Narozeniny

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

95%
Hra - Now and Then Elsa Sweet Sixteen
Video se načítá

V této hře budete muset navrhnout tři modely pro Elsu, která bude slavit šestnácté narozeniny. Dokážete vymyslet tři odlišné modely? Elsa je bude během večera střídat, takže se pokuste být opravdu originální.

 
91%
Hra - Model Dressup 74
Video se načítá

Dívka ve hře Model Dressup slaví svůj velký den. Dnes má narozeniny a chce se upravit na svou oslavu, která se bude konat již za několik hodin. Vyberte jí nejvhodnější módní styl, který se vám bude líbit. Máte na výběr z různých účesů, halenek, bot, kabelek, šperků, triček, kalhot, sukní nebo šatiček.

 
89%
Hra - Surprise Birthday Cake
Video se načítá

Zahrajte si výbornou hru, ve které budete vytvářet vlastní narozeninový dort. Ten má celkem 3 patra, a u každého si budete moci zvolit vzor, polevu, ozdobení nebo dokonce barvu! Nakonec si budete moci přidat na poslední patro nějakou pěknou ozdobu.

 
88%
Hra - Baby Hazel Birthday Surprise
Video se načítá

Kamarád Hazel dnes slaví narozeniny proto se Hazel rozhodne, že ho překvapí tajnou oslavou. Předtím však musí oslavu pripraviťa svolat všechny kamarády, aby jí pomohli s přípravami a zúčastnili se narozeninové oslavy. Prožij i ty společně s Hazel a kamarády hezký den.

 
81%
Hra - Barbi' s Surprise Birthday Party
Video se načítá

V tenhle den, Barbie slaví své narozeniny, kterých se účastní mnoho lidí. Aby si Barbie neudělala ostudu, potřebuje celkový makeover. Pomůžete jí s celkovou proměnou, aby návštěvníky okouzlila?

 
75%
Hra - Birthday Sleepover Makeover
Video se načítá

A opět tu máme další zajímavě zpracovanou hru, ve které se do hlavní role dostává mladá slečna, jež by ráda změnila svoji vizáž. Samozřejmě se nikdo, kdo by jí pomohl, nenachází po ruce, a proto dostaneš šanci ty! Vybírej z jednotlivých nabízených možností a poté pokračuj dále. Na výběr máš z opravdu široké nabídky.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
72%
Hra - Princess Sofia Birthday Dress
Video se načítá

Princezna Sofia dnes slaví své 10 narozeniny. Vyberte jí nové šaty a doplňky, aby vypadala krásně.

 
71%
Hra - Narozeninový dort
Video se načítá

A jsou tu maminčiny narozeniny! Piškotový dort podle babiččina receptu je skoro hotový, chybí ho jen dozdobit hezky tvarovanými laskominami a dortovými svíčkami různých barev. Honem dort dodělej, narozeninová párty se blíží!

 
70%
Hra - Birthday Cakes: Butterfly Cake
Video se načítá

Udělejte si krásný narozeninový dort! Bude vám stačit pouze postupovat podle receptu a nic se nemůže pokazit.

 
68%
Hra - Birthday Gift to my Princess
Video se načítá

Ema má v tento den narozeniny a od svého přítele dostala dárek. Byla velmi překvapená, když v něm našla malé kotě. O kotě se nikdy nestarala, pomůžeš jí ho vyčistit, osušit, umýt zuby a ouška, aby bylo kotě čisté a voňavé?

 
58%
Hra - Princess Birthday Celebration
Video se načítá

Máme tu super hru, kde bude slečna slavit narozeniny a bude potřebovat pomoci s výběrem pěkných šatů. Jakmile budete mít šaty, můžete vybrat i vhodné dekoraci pro vaši oslavu.

 
56%
Hra - Birthday Cakes: Yorkie Cake
Video se načítá

Do vaše cukrárny jste dostali objednávku na dort ve tvaru Yorkšíra a vaším úkolem je ji připravit. Nejdříve si upečete korpus, vytvoříte si chutné nádivky a nakonec dort ozdobíte.

 
41%
Hra - Barbie Birthday Cake
Video se načítá

Zítra má Barbie velký slavnostní den - oslaví své další narozeniny. Samozřejmě jsi na Barbie oslavu pozvaná také. Nemůžeš přijít s prázdnou, takže se dej do přípravy chutného parádního dortíku.