Zmrzlina

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

94%
Hra - Yummy Cone Ice Cream
Video se načítá

To by byla paráda, kdybyste si mohli v cukrárně vymyslet úplně svou, jedinečkou zmrzlinu, přesně podle vaší fantazie. Většinou to ale není možné, a tak se musí spokojit s tím, co v cukrárných nabízí. Tady si to alespoň můžete vyzkoušet. Vytvořte si svou zmzlinu přesně podle vaší chutě, co máte rádi. Točená zmrzlina, nanuk nebo klasikcý kopeček. Různé druhy posypů, ale i kornoutků. Chuti se meze nekladou.

 
91%
Hra - Bunny Ice-Cream Maker
Video se načítá

Vytvořit si svou oblíbenou zmrzlinu, to by bylo něco. V této hře se Vám budou úplně sbíhat sliny. Připravte si tříkopečkovou zmrzlinovou bombu. Každý kopeček může mít jinou příchuť, jinou posypku, či jinou polevu. Je opravdu z čeho vybírat. Na úplný vrchol může přijít oplatek nebo sladká jahoda. Vybírejte podle chuti.

 
91%
Hra - Bunny's Ice Cream Maker
Video se načítá

Máte chuť na něco sladkého? A co tak na zmrzlinu, kterou si můžete vytvořit a všemožně ozdobit? Nejdříve si vyberete kornoutek a pak kopečky zmrzlin, které mají různou barvu a příchuť. Vymyslete svou vlastní originální zmrzlinu.

 
91%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude, abyste se svým panáčkem posbírali všechno ovoce, které se vám ve hře objeví. Během sklizně se budete muset vyhnout nepřátelům, který se vás budou snažit zneškodnit. Aby jste se před nimi ubránili můžete ničit, ale i vytvářet kostky.

 
89%
Hra - Papa´s Freezeria
Video se načítá

Na začátku hry Papa Freezeria si zvol, zda budeš hrát za chlapec Alberta nebo dívku Penny. Volba má pouze kosmetický vliv na hru. Poté si můžeš vepsat svoje jméno a dostaneš novou práci. Dostaneš se do místa, kde budeš vydávat a připravovat jídlo pro příchozí zákazníky. Při prvním hraní ti hra ukáže principy hry. Máme tu i ostatní Papas hryWingeriaBurgeriaPizzeriaPanCakeria. Papas hry jsou jedny z nej her.b

 
88%
Hra - Barbie Ice Cream Parlor
Video se načítá

Hra Barbie Ice Cream Parlor je obsluhovací hra, při které se nudit rozhodně nebudete. Vaším úkolem je podávat zmrzlinu zvířecím zákazníkům, tak aby s objednávkou byli spokojeni. Pokud budou, dostanete peníze a body.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
87%
Hra - Yummy Ice Cream
Video se načítá

Malí roztomilí tučňáci si chtějí udělat zmrzlinu, protože venku je na ně příliš velké vedro. Pomozte jim vytvořit chutnou zmrlinu. Vyberte pohár, který naplníte zmrzlinou. Do jednoho poháru se vejdou maximálně tři příchutě. Poté ozdobte svůj výtvor ovocem, karemelem nebo marmeládou. Udělejte tučňákům radost!

 
86%
Hra - Smoothielicious
Video se načítá

Máš chuť na sladkou zmrzlinu, která tě skvěle osvěží v letním parném dni? V této dekorační superhře pro dívky si můžeš vytvořit vlastní zmrzlinový pohár. Člověku se při hraní úplně sbíhají sliny :)

 
85%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video se načítá

Velmi zábavná hra, která umožní hru i pro více hráčů. V tomto díle si zahrajete za zmrzlinu, která má za úkol posbírat co nejvíce ovoce. Při hře se musíte vyhnout i příšerkám, které se Vám snaží ublížit. Můžete jim však do cesty stavět ledové zdi nebo je naopak rozbíjet.

 
85%
Hra - Little Pony Ice Cream
Video se načítá

Zahrajte si pěknou hru, ve které budete se svým poníkem dekorovat zmrzlinu. Nejdříve si vyberete kornout, do kterého vložíte lahodnou zmrzlinu. Pak můžete vybrat nějaké ovoce, sušenky nebo čokoládu.

 
84%
Hra - Bad Ice Cream
Video se načítá

Na samém začátku hry Bad Ice Cream si vybereš počet kornoutků - rozuměj počet hráčů. Poté si zvolíš barvu zmrzliny a vydáš se do akce. První hráč se pohybuje za pomoci směrových šipek a střílí mezerníkem, zatímco druhý hráč používá k pohybu klávesy W, A, S a D a ke střelbě F. Střílej do zmrzlých bloků. Sbírej ovoce.

 
84%
Hra - Ice Cream Slacking
Video se načítá

Sarah se stala zmrzlinárkou a měla by se věnovat jen prodeji. Ale přitom zkouší vymýšlet i jiné věci, jako například psát smsku, jíst zmrzlinu nebo ji dávat ve velkých množstvích dětem. Pomozte jí s úkoly a dávejte si pozor na malého chlapce.

 
84%
Hra - Homemade Ice Cream Maker
Video se načítá

Udělejte si letní zmrzlinu a ozdobte si ji chutnými doplňky, které budete mít k dispozici.