Disney

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Moana's Garden Party
Video se načítá

V této hře budete pomáhat Moaně, s její zahradní párty. Moana je postavička ze stejnojmenné pohádky. U nás ji můžete znát pod názvem Odvážná Vaiana. Moana si pozvala i hosty, se kterými se chce seznámit. Jsou to samé pohádkové princezny. Nejprve jim vyberete správný outfit na párty a následně se pustíte do dekorování zahradní slavnosti.

 
77%
Hra - Elsa & Moana's Winter Vacation
Video se načítá

Moana a Elsa se staly kamarádkami a vzájemně by se chtěli navštívit. Oblečte Moana do zimního oblečení a Annu do teplého, aby se ve svých královstvích cítili dobře.

 
73%
Hra - Merida Today
Video se načítá

Zajímalo tě někdy, jak by vypadala princezna Merida v moderním světě? Teď si to můžeš vyzkoušet! Najdeš tu buď její oblíbené zelené šaty, nebo naopak moderní kousky a doplňky. Jak bude vypadat tvoje Merida?

 
69%
Hra - Merida Hairstyle
Video se načítá

Pomozte Meridě s výběrem nového účesu. Je jen na vás jestli jí vlasy necháte dlouhé nebo krátké. Také je na vás výběr barvy a doplňků do vlasů.

 
50%
Hra - Elsa New Year Makeup
Video se načítá

Připravte se na oslavu nového roku s vaší oblíbenou královnou Elsou! Použijte lázeňské procedury, abyste získali bezvadnou pokožku. Pak je potřeba udělat Else bezvadný čas make-up! Máte k dispozici různé oční stíny a další pomůcky, z nichž si můžete vybrat.

 
46%
Hra - Elsa Time Travel Game
Video se načítá

Elsa má stroj času. Se tímto strojem může navštívit několik různých století. Podívejte se na staletí, která se vám nejvíce líbí. Jen je potřeba se pro pobyt v něm patřičně obléci a upravit.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

75%
Hra - Moana Disney Princess Adventure
Video se načítá

V této hře budete vyrábět hezký totem a také se starat o mladou krásku.

 
74%
Hra - Elsa Beach Outing Preparation
Video se načítá

Elza se rozhodla, že je na čase si vzít dovolenou a tak se chce připravit na plážové opalování. Pomůžeš ji s tím? Budeš ji muset pomoct s obličejovou maskou, vyhladit pleť, namazat záda a nakonec pěkně upravit, aby byla nejkrásnější na celé pláži.

 
80%
Hra - Frozen Soccer Worldcup 2018
Video se načítá

Ve hře Frozen Soccer Worldchup 2018 bude tvým úkolem vybrat buď Jack nebo Krištofa, obléct je do parádního dresu podle země, za kterou hrají a nakonec jim pomůžeš střílet na bránu. Kdo nakonec vyhraje?

 
81%
Hra - Eliza Winter Blogger Story

Pomozte Elze držte krok s nejnovějšími zimními módními trendy! Princezna si chce vyzkoušet další zimní oblečení a potřebuje vaši pomoc. Sbírejte na sociálních médiích lajky, proměňte je v peníze a kupujte dárky. Najděte všechny skryté šaty, boty a doplňky a užijte si všechny kombinace, které s nimi můžete udělat.

 
89%
Hra - Disney Halloween Jigsaw Puzzle

Jednoduché puzzle, ve kterém si vyberete jeden z mnoha připravených obrázků se slavnými Disney postavičkami a vrhnete se do relaxačního skládání obrázků. Všechny postavičky jsou oblečeny v roztomilých Halloweenských oblečcích.

 
80%
Hra - Princess Hello Halloween

Halloween už klepe na dveře. Pomozte dvěma krásným princeznám - princezně Annie a Elze z pohádky Ledové království, vyrobit ten nejkrásnější strašidelný kostým. Oblékněte tedy princezny do čarodějnického kabátku. Hru ovládáte myší.

 
82%
Hra - Arabian Princess Wedding Dress up

Krásná princezna má před svatbou. Pomůžeš jí s výběrem správného outfitu? Nejdříve jí vyber nejkrásnější šaty a poté ji pomož s výběrem správného účesu. Dokážeš to?

 

Popis štítku Disney

V kategorii Disney najdeš všechny hry související s Disneyho princeznami a pohádkami. Od klasických pohádek jako je Šípková Růženka nebo Sněhurka, až po moderní pohádky jako jsou například Rebelka nebo Ledové Království. V těchto pohádkách potom najdeš všechny slavné princezny, jako jsou například Elsa, Anna nebo Moana. Pokud ti Disneyho princezny nesedí, můžeš zkusit Barbie hry nebo různé hry se zvířátky.

Nejlepší Disney hry

Ve hře Elsa and Rapunzel Princess Rivalry se Elsa a Rapunzel hádají o stejného kluka. Tvým úkolem bude obě krásně nazdobit a nechat potom prince, ať si vybere. Ve hře Merida Hairstyle budeš zase pomáhat Rebelce upravit její zrzavé vlasy. Dej si na tom záležet, aby se potom rebelka nemusela za sebe stydět. Nakonec se všechny princezny sejdou na zahradní párty u Moany. Pomoř Moaně připravit tu nejlepší zahradní párty ve hře Moana's Garden Party.