Jednoduchá grafika

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
95%
Hra - The Worlds Hardest Game 2
Video se načítá

Dokažte, že jste nejlepší a překonejte 50 různorodých úrovní s malým červeným čtverečkem a dostaňte se do cíle. Kromě toho se musíte vyhnout nástrah a posbírat všechny kuličky zvládnete to?

 
94%
Hra - How to Raise a Dragon
Video se načítá

Máš ráda draky? Tady si za jednoho zahraješ. Nejdřív se jako malé dráčátko učíš, jak se pohybovat a jíst, jako velký drak se snažíš získat dostatek energie na chrlení ohně a nakonec nehraješ za draka, ale za hrdinu, protože drak zpustošil město a ty ho jdeš zabít.

 
91%
Hra - Battle Paint
Video se načítá

Battle Paint je střílečka, ve které bude vaším úkolem zničit barevné kostky. Vaším střelivem je barva, která barví plátno. Svým pohybem můžete čistit plátno, což se vám určitě sejde, když bude celé plátno pomalované. Příjemnou zábavu.

 
91%
Hra - Dino Run Enter Planet D
Video se načítá

Skvělou grafiku v této hře nehledej. Zato ale skvělou hratelnost ano. Pokračování povedené hry Dino Run. Malý dinosaurus musí utéct před apokalypsou. Jak daleko s ním dokážeš doběhnout?

 
90%
Hra - Hopper 2
Video se načítá

Hopper 2 je skákačka pro každého, hrajte za malou kuličku a vaším cílem je najít hvězdičku a dostat se tak do dalšího levelu. Jenže to nebude tak jednoduché, na kuličku čekají různé nástrahy spoustu nepřátel, kterých se nesmíte dotknout, musíte je vždy přeskočit nebo počkat, až kolem vás proletí. Povede se vám dostat až na konec?

 
89%
Hra - I Saw Her Standing There
Video se načítá

Staň se svědkem velmi neobvyklého příběhu. To, že se kluk zamiloval do holky, se stává normálně. Ta holka je ale bohužel zombie. Ty ale můžeš být nápomocna tomu, aby se jejich láska stala skutečností - pomož klukovi zavřít jeho vyvolenou do klece.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

87%
Hra - 16
Video se načítá

Tentokrát jsme si pro vás připravili skvělou logickou skákačku. Hra obsahuje několik desítek úrovní, mezi které můžete připočítat i bonusová kola. Na začátku každého kola si budete moci zvolit velikost objektu, se kterým dosáhnete vytouženého konce.

 
86%
Hra - Solipskier
Video se načítá

Hra Solipskier je výborná hra u, které se určitě zabavíte. Používáte pouze myš a jde o to závodníkovi stavět dráhu tak, aby projel nejlépe všemi brankami, aby měl co nejvíce bodů. Můžete mu dělat i skokánky a kopce dolů, aby se rozjel. Hlavně nesmíte pouštět levé tlačítko myši, jinak přerušíte dráhu.

 
85%
Hra - Comatose
Video se načítá

V následující hře se staneš člověkem v kómatu, kterého zobrazuje modrý čtvereček. Po herním světě se pohybuješ za pomoci směrových šipek a mezerníkem vyskakuješ. Vyhýbej se všem nastraženým překážkám a proskákej se až k červenému čtverečku se znakem srdíčka uprostřed. Máš před sebou opravdu dalekou cestu.

 
82%
Hra - This is the Only Level
Video se načítá

Tato hra se na první pohled může zdát, jako lehkým oříškem, ale nenechte se zmást. Není level, jako level, ověřte si to!

 
81%
Hra - Bloons
Video se načítá

Opička se dostala do oblak a musí sestřelovat balónky, které se ve vzduchu nějak shlukly. Na sestřelení používá klasické šipky. Má ale pouze omezený počet šipek a v každém levelu musí prasknout určitý počet balónků. Proto musíte s opičkou dobře mířit, abyste postoupili dále. Balónky budou někdy schoovány za různé překážky, takže budete muset vymyslet, jak s šipkama házet.

 
81%
Hra - CP6
Video se načítá

Vaším úkolem v této akční logické hře bude dostat hlavního hrdinu do cíle. Po cestě si budete muset poradit s různými překážkami. Využívat přitom můžete červené prvky, které vás dokážou zmenšit. Nesmíte na nich však zůstat stát příliš dlouho.

 
80%
Hra - Meeblings
Video se načítá

Logická hra Meeblings je hra, ve které se budete hrát s kuličkami a přesouvat je na dané místo k tabulce Way Out. Abyste ve hře vyhráli musíte tam dopravit určitý počet a to tím, že využijete schopnost vzácné kuličky. každá z nich ji má jinou.