Retro

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Azaela's 1940s Fashion
Video se načítá

Super hra, ve které si budete moci obléci slečnu jako ze 40. let z magazínu. K dispozici budete mít mnoho druhů šatů a doplňků. Budete si taky moci volit vzory a barvy. Změnit můžete i účes nebo make up.

 
80%
Hra - Enough Plumbers
Video se načítá

Zajímavá skákačka. Tvým úkolem je dopravit hlavního hrdinu do cíle, který je označený vlajkou. Pomůže ti i to, že peníze, které cestou posbíráš, vytvoří klon hlavní postavičky, a tak budeš muset postav najednou ovládat několik. Do cíle ale můžeš dorazit jen s jednou.

 
80%
Hra - Mega Miner
Video se načítá

Začněte ťaziž drahocenné kovy a staňte se boháčem. Zpočátku bude váš stroj málo účinný a proto se musíte zaměřit na uhlí, jakmile budete získávat peníze, můžete jej vylepšit a sbírat drahocenné kovy.

 
79%
Hra - Twee
Video se načítá

Skákačka ve stylu Super Maria, která tě nudit nebude. Jako gumový medvídek se vydáš na cestu zachránit dívku. Jenže v tom ti samozřejmě bude bránit mnoho překážek a nepřátel. Pomoci ti mohou různá vylepšení.

 
77%
Hra - Retro Unicorn Attack
Video se načítá

Osedlejte tohoto jednorožce a pokuste se zdolat všechny překážky ve hře. Nebude to tak snadné, jednorožec bude zrychlovat a bude přibývat i překážek! Zvládnete se dostat až na konec?

 
76%
Hra - Treasure Caves
Video se načítá

V jeskyních se jistě skrývají neuvěřitelné poklady. Pojďte je společně s námi objevit! Kopejte hlínu a sbírejte všechny předměty, abyste úspěšně dokončili každou úroveň. Nenechte na sebe spadnout kameny, jinak by vás zavalily. Kamenem můžete pohnout, pokud se za ním nachází volné místo. Jakmile vše najdete, jděte do dveří.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

73%
Hra - I Have 1 Day
Video se načítá

Probudili jste se a hrozivě vás bolí hlava. Ocitli jste se ve věznici a ani nemáte nejmenší tušení z jakého důvodu. Strážný vám oznámí, že se chystá královská korunovace a nemůže vás propustit dříve, než za celý den. Za tři hodiny vás půjde zkontrolovat a pokud bude vše v pořádku, možná vás propustí o něco dříve.

 
72%
Hra - Charlie
Video se načítá

Charlie je skákačka, která vám bude principem hry připomínat hru Mario. Abyste level prošli, musíte získat co nejvíce mincí, zabít nepřátele a přejít až na konec tratě. Příjemnou zábavu.

 
72%
Hra - Cat and Ghosts
Video se načítá

Pomůžete slečně dopřát klidný spánek? Každou noc ji ruší více a více duchů, které musíte zahnat pomocí kočky, která je opravdu mrštná.

 
70%
Hra - Island Survival
Video se načítá

Dokážeš přežít ve hře Island Survival? V první misi dostaneš za úkol přežít na ledovém ostrůvku, který hrozí každou chvíli roztáním. Sbírej sněhové vločky a ostrůvek se začne zvětšovat. Musíš přežít půl minuty a můžeš se vydat do druhé úrovně. Ve druhé úrovni se pod tebou bude propadat podlaha, opět musíš vydržet půl minuty.

 
70%
Hra - Super Mario 63
Video se načítá

Postavička Mario je velmi oblíbeným hrdinou, kterého si oblíbili všichni. Znají ho všude. Zahrejte si s ním jedno z jeho dobrodružství a uvidíte, že se rozhodně nebudete nudit. Ovládejte postavičku, sbírejte penízky a vyhýbejte se protivníkům, kteří se Vás snaží zastrašit a zneškodnit. Snažte se být co nejrychlejší.

 
70%
Hra - Deeper Sleep
Video se načítá

Hra Deeper Sleep vás zavede do podivuhodného příběhu hlavního hrdiny, kterému se zdají strašidelné sny. Sbírejte předmět , které najdete ve svém okol , použijte je v pravý čas a pomozte mu tak tuto záhadu vyřešit.

 
70%
Hra - Minecraft Tower Defense
Video se načítá

Zahraj si skvělou tower defense vycházející z Minecraftu. Tvým úkolem bude ubránit se hromadě děsivých příšer, které na tebe budou nabíhat. Kvůli tomu budeš muset postavit desítky obranných věží, které ti pmohou zničit nepřátele.