Fotbal

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
100%
Hra - Soccer Physics
Video se načítá

Ovládání této hry je skutečně náročné protože panáčci nedělají to, co by měly. princip této hry je jednoduchý, dát co nejvíce gólů soupeři. Myslíte, si že ho porazíte?

 
82%
Hra - 1 on 1 Soccer
Video se načítá

Fotbal plný gólů! Vyber si, jestli chceš hrát s kamarádem nebo proti počítači, každému vyber stát, za který bude hrát, a hurá do toho, může se pískat! Hrát budete opravdu jeden na jednoho, takže je vše vyrovnané.

 
81%
Hra - Puppet Soccer 2014
Video se načítá

Puppet Soccer 2014 je skvělá sportovní hra, ve které hrají fotbal proti sobě dva panáčci! Vy si můžete vybrat z mnoha národních týmů vždy jednoho fotbalistu, se kterým budete následně hrát a vylepšovat jeho statistiky.

 
75%
Hra - World Striker 2014
Video se načítá

World Striker 2014 je skvělý fotbal, který vás bude jistě bavit! Vyberte si jeden z mnoha národních týmů a nasázejte soupeři co nejvíce branek. Hra je velmi rychlá.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Sports Heads Football European Edition
Video se načítá

Pro všechny fotbalové fanoušky, máme tu pro vás srandovní fotbálek, který se vám bude určitě líbit. Vyberte si na začátku tým, za který budete hrát a pak hurá na hřiště. Prvních pár zápasů vám jistě přijdou jednoduché, ale potom počítač začne být opravdu zákeřný. Doporučujeme moc nevybíhat z brány, počítač toho umí dobře využít. Budete omezeni i časem, takže to sázejte jeden po druhém.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

70%
Hra - World Cup Hairstyles
Video se načítá

Pokuste se vymyslet naprosto originální účes pro věrnou fanynku fotbalu. Aby mohla svůj klub podporovat, potřebuje opravdu dobře vypadat. Poradíte si?

 
68%
Hra - Freekick Football
Video se načítá

Fotbal miluje spousta lidí. Pojďte si vyzkoušet volné přímé kopy. Myslíte si, že je dokážete kopat stejně dobře jako třeba David Beckham? Můžete si své schopnosti ověřit ve hře Freekick Football. Vaším úkolem bude překonávat gólmana tvrdými střelami. Míči musíte dát rotaci, určit směr a sílu střely.

 
67%
Hra - Ball Lifting
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další skvělou hru z prostředí fotbalu. Vaším úkolem bude mačkat šipky v momentě, kdy v nich bude míč. Máte však omezený počet životů, tak buďte přesní.

 
65%
Hra - FIFA Worldcup
Video se načítá

Výborná hra FIFA Worldcup je zde připravená pro všechny milovníky fotbalu! Vyzkoušej si v této povedené sportovní hře, jak dobrá jsi v přímých střelbách na branku! Přelsti brankáře, označ, kam chceš kopnout, udej sílu a vystřel! Proměň se na chvíli v úžasného Tomáše Rosického a staň se hvězdou zeleného trávníku! Získej nejvyšší skóre a projdi všemi koly této hry!

 
65%
Hra - WorldCup Fever
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

WorldCup Fever je zábavná hra, ve které klikáte na míč a snažíte se ho udržet ve vzduchu co nejdéle. Můžete si vybrat zemi, za kterou budete kopat.

 
60%
Hra - Soccer Fan
Video se načítá

Fotbalové zápasy jsou plné vášnivých fanoušků. Roznašeči občerstvení mají nesnadnou práci. Fanoušci jim to totiž neulehčují a brání jim ve hladkém průchodu. Vžijte se do role roznašeče občerstvení a snažte se vyhnout veškerým násrahám, které Vám fanoušci připraví. A nejsou to nástrahy ledajaké. Například nohy, prázdné plechovky nebo natahnuté šály.

 
50%
Hra - Penalty Shootout 1
Video se načítá

Staň se na chvíli tím nejuznávanějším fotbalistou světa a vyzkoušej si, jak náročné je střílet penalty! Zaměř se na určité místo v brance, nastav směr střely balónu, urči sílu tvé střely a kopni! Podaří se ti překonat zkušeného brankaře a vstřelíš mu gól? Jaké bude konečné skóre tvé hry? Podaří se ti porazit zkušeného brankaře a vyhrát?