestujete, jakou máte intuici. Vaším úkolem bude pomoci mladému a odvážnému dobrodruhovi, se kterým budete muset splnit tři úkoly s co největším počtem bodů. Když vám dojdou životy, tak hra končí. Hra vám na konci vypočítá procentuální úspěšnost.

 
75%
Hra - South Park Volcano
Video se načítá

South Park je populární seriál vhodný spíš pro dospělou generaci. V této hře ale nejde o nic nevhodnéo pro děti. Chtěli jste se někdy stát nějakými konstruktéry? Pozor na horkou lávu, kterou chrlí sopka. Vaším úkolem je uchránit členy South Parku, aby je nespálila láva. Proto musíte vymyslet potrubí, kterým láva odteče pryč. Pozor si musíte dávat, aby potrubí nebylo nikde narušeno.

 
70%
Hra - Jammin Hamster
Video se načítá

Pomozte jednomu ze střečků, aby se dostal do domku. Aby mohl vystartovat musíte mu vytvořit cestičku za pomoci otáčení jednotlivých cest. Podaří se vám to?

 
67%
Hra - Lady Bugs
Video se načítá

V této hře pomůžeš slečně berušce najít cestu do jejího domečku. Úkol je jednoduchý, stačí berušku navigovat bludištěm až k jejímu domku. Správnou cestu máš vydlážděnou květinami, takže je stačí následovat a určitě trefíš. Když berušku dostaneš správně domů, automaticky postupuješ do dalšího kola, kde se vždy obtížnost cesty o trochu ztíží. Tak pomáhej berušce a postupuj z kola do kola.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
66%
Hra - Chasm
Video se načítá

Ptakopysk se ocitl sám v rokli. Doprovoďte ho na jeho cestě do bezpečí. Klikejte na aktivní předměty na herní ploše a sledujte, co se odehraje za akci. Dokážete si poradit se spoustou logických hádanek, na které během své cesty narazíte? Nedopusťte, aby ptakospysk v propasti zůstal uvězněný na věčné časy.

 
65%
Hra - Confusebox
Video se načítá

Cílem této jednoduché hry je propojit všechny žárovky tak, aby se všechny rozsvítily. Na první pohled to vypadá skutečně jednoduše, ale velice záhy zjistíte, že budete muset velmi přemýšlet. Confusebox je totiž výborná logická hra, která vám ukrátí dlouhé zimní večery.

 
64%
Hra - Light it
Video se načítá

S elektrikou a energií si není radno zahrávat. Tady v této hře budete zapojovat žárovky, ale není zde žádné riziko, že by se Vám mohlo něco stát. Veďte od baterie kabely tak, abyste rozsvítili žárovky, které jsou na trase, musí svítit všechny. Zapojte je tak, aby proud vedl všude, nesmí být nikde přerušen, jinak byste nesvítili.

 
62%
Hra - Sue Cake Line
Video se načítá

Nelli je holčička, co má moc ráda sladké. Zmrzliny, tyčinky, nanuky, no prostě všechno. Pomoc jí projít bludištěm a nasbírat toho co nejvíc. Klikem na políčko obrátíš směr cesty. Propoj je co nejlépe tak, aby Nelli nasbírala co největší počet sladkostí a nenarazila na konec cesty.

 
62%
Hra - Choo Choo Puzzle
Video se načítá

Choo Choo Puzzle je logická hra, která obsahuje více než dvacet náročných úrovní. V každé úrovni musíte správně umístit barevné čáry. Hra vám bude počítat počet tahů v jednotlivých úrovních. Čím méně tahů uděláte, tím větší budete mít šanci na získání bonusové medajle. Dokážete si správně promyslet cestu?

 
62%
Hra - Pathologic
Video se načítá

Pathologic je logická hra, jejímž cílem je v každém kole posbírat všechny bílé kruhy. Situaci vám přitom bude komplikovat fakt, že nesmíte dvakrát projít přes totéž hrací pole. Trasu si tak musíte dobře naplánovat, abyste neocitli ve slepé uličce.

 
44%
Hra - Fullboard - super logická hra
Video se načítá

Fullboard působí na první pohled jako primitivní hra, nicméně se nenechte zmást domnělou jednoduchostí. Úkol je jasný - vyplnit hrací pole tak, abyste si nikdy nezkřížili cestu. Už v prvních úrovních zjistíte, že to není tak snadné...