Slon

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
93%
Hra - Baby Elephant Care
Video se načítá

Dokážeš se postarat o mládě slona, které potřebuje pomoc. Půjde o koupání a následnou péči, protože se o sebe nedokáže bez maminky postarat samo.

 
81%
Hra - Elephant Care
Video se načítá

Už vás omrzelo starat se o pejska, či kočičku? A co byste tak řekli na slona? S hrou Elephant Care je možné, abyste i vy měli toho vlastního. Ale každé zvířátko potřebuje péči a váš slon také. Budete ho muset umýt, vysušit, nakrmit a obléct.

 
76%
Hra - Khan Kluay Kids
Video se načítá

Na planině se rozhořel velký boj. Z každé strany vychází větší či menší sloni a soupeří spolu. Platí pravidlo, že čím je slon větší, tím je silnější. Vítězí první hráč, který nasbírá určený počet bodů. Hra také může skončit až vyprší časový limit. Můžete hrát proti počítači nebo proti svému kamarádovi na jedné klávesnici.

 
72%
Hra - Snoring
Video se načítá

Spousta lidí chrápe. V této hře chrápou i zvířátka, konkrétně veliký slon. Pomozte ho probudit, aby nerušil okolí. Hra má 35 úrovní, dokážete je projít všechny? Dokončením jedné úrovně se vám otevře úroveň další. Na splnění úkolu máte vždy omezený časový limit. V buzení vám budou pomáhat ostatní zvířátka.

 
72%
Hra - Lost Heroes
Video se načítá

Překonání překážek a také pomoc třem ztraceným zvířátkům je základním předpokladem ve hře Lost Heroes. V některých kolech si musíte se zvířátky pomoci navzájem ,protože jinak nebudete schopni splnit podmínky vstupu do dalšího kola. Zvířátka jsou také hladová, takže s nimi sbírejte kosti, mrkev a také melouny.

 
71%
Hra - Elephant Quest
Video se načítá

Pokud je venku krásně, nemá cenu sedět zavření doma. To stené si řekla i slon z této skvělé hry. Vzal si svou oblíbenou čepici a vydal se ven. Venku mu ale čepice byla ukradena a slon se rozhodl to tak nenechat. Malý slon si ale musí dávat pozor nepřítelé číhají všude. Dostaňte se s ním, až k jeho čepici. Po cestě musíte likvidovat nepřátele pomocí střelby. Získejte balónek a lítejte.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

64%
Hra - Snoring 3: Treasure Island
Video se načítá

V logické hře Snoring 3: Treasure Island musíte pomoci zvířátkům uvězněným na exotickém ostrově probudit jejich kapitána - slona. Každé ze zvířátek má přitom jiné schopnosti, takže je na vás, abyste našli ten správný způsob, jak každé zvířátko využijete.

 
59%
Hra - Searching for the Elephant
Video se načítá

Adventura Searching for the Elephant vás zavede do černobílého světa, ve kterém budete pomáhat nešťastné kočičce v hledaní její ztraceného kamaráda - sloníka. Ve hře na vás čeká mnoho drobných i větších hádanek a úkolů, které lze rozluštit jen správným používáním jednotlivých herních prvků.

 
50%
Hra - Baby Elephant Hunt
Video se načítá

Slůňátka jsou krásná zvířátka. Mnozí z Vás se na ně chodí dívat do ZOO a někdy můžete vidět, jak se malí sloníci i krmí. Jelikož jsou mláďátka pořád hladová, vy jim můsíte pomoct s potravou. Oni sami si neumí rozbalit banány, které konzumují. Na obrazovce běží šipky různými tvary a vy musíte stejně mačkat šipky i na klávesnici. Pokud se Vám povede strefit do všech šipek správně, sloník si banán rozbalí.

 
76%
Hra - Baby Elephant Dressup
Video se načítá

Postarejte se o toto malinkaté a roztomilé slůňátko! Vaším úkolem bude ho oblékat do čeho se vám bude líbit.

 
33%
Hra - Prumpa Goes Skiing
Video se načítá

Hra Prumpa Goes Skiing je důkazem, že zimní sporty ovládají i zvířata, která by se prakticky ke sněhu neměla dostat. Jde o slona, který se rozhodl sjet slalomovou dráhu. Není to tak jednoduché, jak se domníval, takže potřebuje Vaši pomoc.

 
75%
Hra - Jumbo Day Care
Video se načítá

Postarejte se o mladého slona Jumba, který potřebuje vaši péči. Potřebuje umýt, uklidit výběh a nakonec se s ním můžete zahrát.

 
70%
Hra - Baby Jumbo Face Injury
Video se načítá

Dokážete vyléčit malé slůně? Stačí jen dodržovat postup a vše bude v pořádku.