Příprava trasy

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
71%
Hra - Crest Breakout
Video se načítá

Máme tu pro vás skvělou hru, ve které bude vaším úkolem vysbírat všechna vajíčka a bezpečně dostat slepici do cíle. Nebude to jednoduché, protože na slepici čeká spousta překážek a nebezpečí, které jí mohou ohrozit. Máte totiž 3 světy, které se vám postupně otvírají a s nimi roste i obtížnost. Máte na to v každém levelu vysbírat všechna vajíčka a bezpečně dostat slepičku do bezpečí?

 
67%
Hra - Cargo Bridge Armor Games Edition
Video se načítá

Máme tu pro vás Cargo Bridge od Armor games! V této super logické hře převezmete roli návrháře mostů. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. V každém levelu musíte postavit most tak silný, aby vaši vojáci mohli přejít na druhou stranu a odnést náklad zpět. Myslíte si, že to zvládnete na jedničku?

 
65%
Hra - Frog Drink Water
Video se načítá

Pomozte žabce, která je strašně žíznivá a dopravte k ní vodu, kterou nutně potřebuje. K tomu budete potřebovat bambusové trubky, které musíte logicky rozmístit. V každém kole se setkáte s novými prvky, které vám budou překážet. Dokážete je zdolat?

 
54%
Hra - Scooby Doo Shaggys Midnight
Video se načítá

Znáte Shaggyho? Je to přece nejlepší kamarád Scooby Doo! A to znamená, že je tato hra plná strašidýlek, tajemna, ale i zábavy! Tvým úkolem je dovést spícího Shaggyho pomocí směrovek a skákajících pružin cíle. Potrap si svůj mozek v této logické hře, sbírej lahodné sendviče a důležité klíče a zažiješ se Shaggym spoustu zábavy!

 
46%
Hra - Mushbits
Video se načítá

Ve hře Mushbits dostaneš na starost zajímavé postavičky, které mají věčně hlad. Dostaň je k jejich potravě za použití omezeného počtu tahů. Některé plošinky omezují stvoření jedné barvy k pohybu po stejné barvě, na což si musíš dávat pozor. Hra ti nabídne hned několik poměrně zajímavých úrovní, kde si procvičíš logické uvažování.

 
31%
Hra - Mickey Mouse Castle
Video se načítá

Robotický Mickey Mouse se ocitnul na děsivém hradě. Vaším úkolem bude rozdat mu pokyny, díky nimž se dostane pryč z místnosti. K tomu dostanete směrové šipky a různé bonusy, které musíte na obrazovce rozmístit, abyste Mickeyho vedli. Abyste odemkli dveře, musíte samozřejmě cestou sebrat ze země klíč.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

58%
Hra - Mindfields 2204
Video se načítá

V roli tankového jezdce se budete snažit dostat z místa, kde začnete, do místa, kam musíte dojet.Cesta je ovšem plná všelijakých překážek, zbraní,různých vozidel a nepříjemností.Dokážete se dostat tam kam potřebujete ?

 
50%
Hra - Sheepish
Video se načítá

V této hře dostanete do opatrování ovečku,kterou budete muset vždy dopravit do chlíva. Klaďte jí na cestu různé překážky, které ovečku nasměrují na tu správnou cestu domů. Podaří se vám vyhrát?

 
78%
Hra - Dribble king
Video se načítá

Pro všechny milovníky fotbalu je zde další pecka. Tentokrát budete střílet do brány a dávat góly. Tedy, pokud to samozřejmě zvládnete a nebudete se bát - pouze hráč s kuráží dosáhne svého úspěchu.

 
78%
Hra - Short Path Puzzle
Video se načítá

Dvojice, které se mmilují, chtějí být neustále spolu. Ale co když se stane něco a dvojice se rozdělí. Kluk je vždy ten průbojnjší, odvážnějí a půjde za dívkou i přes veškeré překážky. Musíte najít tu nejkratší a nejmíň nebezpečnou cestu, po které se vydáte za svou milou. Pozor si dávejte na různé nástrahy, které Vás po cestě čekají. Některé překážky Vám cestu ješt prodlouží, jiné naopak zkrátí.

 
66%
Hra - Cloudy
Video se načítá

Papírové vlaštovky vyrábějí všich ve školách a pak je pouští ze školních oken dolů na ulici. Tady máme taky jednu vlaštovku. Která během svého letu musí posbírat všechny hvězdičky, které jsou po cestě. Směr a trasu letu utvořte pomocí pružné čáry, která ukazuje jakou trasu vlaštovka proletí. Poté jen dejte tlačítko play, a vlaštovka sama poletí. Pokud posbíráte všechny hvězdičky postoupíte do dalšího levelu.

 
86%
Hra - Greedy Sheriffs
Video se načítá

Zábavu si užijete v této logické hře, ve které budete pomáhat strážcům zákona. Vaším úkolem je bude dovézt na kámen, který má stejnou barva jako jejich uniforma. Když to zvládnete na co nejméně kroků, tím lépe. Podaří se vám zdolat všechny levely?

 
81%
Hra - Boom the Rock!
Video se načítá

Cílem této logické hry je zničit meteorit, který se blíží k Zemi. K dispozici budete mít raketu, jejíž dráhu musíte naplánovat tak, aby se vyhnula všem překážkám a bezpečně se dostala až k meteoritu.