Úklid

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

95%
Hra - Baby Hazel Cleaning Time
Video se načítá

Pomozte Hazel a její mamince s úklidem, mytím a odkládáním věcí. Kromě toho zažijete společně mnoho legrace.

 
95%
Hra - Clean Sarah's Room
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude pomoci Sarah uklidit její dětský pokoj. Protože Sarah dlouho neuklízela, v pokoji je hrozný nepořádek. Dokážete si s ním poradit a všech 30 věcí dát tam, kam patří?

 
94%
Hra - Room Ordering Is Fun
Video se načítá

Zachraňte Caroline před domácím vězením, které jí chce mamka dát, pokud si neuklidí pokoj. Všechny věci musíte dát na místo, tak aby se pokoj až třpytil. Myslíte, že to dokážete?

 
90%
Hra - Summer Camp Cleaning
Video se načítá

Podejte pomocnou ruku této vedoucí letního tábora, která musí uklidit po dětech. Podaří se vám dát vše na místo?

 
90%
Hra - Baby Barbie Selfie Card
Video se načítá

Barbie se chce vyfotit a na vás bude jí najít pár věcí. Také budete uklízet a nakonec jí nalíčítte a oblečete.

 
89%
Hra - Pou School Clean
Video se načítá

Pou pracuje jako uklízečka ve škole. Vaším úkolem mu bude pomoci s tímto hrozným nepořádkem. Když si nebudete vědět rady tak budete mít k dispozici 3 nápovědy.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Puppy & Kitty Salon
Video se načítá

Vyberte si své oblíbené zvířátko, kočku nebo psa, o které se budete starat. Napřed po nich musíte uklidit nepořádek a pak je budete umývat a oblékat.

 
87%
Hra - Halloween House Makeover
Video se načítá

Halloween začal a děti se už chystají navštívit i dům místní čarodějnice. Bohužel tam má nepořádek a žádnou výzdobu. Pomozte jí s úpravami, aby to stihla.

 
85%
Hra - Cindy & Barbie Teen Rivalry
Video se načítá

Flynnovi se líbí Barbie, ale i Rapunzel a neví se mezi nimi rozhodnout. Pomoz mu volbu usnadnit a splň s každou princeznou nějakou roli.

 
84%
Hra - Hello Kitty House Makeover
Video se načítá

Hello Kitty se dozvěděla, že na nečekají návštěvu přijdou její dvě kamarádky. Pomozte jí s úklidem a výběrem nových barev a doplňků.

 
84%
Hra - Cleaning Time! Dinner Party
Video se načítá

V této hře budete pomáhat s úklidem této mladé slečně. Dávejte si pozor, protože budete omezeni časem!

 
83%
Hra - Elsa Sleepover Cleaning
Video se načítá

Elsa si pozvala na dnešní večer k sobě domů své kamarádky. Takže jí nejdříve musíte pomoci s úklidem? Dokážete to v časovém limitu? Budete mít pouze 4 nápovědy k dispozici.

 
83%
Hra - Monster High Sorority House
Video se načítá

Dívky z Monster High by potřebovali pomoci s úpravou jejich zničeného domu. Pomoz jim s očištěním, výběrem nových barev a dekorací.