Selfie

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - Barbie's Wedding Selfie with Princesses
Video se načítá

Barbie bude mít svatbu a proto by si chtěla tento den navždy zapamatovat, aby si na tuto chvíli vzpomněla ve starším věku. Vyberte pro družičky a nevěstu krásné šaty a udělejte jim společnou fotografii.

 
81%
Hra - Frozen Couples Selfie Battle
Video se načítá

Kdo z dvojice udělá lepší šelf? Anna a Kristoff nebo její starší sestra s Jackem? oblečte si každý pár a rozhodněte, kdo z nich je více fotogeničtější?

 
77%
Hra - Disney Bridesmaid Selfie
Video se načítá

Anna a Elsa mají na svatbě důležitou roli a to být nejlepšími družičkami pro nevěstu. Aby si tuto chvíli zapamatovali chtějí si udělat společnou šelfů. Oblečte každou z nich, aby byla fotka dokonalá.

 
66%
Hra - Paris Instagram Selfie
Video se načítá

V této hře budete muset vybrat vhodné oblečení pro dvě kámošky. Ty se chtějí v Paříži vyfotit na Instagram.

 
65%
Hra - Masha Morning Selfie
Video se načítá

Masha si chce udělat nové fotografie ale vypadá příšerně. Změňte to za pomoci nových šatů a make-upu.

 
55%
Hra - Princesses Pregnant Selfie
Video se načítá

V této hře si tři budoucí maminky chtějí udělat selfie. Vy jim musíte vybrat to nejlepší oblečení a doplňky, aby byla fotka dokonalá.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
53%
Hra - Bratz # Selfie Snaps Jade Dress Up
Video se načítá

Vyberte pro malou Jade nejkrásnější oblečení a doplňky, které najdete v její skříni. Bude se jí vlastní selfie líbit?

 
52%
Hra - Princesses Hipster Selfie
Video se načítá

Super hra, ve které budete pro kámošky vybírat vhodný hipster outfit. Chtějí si totiž udělat selfie. Nejdříve obléknete prostřední a pak zbylé dvě.

 
85%
Hra - Bffs Graduation Selfie
Video se načítá

Ve hře Bffs Graduation Selfie bude tvým úkolem pomoct třem nejlepším kamarádkám vybrat perfektní oblečení na promoci. Kamarádky si chtějí vyfotit selfie na oslavu úspěšného složení zkoušek.

 
85%
Hra - Mini Funny Selfie
Video se načítá

Mini Funny Selfie je vtipná hra s miniony, kde nejdříve musíš opravit telefon a poté s ním fotit různě oblečené miniony. Kromě oblečení jim budeš vybrat i nejrůznější doplňky, výraz tváře a kryt na telefon.

 
49%
Hra - Ellie Fab Selfie
Video se načítá

Ve hře Ellie Fab Selfie bude tvým úkolem pomoct Ellie udělat nádherné selfie. Nejdříve ji pomůžeš vybrat, co si má dát na sebe, vybereš ji účes a na závěr obal na telefon. Poté se vyfotíš a budeš muset upravit fotku.

 
81%
Hra - Eliza Winter Blogger Story

Pomozte Elze držte krok s nejnovějšími zimními módními trendy! Princezna si chce vyzkoušet další zimní oblečení a potřebuje vaši pomoc. Sbírejte na sociálních médiích lajky, proměňte je v peníze a kupujte dárky. Najděte všechny skryté šaty, boty a doplňky a užijte si všechny kombinace, které s nimi můžete udělat.

 
91%
Hra - Princess Girls Trip To Aspen

Čtyři kamarádky princezny si užívají zimní radovánky ve světoznámém zimním středisku Aspen. Pomozte všem čtyřem princeznám vybrat si skvělý make-up, oblékněte je do teplého a módního oblečení a vyberte jim nějaké doplňky. Poté udělejte selfie, přidejte filtry a nálepky a zveřejněte vše na sociálních médiích.

 

Popis štítku Selfie

#selfie - toto je asi přesné vyjádření her, které v této kategorii můžeš očekávat. Tato kategorie je zaměřena spíše na teenagery a dívky. Nejčastěji se totiž se seflie hrou můžeme setkat u oblíkačky, kde bude jenprve našim úkolem pomoct vybrat skvělé oblečení a připravit parádní make-up a poté už zbyde jen cvaknout selfie a sledovat, kolik liků a srdíček dostaneme. Pokud jsi přirozená selfie specialistka, tak ti tyto hry jistě sednou. A pokud selfie moc neumíš, ale chtěla by ses to naučit, tak není jednodušší cesty, než si u nás zahrát.

Nejlepší selfie hry

Ve hře BFFs Graduation Selfie bude tvým úkolem zachytit důležitý okamžík života nejlepších kamarádek. Kromě smotné selfie fotky budeš kamarádkám pomáhat s oblečením a přípravou na maturitní den! Ve hře Seflie Makeover se budeš soustředit sice jen na jednu slečnu, ale o to více si budeš muset nechat záležet. Budeš ji muset poradit s make-upem, oblečením a doplňky. A až si budeš jistá, že je vše tak, jak má být, zmáčkneš tlačítko. V poslední zmíněné hře Bratz #selfie Snaps Jade Dress Up bude tvým úkolem pomoct vytvořit selfie animované postavičce. Věřím, že se ti vše povede!