Moana

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - Moana's Garden Party
Video se načítá

V této hře budete pomáhat Moaně, s její zahradní párty. Moana je postavička ze stejnojmenné pohádky. U nás ji můžete znát pod názvem Odvážná Vaiana. Moana si pozvala i hosty, se kterými se chce seznámit. Jsou to samé pohádkové princezny. Nejprve jim vyberete správný outfit na párty a následně se pustíte do dekorování zahradní slavnosti.

 
83%
Hra - Moana Lilo & Stitch
Video se načítá

Vyberte pro Moana, Lilo a Stitche krásné Hawaii oblečení, které se v zemi nosí. Bude se jim výběr líbit?

 
77%
Hra - Elsa & Moana's Winter Vacation
Video se načítá

Moana a Elsa se staly kamarádkami a vzájemně by se chtěli navštívit. Oblečte Moana do zimního oblečení a Annu do teplého, aby se ve svých královstvích cítili dobře.

 
75%
Hra - Princess Moana's Ship
Video se načítá

Princezna Moana potřebuje pomoci s výběrem klasického oblečení a se stavbou lodi, kterou potřebuje na přesun. Vyberte její reprezentativní oblečení, aby se na své lodi mohla převést.

 
75%
Hra - Moana Disney Princess Adventure
Video se načítá

V této hře budete vyrábět hezký totem a také se starat o mladou krásku.

 
82%
Hra - Moana Baby Shower Care
Video se načítá

Bavte se hraním jedné z nejroztomilejších pečujících her vůbec. Pečujte o malou Moanu. Vezměte teplou lázeň a dejte ji do ní hračky, aby se nenudila. Pak ji musíte pořádně umýt, namazat dětským krémem a nakonec Moaně najít perfektní oblečení a účes!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - BFF Princess Vote For Fifa 2018
Video se načítá

Ve hře BFF Princess Vote For Fifa 2018 bude tvým úkolem pomocct Else, Rapunzel a Moaně najít správný dres, šortky, poté boty a nakonec vybereš krásný účes. Nakonec vybereš na jaké stadióně se budou fotit, uděláš fotku a zjistíš, kdo vyhraje.

 
80%
Hra - BFF Princess Career Photoshoot
Video se načítá

BFF Princess Career Photoshoot je skvělá hra, kde se dvě princezny, Rapunzel a Moana, rozohdojí, jaké si zvolit zaměstnání až dokončí školu. POmůžeš jim vybrat správnou kariéru a vybrat poté vhodné oblečení?

 
82%
Hra - First Day At College
Video se načítá

First Day At College je skvělá oblíkací hra, ve které bude tvým úkolem pomoct dvoum princeznám, Anně a Moaně, vymyslet skvělý outfit na první den univerzity. Vyjádří jejich osobnost v krásném a žádoucím stylu.

 
75%
Hra - Princess on Vacation
Video se načítá

Ve hře Princess on Vacation budeš muset pomoct dvěma princeznám se třemi úkoly. Nejprve jim budeš muset pomoct najít vhodnou cestuu do pokoje, poté jim pomůžeš s příprtavou jídla a nakonec jim pomůžeš vybrat to nejlepší oblečení pro dovolenou.

 
80%
Hra - Land vs Sea Moana vs Elsa
Video se načítá

Máš ráda disneyho pohádky? Ve hře Land vs Sea Moana vs Elsa budeš mít za úkol obléct princezny z pohádek Ledové Království a Odvážná Vaiana. Na výběr budeš mít z široké nabídky oblečení a doplňků. Podaří se ti princezny k době sladit?

 

Popis štítku Moana

Moana, česky také Vaiana, je jedna z mnoha Disneyho princezen a vypráví příběh o odvážné princezně z Hawajského ostrova Motunui. Moana už od mala slýchává různé příběhy o světě z úst své babičky Taly. Proto Moana touží po dobrodružství, ale nikdy ne nakonec nevydá za útesy, kde je jen nebezpečné moře. To se všechno změní, když démon podsvětí Te Ka uvrhne na ostrov kletbu a odpudí z tama všechny ryby a začne ničit všechny rostliny. Tehdy si Moana uvědomí, že musí zachránit celý ostrov. Vydej se s ní na dobrodružnou výpravu a pomoz ji zachránit ostrov a vše na něm.

Nejlepší hry s Moanou

Moana se vydala na výměnný studentský pobyt do Londýna, ale kvůli špatného počasí už se ji stýská po domově a tak se rozhodla vyrazit na dovolenou. Pomoz ji ve hře Moana's paradise Escape vybrat vhodné oblečení na pláž. Aby se měla jak dostat na dovolenou, bude potřebovat taky plavidlo. Ve hře Princess Moana's Ship ji pomoz postavit loď a obléct se na cestu. Až se ti to povede, tak může Moana vyrazit. Po cestě ji ale potká další dobrodružství a bude se muset zase převléct a postavit totem. pomůžeš ji s tím ve hře Moana Disney Princess Adventure?