Elsa

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Elsa And Anna Party Dresses
Video se načítá

Elsa s Annou se vydávají na ples a je potřeba, aby měly připraveny pouze ty nejlepší šaty. Dokážete jim pomoci s výběrem ideálního oblečení na společenskou akci? Chce to trochu cviku, ale jistě si poradíte.

 
80%
Hra - Eliza Blogger Story
Video se načítá

Ve hře Eliza Blogger Story bude tvým úkolem pomoct Else s jejím módním blogem. Za zveřejňo vání příspvěků si budeš vydělávat peníze a za peníze si poté budeš moct kupovat nové a pěknější oblečení.

 
61%
Hra - Elsa's New Dressing Room

Elsa chce mít novou šatnu, kde bude mít plno módních šatů, bot, tašek a dalších doplňků. Pomozte jí navrhnout a vyzdobit šatnu co nejlépe. Až to bude hotové, je vaším úkolem Elsu obléci! Bavte se hraním nové hry Elsa's New Dressing Room!

 
60%
Hra - Elsa And Jack True Love
Video se načítá

Elsa se zamilovala a chce svého milého políbit. Je však stydlivá, takže je nesmí nikdo vidět. Dokážete vystihnout okamžik, kdy je nebude sledovat jejich kamarád sněhulák? Chce to trochu postřeh, ale jistě si poradíte.

 
54%
Hra - Soccer WorldCup 2018 Face Art
Video se načítá

Ve hře Soccer WorldCup 2018 Face Art bude tvým úkolem pomoct Else z Ledového Království zkrášlit obličej, aby si na něj poté mohla nakreslit vlajky svého oblíbeného týmu a poté mu fandit. POmůžeš ji s přípravou?

 
50%
Hra - Elsa New Year Makeup
Video se načítá

Připravte se na oslavu nového roku s vaší oblíbenou královnou Elsou! Použijte lázeňské procedury, abyste získali bezvadnou pokožku. Pak je potřeba udělat Else bezvadný čas make-up! Máte k dispozici různé oční stíny a další pomůcky, z nichž si můžete vybrat.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

46%
Hra - Elsa Time Travel Game
Video se načítá

Elsa má stroj času. Se tímto strojem může navštívit několik různých století. Podívejte se na staletí, která se vám nejvíce líbí. Jen je potřeba se pro pobyt v něm patřičně obléci a upravit.

 
87%
Hra - Elsa vs Rapunzel Fashion Game
Video se načítá

Elsa a Locika jsou velké kamarádky, ale zároveň jsou velmi soutěživé. Které z nich to víc sluší? To zjistí jen v jejich malé soutěži krásy! Vyberte pro obě princezny účes, k němu vhodné oblečení a na konec i módní doplňky. Poté, co zjistíte, kolik dostala každá z nich bodů, je ve druhém kole nutné je obě nalíčit. Celkovou vítězkou se stane ta, která v obou kolech získá více bodů.

 
74%
Hra - Elsa Beach Outing Preparation
Video se načítá

Elza se rozhodla, že je na čase si vzít dovolenou a tak se chce připravit na plážové opalování. Pomůžeš ji s tím? Budeš ji muset pomoct s obličejovou maskou, vyhladit pleť, namazat záda a nakonec pěkně upravit, aby byla nejkrásnější na celé pláži.

 
82%
Hra - Elisa Doll Creator
Video se načítá

Ve hře Elisa Doll Creator bude tvým úkolem vytvořit tak nádhernou panenku, aby si s ní chtěly hrát holčičky po celém světě. Budeš vybírat jaký má mít obličej, jaké oblečení bude nosit a jaké doplňky bude používat. Zvládneš to?

 
80%
Hra - Elsa Makeup Removal
Video se načítá

Připravte Elsu na spánek a odstraňte její přebytečný make-up, který nosila celý den. Po očištění pleti jí můžete vybrat i pyžamo.

 
80%
Hra - Princess As Los Vegas Showgirls
Video se načítá

Ve hře Princess As Los Vegas Showgirls bude tvým úkolem pomoct Elze, Anně a Rapunzel vybrat skvělé oblečení na představení ve fiktivním městečku Los Vegas. Budou vystupovat v jednom z nejlepších klubů, takže potřebují tvoji profesionální radu.

 
80%
Hra - BFF Princess Vote For Fifa 2018
Video se načítá

Ve hře BFF Princess Vote For Fifa 2018 bude tvým úkolem pomocct Else, Rapunzel a Moaně najít správný dres, šortky, poté boty a nakonec vybereš krásný účes. Nakonec vybereš na jaké stadióně se budou fotit, uděláš fotku a zjistíš, kdo vyhraje.

 

Popis štítku Elsa

Elsa patří do Disneyho princezen a můžete ji znát z pohádky Ledové Království, odkud můžete znát například i její sestru Annu. Elsa vystupuje převážně v oblíkacích nebo pečovacích hrách a jelikož je to známá princezna, tak v těchto hrách často určuje trend. Elsa je známá pro své blonďaté vlasy, světlý obličej a milý úsměv na rtech. V některých hrách se s Elsou potká například Jack Frost, Anna nebo například i Barbie.

Nejlepší hry s Elsou

Ve hře Elsa Spring Favorites budete pomáhat Else vytvořit nový jarní outfit, ve kterém by mohla chodit. Potom můžete pomoct udělat Else nehty ve hře Elsa Nails Spa. A až to budete mít všechno hotové, tak můžete vzít Elsu na rande s Jackem Frostem. Postarejte se, aby si ve hře Elsa And Jack True Love mohli dát Jack s Elsou pusu, aniž by se na ně kdokoliv koukal.