Mozkohryz

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - ClickPlayTime 2
Video se načítá

Ve hře ClickPlayTime 2 si užijí nejvíce zábavy hráči, kteří preferují logické hry. Cílem hry je splnění všech mini her z nichž je složena. Každá z mini her má jiný princip, takže se v každém kole musíte zamyslet, jak daný problém vyřešit. Dokážete si poradit se všemi koly a dohrajete hru do konce?

 
82%
Hra - This is the Only Level
Video se načítá

Tato hra se na první pohled může zdát, jako lehkým oříškem, ale nenechte se zmást. Není level, jako level, ověřte si to!

 
79%
Hra - Kikka
Video se načítá

Ve hře Kikka si poraďte jak chcete. Cílem je pouze složit květ chryzantémy. Dokážete to?

 
77%
Hra - ClickPlayTime 6
Video se načítá

Máme tu další parádní hru, ve které plníte různé mini hry. V každé hře musíte splnit logický úkol a získat tlačítko play.

 
66%
Hra - Binga
Video se načítá

Hra Binga prověří vaše logické uvažování. Dostanete před sebe vždy nějaký úkol, který má řešení a vy na něj musíte přijít. První kolo je teprve zahřívací a nemělo by vám dělat potíže. Další kola už však tak jednoduchá nebudou, a proto nastartujte mozek a přemýšlejte nad zadanými logickými hádankami.

 
60%
Hra - Binga 3
Video se načítá

Pokud rádi i během hry přemýšlíte, rozhodně si vyzkoušejte Binga 3. Nikdy totiž nebudete hrát stejnou hru. V každém kole na Vás čeká jiná logická skládačka, kterou musíte rozluštit, abyste se dostali do dalšího kola. Nic se nebojte. Ze začátku bude náročnost nižší, ale jakmile budete pokračovat dále, stoupne. Někdy budete muset přemisťovat předměty, jindy zase luštit tajné kódy. Zábavy si užijete rozhodně plno.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

57%
Hra - Achievement Unlocked 3
Video se načítá

Velmi originálně zpracovaná hra Vás rozhodně nebude nudit. V tomto virtuálním světě se stanete malým modrým slonem, který musí plnit nejrůznější úkoly zadané zvířaty, která na svém putování potká. Zvládnete dojít až na konec tohoto světa s nejrozličnějšími dobrodružstvími? Hru ovládáte šipkami. Hodně štěstí!

 
56%
Hra - Project Alnilam
Video se načítá

Tvým úkolem v této logické hře je dostat kuličku do cíle. Pomáhat ti v tom budou různé herní prvky rozmístěné na ploše. Počet tahů máš ale omezený, takže musíš dobře rozplánovat, jak to uděláš.

 
50%
Hra - Poyas Odyssey
Video se načítá

Zajímavá logická hra, která se odehrává v prastaré aztécké pyramidě se jmenuje Poyas Odyssey. Cílem je splnit hádanky pomocí tajemné krychle, která svojí gravitací ovlivňuje malé koule. Jedině tak se Vám podaří otevřít dveře do dalších místností v pyramidě. Dokážete projít všechny místnosti v pyramidě?

 
50%
Hra - ClickPlayTime
Video se načítá

Zahrajte si skvělou hru a procvičte si tak logické myšlení a paměť. Hra obsahuje několik menší mini her, které budete muset vyřešit, abyste se dostali dál. Hry obsahují logické hádanky, čísla nebo pamětní úlohy.

 
50%
Hra - Yamada Box Legend
Video se načítá

Yamada Box Legend je unikátní hra hra mezi adventurami. Budete řešit zapeklité problémy, které však potřebují vyřešení na několika úrovních. Proto musíte například skočit do jiná nižší dimenze, pro vyřešení problému na vyšší. Mezi dimenzemi budete cestovat prakticky pořád. Napovíme, že spojení mezi dimenzemi poskytují krychle.

 
83%
Hra - Nightflies
Video se načítá

Cílem této logické hry je osvobodit všechny světelné koule a za pomoci světlušek je dopravit na správné místo. Abyste se k světelným koulíme dostali, musíte vhodně využít berušky, které dokáží odstranit překážky. Podaří se vám úspěšně zdolat všechny levely?

 
83%
Hra - Nightflies 2
Video se načítá

Cílem této logické hry je za pomoci světluškám dostat lampy na správné místo a tím jejich rozsvítit. Lampy se však většinou budou nacházet ukryté na místech, kde se světlušky nedostanou. Proto musíte využívat berušky, které vám pomohou překážky odstranit. Počet berušek je přitom v každém kole omezený.