Líbání

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Bella and Edward Kissing
Video se načítá

Hlavní postavy romantické série o upírech Bella a Edward se chtějí políbit. Vaším úkolem bude jim to usnadnit a pohlídat, aby je při líbání nikdo neviděl. Cestu vám zkříží Jacob Black nebo někteří členové Cullenova klanu. Dokážete naplnit ukazatel v horní části herní obrazovky? Celkem máte tři životy. Pozor na časový limit.

 
85%
Hra - Unicorn Miracle
Video se načítá

Pomozte dvěma poníkem, aby si mohli navzájem projevit lásku. Musíte však dávat pozor, aby je neviděli jejich nepřátelé. Dokážete to?

 
84%
Hra - Líbání ve škole
Video se načítá

Ve škole bysme se měli především učit a dávat pozor. Tento zamilovaný pár má ale jiný názor. Chtějí se líbat zrovna při hodině. Myslíš, že jim dokážeš pomoci, aby si jejich polibků nikdo nevšiml?

 
83%
Hra - Office Lover Kiss
Video se načítá

Jste už unuděni z kancelářské práce? A líbí se Vám váš kolega? No tak si trošku zpříjemněte nudné chvilky v práci. Zkuste svého vyvoleného jen tak spontánně políbit. Jediným problémem je Váš šéf, který si na Vás už dlouho dělá zálusk a samozřejmě nesnese pohled na to, jak se llíbáte s jiným mužem. Proto to musíte dělat tajně, vždy ve chvilkách, když jde telefonovat.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
83%
Hra - Pamela Hot Kissing
Video se načítá

Slavná celebrita Pamela Anderson se seznámila s novým přítelem a chtěla by se s ním políbit, aniž by to zaregistroval některý z jejích bývalých přítelů. Pomoz jí naplnit ukazatel a sbírej skóre. Hra obsahuje několik úrovní, dokážeš si probojovat možnost zahrát si všechny? Pozor na omezený časový limit.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - Kiss Off
Video se načítá

Naučte se líbat, učte se a nakonec z vás bude mistr nebo mistryně v líbání. Na začátku hry si vybíráte svou postavičku, kdy je možné hrát za kluka i za holku. Pak už začíná samotná hra. Na ulici potkáváte osoby opačného období a musíte si vybrat, komu dáte polibek. Když počkáte kuřačku nebo kuřáka, je lepší to mít rychle za sebou. Trénujte různé techniky a buďte nejlepší!

 
81%
Hra - Nurse Kissing
Video se načítá

Dobrý postřeh a také lékařské schopnosti jsou potřeba ve hře Nurse Kissing. Jelikož jste se zamilovala do pacienta, chcete se s ním líbat. Dejte si pouze pozor ať jeho zdravotní stav ještě nezhoršíte.

 
81%
Hra - Anna Wedding Kiss
Video se načítá

Nenechejte se přistihnout při líbání se svým vyvoleným. Jako mladší princezna na to jistě také máte právo. Dejte si tedy pozor, ať si toho nevšimne Vaše starší sestra, která by mohla žárlit. Dokážete postoupit do dalšího kola?

 
79%
Hra - Good Night Kiss
Video se načítá

V této hře hrajete za zamilovaný pár, který se líbá před domem. Musíte si dávat pozor, aby Vás nepřistihly rodiče. Vždy když vylezou budete muset rychle odskočit. Jinak je po Vašem příteli.

 
79%
Hra - Meeting Of Ski Resort
Video se načítá

Monica se chystá na hory za svým přítelem, aby však mohla vyrazit potřebuje oblečení a vhodnou výstroj, kterou jí pomůžete najít. Pokud se dostanete do hor tam bude vaším úkolem věnovat se příteli a zároveň ostatním. Dokážete to?

 
78%
Hra - Barbie Healing Kiss
Video se načítá

Barbie onemocněla a je jí velmi špatně protože má vysokou horečku. Aby se jí snížila potřebuje Kenove polibky. Problém je, ale v tom, že vás u líbání nemůže nikdo vidět. Ani sestra, kočka či kůň.

 
78%
Hra - Elsa Wedding Kiss
Video se načítá

Elsa by se chtěla líbat se svým nastávajícím před svatbou, avšak to by neměla. Postarejte se o to, aby je při líbání někdo neviděl. Pomůžete jí?