Střílení postaviček

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

96%
Hra - Counter Strike 1.6
Video se načítá

Ačkoli je Counter Strike typicky klučičí hrou, třeba bude bavit i některou z vás holek. Jedná se totiž o velmi legendární převážně multiplayerovou hru. Módů tě tedy čeká mnoho a map ještě víc. Zastřílet si můžeš v bludišti, na koupališti, v zimě... Vyzkoušej také single zombie mód a podobné vychytávky.

 
79%
Hra - Laser cannon 3
Video se načítá

Skvělá logická hra Laser cannon 3 kombinuje střílení monster a přemýšlení nad správným splněním mise. Musíte využívat předměty jako jsou výbušné sudy, bomby, speciální střely a další vychytávky. Dokážete zlikvidovat všechny monstra a dostat se do dalšího kola?

 
75%
Hra - Scooby Doo Monster Food
Video se načítá

Scooby Doo je snad největší strašpytel pod sluncem. A jelikož se mu strašidelné situace rozhodně nevybýbají, můžete se těšit na další dávku zábavy. Pomozte mlátit příšerky za pomoci jídla! Abyste jídlo hodili, musíte zaměřit hlavu monstra, kterou chcete trefit, a kliknout. Pokud se trefíte doprostřed hlavy, získáte více bodů.

 
75%
Hra - Bounzy 2
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Spousty zábavy si užijete u této hry, ve které budete likvidovat zombie! Váš úkol je jasný, zastřelte všechny zombie na hrací ploše. Je dobré využívat zdi, pomocí kterých se kulky odrážejí. Podaří se vám zdolat každý level?

 
75%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá

Míření je základem úspěchu ve hře Sheep vs Aliens 2. Musíte sestřelit všechny mimozemšťany, kteří jsou rozmístěni po hrací mapě. Nebude to jednoduché, ale jistě si poradíte.

 
74%
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video se načítá

Máte dobrou mušku? V této hře se vám bude velice hodit, protože budete střílet letící slepice. Čím vzdálenější slepici trefíte, tím více dostanete bodů. Můžete také trefit telefonní budku nebo slepici za stromem pro extra body.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
65%
Hra - Snowy Battle Field
Video se načítá

Pomozte Narutovi porazit jeho kamarádi z vesnice Konoha. Vaším největším a nejnebezpečnějším nepřítelem je Konohamaru, který vás může porazit, pokud jej netrefíte přesně. Proto musíte být rychlejší a zasáhnout ho koulí dříve.

 
64%
Hra - Cat God vs Sun King 2
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V této hře budete mít za úkol zabránit vesničanům postavit pyramidu. Vy jste něco jako bůh, ovšem v kočičí podobě a na stavitele musíte pravidelně sesílat pohromu, blesky, oheň a jiné živly, které stavitele pozabíjejí a znemožní jim stavbu.

 
54%
Hra - Springfield Snowfight
Video se načítá

Vítejte ve Springfieldu! Všichni jistě znáte toto městečko, ve kterém žije světově proslulá rodinka Simpsonových. Ve Springfieldu napadla velká vrstva sněhu a tak se vydáte na pořádnou sněhovou bitvu. Házejte sněhové koule na obyvatele Springfieldu, ale dávejte si pozor na obávaného Nelsona Muntze. Pokud trefíte sněhuláka Homera, získáte střelivo navíc.

 
42%
Hra - Simpsons Snow Fight
Video se načítá

Máte rádi Simpsonovi? Tak to se vám jistě bude líbit tato skvělá flash hra, kde můžete všechny známé postavičky zkoulovat a ještě si vychutnat vánoční atmosféru. Za každou dobře mířenou trefu získáte body, ovšem pokud koulí dostanete vy, body se vám naopak odečtou. Vřele doporučujeme strefovat také sněhuláky, abyste měli dostatek sněhových koulí, jakmile vám totiž dojdou, hra končí.

 
76%
Hra - Penguins Clash
Video se načítá

Tučňáci se utkají v nelítostném střetnutí! Použijte myš, abyste zacílili a poté vystřelte, směrovými šipkami se pohybujte. Nenechte se soupeřem vytlačit do ledového oceánu, který se všude kolem vás rozkládá. Dokážete si se soupeřem poradit? Hra obsahuje několik úrovní, během nichž se soupeři budou množit a podmínky zhoršovat.

 
72%
Hra - Rico Ninja
Video se načítá

Fanoušci her s tématikou ninja si užijí v titulu Rico Ninja. Dokážete zničit všechny nepřátele, kteří se Vám postaví? Počet Vašich střel je samozřejmě omezený. Pokud je vystřílíte, tak musíte kolo začít kompletně znovu. Proto se řiďte pravidlem dvakrát měř, jednou řež.

 
72%
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které budete střílet slepice na divokém západě. Se slepicí se utkáte ve střeleckém souboji na život a na smrt. Dávejte si pozor, protože máte omezený počet životu. Snažte se slepici zasáhnout v momentě, kdy pomalu tasí zbraň. Mířidlo musíte mít neustále na zbrani v pravém dolním rohu.