Golf

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

98%
Hra - WonderPutt
Video se načítá

Tohle není jen tak obyčejný minigolf. Zahraješ si ve městě budoucnosti. Úkol je stejný jako při každém jiném minigolfu - musíš trefit míček do jamky na co nejmenší počet úderů. Velmi speciální je však právě prostředí a zpracování jinak obyčejného minigolfu.

 
85%
Hra - Box10 Golf
Video se načítá

Dnes pro vás máme krátkou golfovou hru. Čeká na vás pár herních drah, které jsou plné překážek, které musíte překonat. Dávejte si však pozor, abyste míček nestřelili mimo herní plochu.

 
79%
Hra - Velikonoční golf
Video se načítá

Velikonoční zajíček Jake by si rád zahrál golf. Sbírejte vejce jako bonusy, za které získáte extra body navíc. Nezapomínejte ale dokončovat každou jamku v co nejmenším možném počtu úderů, abyste získali vysoké skóre. Dávejte si pozor v každé úrovni na nepříjemné překážky a snažte se uhrát nízký počet úderů.

 
75%
Hra - Putt 3
Video se načítá

Skvělý minigolf, který si můžete zahrát za každého počasí. NA začátku si zvolte správného hráče, který je vašemu srdci nejblíže. A co je cílem hry? Dostat míček do jamky na co nejméně úderů. Pohybem myši nastavíte úhel i sílu odpalu a poté kliknutím provede odpal. Myslíte si, že je to jednoduché? Tak si to vyzkoušejte na vlastní kůži.

 
75%
Hra - Crazy Golfish
Video se načítá

Zahraj si vtipnou hru, kde hraješ golf s rybami. Střílej je holí tak, aby se dostaly až do akvárka. Dej si pozor na všelijaké nástrahy, například když ti ryba spadne do vody, tak uplave pryč!

 
65%
Hra - Squibballs Hole In One
Video se načítá

Zapařte si tuto jednoduchou hru, ve které zažijete golf trochu jinak. Nejdřív si nastavte, jak bude vypadat váš míček a můžete začít. Myší nastavte úhel odpalu a mezerníkem sílu, kterou poeltí. Zvládnete se trefit na poprvé?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
56%
Hra - Mini Putt 3
Video se načítá

V této hře si můžete zahrát minigolf a stát se tím nejlepším. Hra je velmi jednoduché, když položíte míček na hrací pole musíte ji odpálit přímo do jamky. Pokud se vám to nepodaří nezoufejte máte i další pokusy.

 
54%
Hra - Go Go Golf
Video se načítá

Go Go Golf je jednoduchá hra, ve které bude vaším úkolem odpálit míček až do cíle. Hra má jednoduché ovládání, pouze myší. Dávejte si pozor, jste omezeni míčky. V dalších levelech jsou hřiště větší, takže buďte přesní.

 
40%
Hra - Mini Golf Master
Video se načítá

I samotný Tiger Woods plesá nad zpracováním hry Mini Golf Master. Jde o velmi povedený 3D golf, který je v několika obtížnost. Také pestrost hřišť na nichž budete předvádět své golfové (ne)schopnosti je velmi dobrá. Dokážete si poradit s členitým terénem a nástrahami na hřišti?

 
78%
Hra - Golferrific
Video se načítá

Cílem hry bude rozbít v každé úrovni všechny skleněné předměty s vaším golfovým míčkem. Nemusíte se trefovat vždy přímo, můžete využívat i různé podpůrné objekty ve hře. Zvolte si, jestli chcete použít těžší nebo lehčí míček. Můžete využívat dva typy odpalování. Normální se provádí klikáním, zatímco těžký táhnutím.

 
78%
Hra - Mario Mini Golf
Video se načítá

Super Mario Bros a minigolf. Že to nejde k sobě? Pak se o opaku přesvědčíte právě teď. Použijte myš k míření a nastavování síly úderu. Jakmile budete připraveni, vypusťte míček. Sbírejte muchomůrky a získáte body navíc. Snažte se dostat míček do trubky, co nejrychleji to půjde a dostanete další dávku bodů.

 
81%
Hra - MiniGolf Pro
Video se načítá

Další ze zábavných sportovních her nese název Mini Golf Pro a přinášíme ti ji právě nyní. Dostaneš jedinečnou možnost vyzkoušet si minigolf, tedy střílení malého míčku do připravených jamek. Na každou úroveň máš stanovený počet úderů, do nichž se potřebuješ vejít, tzv. par. Dokážeš úspěšně zamířit do jamky?

 
75%
Hra - Dora Star Mountain Mini Golf
Video se načítá

Dora má kromě dalších věcí ráda také sport. Důkazem toho je hra Dora Star Mountain Mini-Golf, kde si Dora zahraje golf. S mířením však potřebuje Vaši pomoc. Dokážete všechny míčky odpálit do jamky?