Modelky

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
87%
Hra - Modern Stage 5
Video se načítá

Hledají se ty nejlepší maskérky světa! Hledají právě vás tak ukažte, co umíte! Dostanete na starost dvě krásné modelky, které musíte nalíčit, udělat jim vlasy a pak vybrat oblečení ze z úplně nové kolekce.

 
83%
Hra - Model Dressup 126
Video se načítá

Pojďte si upravit další mladou slečnu. Na sobě nemá nic jiného, než pruhované plavečky. Vaším úkolem bude obléknout ji do nějakého slušivého modelu. Na výběr tentokráte nemáte až tolik možností, jak býváte zvyklí, ale přesto si jistě na své přijdete. Vybrané oblečení pečlivě umístěte na tělo modelky.

 
83%
Hra - Fashion Designer World Tour
Video se načítá

Jako světově proslulá módní návrhářka se vydáváte na cestu po různých koutech světa, kde budete šířit svou slávu. Máte na výběr Londýn (Velká Británie), Tokyo (Japonsko), Paříž (Francie) a New York (USA). Musíte připravit módní kolekci a vybrat několik modelek na přehlídku. Poté modelky oblečete do šatů a doufejte v úspěch módní přehlídky.

 
80%
Hra - Model Dressup 104
Video se načítá

Modelka se rozhodla vydat do ulic. Vaším úkolem bude obléknout ji do vkusného oblečení. Herní série Model Dressup pochází z Asie a v Evropě se stala velice populární mezi všemi, kdož rádi oblékají modelky. Na výběr budete mít spoustu možností - účesy, kabelky, boty, sukně, kalhoty, šály, trička nebo halenky.

 
75%
Hra - Modern Stage 2
Video se načítá

Poslední kolekce se velmi vydařila a návrháři se rozhodli udělat další. Teď už to chce jen šikovné maskéry a může se začít. Naličte tyto dvě krásné modelky, upravte jim vlasy a vystrojte je do nové kolekce.

 
71%
Hra - Heute & Bothered NY Fashion Challenge
Video se načítá

Připravte modelky na různé akce a oblečte je do tematického oblečení. Po výběru oblečení a make-upu si můžete poslechnout názor módní návrhářky, která vám řekne, zda je váš výběr správný nebo ne.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

58%
Hra - Models of the World India
Video se načítá

Modelky nejsou jen u nás, ale třeba i v takové vzdálené Indii. Jak ale chodí tyto exotické krásky oblékané? Popusťte uzdu své fantazii a zkuste změnit podle sebe jednu takovou dívku. Vyberte pro ni krásné stylové šaty, doplňky i účes.

 
56%
Hra - Prada Spring/Summer 2013
Video se načítá

Je to tady, nová kolekce od Prady je venku! Vy dostanete možnost vystrojit krásné modelky do této kolekce. Vybírejte z mnoha účesů a druhů oblečení, které můžete i barvit. Dejte jí i módní doplňky, které jí dodají styl.

 
72%
Hra - Model Dressup 101
Video se načítá

Práce modelky nemusí být tak jednoduchá, jak si spousta lidí myslí. Dostanete na starost jednu z vyhublých módních ikon, kterou máte za úkol obléknout do šatů a upravit celý její zevnějšek. Vybírat můžete ze spousty účesů, pokrývek hlavy, šperků, bot, silonek, triček, košil, halenek, sukní či dalších doplňků.

 
76%
Hra - Foto modelka 5
Video se načítá

Marie je mladá a nadějná fotomodelka. Toto je její první velké focení. Ty, jako maskérka a kostymérka této modelky, ji v této super on-line hře pro dívky obleč a nalič, ať je její kariérní start co nejúspěšnější.

 
77%
Hra - Modern Stage 4
Video se načítá

Postarejte se o tyto dvě nádherné modelky, které se potřebují přichystat na velkou módní přehlídku. Vy jako jejich osobní maskérka budete mít za úkol je nalíčit, upravit jim vlasy a vybrat jim šaty, ve kterých půjdou na molo.

 
78%
Hra - Fashion Cover Diva
Video se načítá

Ve hře Fashion Cover Diva bude tvým úkolem dostat na obálku časopisu 6 dívek. Musíš se postarat o to, aby každá vypadala jak nejlépe může, aby měla skvělé padnoucí šatym módní doplňky a celkově aby v časopise neudělala ostudu.

 
80%
Hra - Car Model Dress Up
Video se načítá

Ve hře Car Model Dress Up budeš spolupracovat s modelkou, která se musí připravit na výstavu aut. Tvým úkolem módní poradkyně bude pomoct vybrat modelce šaty, správný účes, boty a nakonec doplňky, jako jsou náušnice nebo náhrdelníky.