Baby Taylor online hry zadarmo

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

73%
Hra - Barbie Taylor Swift
Video se načítá

Taylor Swift je známá zpěvačka, kterou vám představovat určitě nemusíme. Vaším úkolem v této hře bude, abyste ji upravili jako skutečnou barbie. Dokážete to? Ve hře jí budete dělat manikúru, střih, barvu vlasů, make up a nakonec jí vyberete hezké šaty a doplňky.

 
80%
Hra - Baby Taylor Painting Class

V této hře budeš mít za úkol pomoci malé holčičce Taylor, která musí do školy vypracovat jeden ze tří obrázků. Konkrétně vymalovat. Společně jí pomůžeš s vymalováním a následným obléknutím vhodného oblečku na výstavu obrazů, kde bude samozřejmě i ten tvůj.

 
84%
Hra - Baby Taylor Fireman Dream

Malá holčička Taylor má dnes opravdu divoké spaní. Zdá se jí totiž sen o tom, že se stala profesionální hasička. Volají jí tedy lidé z celého města, pokud se jim stalo nějaké neštěstí nebo jim hoří dům. Dokonce i holčičky rodný dům pohltí plameny. Pomůžeš malé holčičce být neohrožená hasička a pomoci všem lidem v jejich trablích? Hru ovládáš levým tlačítkem myši.

 
80%
Hra - Baby Taylor in the Airport

Pomoz malé holčičce Taylor s přípravami na dovolenou. Malá Taylor a její rodina poletí na dovolenou letadlem a všichni se musí před odletem řádně připravit. Nejvíce však malá Taylor, která ještě nikdy předtím letadlem neletěla a má tedy trochu strach. Pomoz jí s přípravou, sbalte společně vše potřebné a pak již můžete vyrazit na letiště a hurá na dovolenou.

 
85%
Hra - Baby Taylor Hot Spring Trip

Vydej se společně s malou holčičkou Taylor a její maminkou na výlet plný dobrodružství a tepla. Obě si totiž řekly, že se sbalí a vyrazí do teplých krajin, když u nich doma je jarní počasí všelijaké. Pomoz malé holčičce se sbalit a poté se vydej společně s nimi prožívat jejich dobrodružství a pohodu. Hru ovládáš myší.

 
83%
Hra - Baby Taylor Winter Time

Zima je sice definitivně za námi, ovšem nic nám nebrání si ještě trochu zavzpomínat a to alespoň v této hře. S malou Taylor si společně zajdeme ven v době, kdy venku řádí zima a společně si postavíme sněhuláka a užijeme si trochu těch zimních radovánek. Nejdříve však musíte Taylor řádně obléci a připravit, aby jí nebyla zima.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Baby Taylor Designer Dream

V této hře se vrátíme k příběhům malé holčičky Taylor, která dnes byla u krejčího, kde jí udělali šaty na míru. Holčička okouzlena z tohoto zážitku ve večerním spánku prožívá živý sen, ve kterém se stává slavnou návrhářkou navrhující šaty pro ty nejslavnější osobnosti z celého světa. Prožij společně s mladou dívkou toto vzrušující dobrodružství a společně vytvářejte ty nejkrásnější šaty, které dokážete udělat.

 
85%
Hra - Baby Taylor Daily Life in Kindergarten

Dnes budeme společně pomáhat roztomilé dívce Taylor s přípravami na dnešní zahraní oslavu s jejími kamarádkami. Nejdříve musíš malou holčičku pořádně připravit. Oblékni jí do slušivých oblečků. Poté je již Taylor připravena užít si pořádnou zahradní párty.

 
80%
Hra - Baby Taylor Backyard Cleaning

Baby Taylor si hrála se svým pejskem na zahradě, když v tu přišla maminka s tím, že je dům celý zaneřáděný a je potřeba jej uklidit. Malá holčička nelenila a vrhla se s maminkou do úklidu. Pomoz Taylor vybrat všechny vhodné pomůcky pro úklid a poté se společně vydejte úklidem domova. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Princess Family Picnic Day

V této hře budeme společně slavit narozeniny mladé a krásné princezny. Pomoz její manince Else z pohádky Ledové království připravit tu nejlepší narozeninovou oslavu, jakou si jen princezna může přát. Hru ovládáš myší.

 
80%
Hra - Baby Taylor Bed Time

Naše roztomilá holčička Baby Taylor se chystá ke spánku. Pojďme společně pomoci holčičce Taylor s jejími povinnostmi, které musí udělat, než se odebere ke spánku.

 
84%
Hra - Baby Taylor Ballet Injury Treatment

Chudák malá holčička Taylor. Při dnešní hodině baletu si udělala ošklivé zranění a potřebuje tvoji pomoc. Doveď ji do nemocnice a společně s doktorem se o ni postarejte. Dokážeš zvládnout tento nelehký úkol?

 
85%
Hra - Baby Taylor Babysitter Daycare

Dokážete se s naší malou holčičkou Baby Taylor postarat o malé miminko? Starejte se, aby bylo veselé, vždy nakrmené a mělo si s kým hrát.