Piráti

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

100%
Hra - Adventure Story
Video se načítá

Zahraj si zajímavou bojovou skákačku/adventuru. Kromě klasického základního útoku můžeš používat i mnoho různých kouzel. Těšit se můžeš také na dobrou grafiku. Ze začátku je hra velmi lehká, ale postupně bude mnohem těžší.

 
96%
Hra - Raft Wars
Video se načítá

Znič nepřátelský tým na druhé lodi! Za procházení jednotlivých kol získáváš peníze, a za ty si pak můžeš koupit lepší zbraně nebo třeba lepší raft. Porazíš piráty, vikingy i další nepřátele?

 
91%
Hra - Mad Bombs
Video se načítá

Chcete se stát malou černou bombou, která zničí každou zombie? Zahrajte si tuto hru. V každém levlu budete ovládat šipkami určitý počet bomb - vždy postupně. Poté ji musíte zapálit o louč zápalnou šňůrku a rychle, rychle pospíchat ke stojící zombie, kterou výbuchem bomby zneškodníte. Každý level bude těžší a těžší a k dispozici budete mít i více bomb. Vždy si velmi dobře rozmyslete, kde necháte bombu explodovat.

 
91%
Hra - Pirate Slacking
Video se načítá

Pirátka na lodi má vytírat podlahu, ale to ji nebaví. Ne, že by ses jí divila, viď? Snaží se tedy dělat všechno možné, jenom ne vytírat. U toho ji ale nesmí vidět starý kapitán. Pirátku čekají činnosti jako zpívání s papouškem, hledání peněz v truhle, hledání pokladu nebo oblékání se.

 
90%
Hra - Pirate Lolita
Video se načítá

Máme tu pro vás oblíkačku, ve které budete oblékat krásnou a mladou pirátku, která potřebuje vaši pomoc s výběrem oblečení. Začněte účesem a pak jí hezky vystrojte. Je na vás jak bude vypadat.

 
78%
Hra - Makeover Studio Pirate Girl
Video se načítá

Jak by podle vás měl vypadat správný pirát? To necháme čiste na vás v této hře, kde dostanete krásnou a mladou slečnu, kterou musíte upravit.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
77%
Hra - Fort Blaster: Ahoy There!
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V roli piráta moří budete muset z lodi střílet na opevněné budovy šlechty a snažit se zničit vše, co budete mít v dosahu. Čím více toho zničíte, tím více dostanete bodů. K dipozici máte různé druhy střel.

 
75%
Hra - Mad Bombs 2
Video se načítá

Ve hře Mad Bombs 2 si můžete vyzkoušet celkový počet třieceti úrovní. Každá série obsahuje deset úrovní a odlišuje se obtížností. Nejprve budete mít odemčenu pouze první úroveň a další si vysloužíte pouze svými kvalitními výkony. Dokážete zlikvidovat všechny zombie, které se vám postupně postaví do cesty?

 
62%
Hra - Cap'n Marcela Parrot Charmer
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci pirátce ochránit její pirátský ostrov před zlým kapitánem Morganem. Máte čas jen do rána, abyste našli způsob, jak vaši malou osadu zachránit a kapitána tak porazit jednou provždy. Pomáhat vám budou přitom zejména předměty ve vašem okolí.

 
61%
Hra - Ninja Pi Ro
Video se načítá

Máme tu skvělou logickou adventuru, ve které musíte malému bojovníkovy pomoci překonat všechny nástrahy a pasti. Bojovník má možnost měnit se mezi 3 postavami, robotem, pirátem a ninjou. Každá postava vám pomůže překonat jiný druh překážky.

 
60%
Hra - Pirate Girl Dress Up
Video se načítá

V této hře je Vašim úkolem obléknout dívku do pirátského oblečení. Můžete vybírat z mnoha variant, které můžete kdykoliv změnit. Nechte proplouvat svou fantazii a užijte si tuto hru dosyta. Nezapomeňte na různé doplňky.

 
52%
Hra - Pretty Pirate Perfect Dress Up
Video se načítá

Jak by podle Vás měla vypadat taková správná pirátka? V této propracované oblíkačce s moc pěknou grafikou si jednu takovou mořskou lupičku budete moct podle vlastní fantazie vytvořit. Čeká na Vás opravdu velké množství nejrůznějších stylových klobouků, halenek, kalhot, sukní i celých šatů. Mezi doplňky pak najdete třeba truhlu plnou zlata, pravou dřevěnou nohu nebo krásného pirátského papouška.

 
50%
Hra - Pirate Princess Treasure Adventure
Video se načítá

Pomôžete mladé pirátce nájsť všetky kúsky mapy pokladov? Akonáhle budete mať mapu pokladov celú, môžete sa vydať za jeho hľadaním. Na to sa však musíte perfektne obliecť.