Sněhurka

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
95%
Hra - Disney Fashionistas Online
Video se načítá

Princezny by chtěli dnes večer nakoupit, ale nikam se jim nechce a proto se rozhodli, že si objednají oblečení z internetu. Postaráš se, aby si každá z nich objednala nejlepší kousky?

 
89%
Hra - Snow White Good Apple vs Bad Apple
Video se načítá

Sněhurka má dobrou i špatnou stránku. Oblečte ji jako špatnou a dobrou princeznu. Výběr je odlišný v make-upu, ale pokud v šatech.

 
88%
Hra - Zombie Snow White Dress Up
Video se načítá

Převlékněte slečnu za Zombie princeznu v podobě Sněhurky. Aby se vám tento kostým podařilo vytvořit v její skříni najdete šaty a doplňky.

 
87%
Hra - A Disney Easter
Video se načítá

Aby princezny stihli oslavit Velikonoce, Elsa rozdělila každé z nich jednu úkolem. Pomozte každé z nich, aby to zvládli. Stihnou to dívky včas?

 
86%
Hra - Now & Then Snow White Sweet Sixteen
Video se načítá

Jste pro, aby Sněhurka nosila moderní věci nebo starodávné. Rozhodnout se můžete v této pěkně zpracované hře.

 
86%
Hra - Snow White Real Haircuts
Video se načítá

Sněhurka se vydala k Vám do kadeřnictví. Dokážete jí vytvořit originální účes, se kterým se bude líbit nejen trpaslíkům? Můžete zcela uvolnit fantazii a vytvořit moderní účes nebo také něco více usedlého.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

84%
Hra - Snow White Inspired Makeover
Video se načítá

Změňte Sněhurku k nepoznání a vyberte její nové moderní šaty a líčení, které by se jí mohlo hodit.

 
84%
Hra - Snow White Apple Farmer Dress Up
Video se načítá

Sněhurka chce zasadit nové semínka, aby jí vyrostly krásné růže. K tomu potřebuje vhodné oblečení, aby se cítila příjemně. Vyberete ho za ni?

 
84%
Hra - Barbie in Disney Rock Band
Video se načítá

Barbie a její kamarádky z různých království se rozhodli, že si založí moderní kapelu. Vyberte pro každou z nich krásné šaty, účes a doplňky.

 
83%
Hra - Snow White Real Makeover
Video se načítá

Sněhurka dnes pořádá královský bál a proto potřebuje novou vizáž. Pomozte jí s celkovým Makeover a vyberte její oblečení a make-up v moderním stylu.

 
83%
Hra - Snow White Throat Doctor
Video se načítá

Sněhurce trápi bolesti v krku a na vás bude zjistit co jí přesně je a pak jí vyléčit.

 
83%
Hra - Disney Princess Perfect Day
Video se načítá

Několik princezen se shodlo, že si udělají hezký den v nákupním centru, avšak předtím potřebují najít pár věcí a obléci. Pomůžete jim?

 
79%
Hra - Snow White Patchwork Dress
Video se načítá

Sněhurka by chtěla staré šaty nahradit novými a moderními, pomůžete jí s jejich výrobou a výběrem barev?