Pro Jednoho

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Princess Claw Machine
Video se načítá

Ve hře Princess Claw Machine si můžeš splnit všechny své sny a můžeš tahat vajíčka s překvapením ze zábavního automatu. Nejdříve nasměrujš ruku, poté ji spustíš dolů a buď chytne nebo nechytně nějaké vajíčko, ve kterém potom budeš mít nějaké překvapení.

 
54%
Hra - Soccer WorldCup 2018 Face Art
Video se načítá

Ve hře Soccer WorldCup 2018 Face Art bude tvým úkolem pomoct Else z Ledového Království zkrášlit obličej, aby si na něj poté mohla nakreslit vlajky svého oblíbeného týmu a poté mu fandit. POmůžeš ji s přípravou?

 
88%
Hra - Monkey Go Happy Stage 199
Video se načítá

Ve 199. díle logické adventury Monkey Go Happy se podíváš do lesa, kde už na tebe čekají nejrůznější hádanky a dobrodružství. Pokud vše správně vyřešíš a pokud najdeš všech deset opiček, tak si budeš moct zapsat odměnu, kterou využiješ v dalších hrách.

 
75%
Hra - Ocean Princesses Party Time
Video se načítá

Ocean Princesses Party Time je skvělá oblíkačka, ve které bude tvým úkolem nejprve nalíčit dvě princezny, vybrat jim účes a make-up. Nakonec jim pomůžeš vybrat oblečení a boty a vše dozdobíš vhodnými doplňky.

 
80%
Hra - Queen of Glitter Prom Ball
Video se načítá

Ve hře Queen of Glitter Prom Ball bude tvým úkolem pomoci 4 kamarádkám s přípravou na maturitní večírek. KAždá slečna chce být královnou plesu a proto se musíš opravdu snažit vybrat to nejlepší oblečení, doplňky a krásný make-up.

 
78%
Hra - Bonnie Lice Control
Video se načítá

Ve hře Bonnie Lice Control bude tvým úkolem pomoct Barbie Bonnie udělat kmpletní přeměnu obličeje a účesu. Začnes opláchnutím vlasů, postaráš se o to, aby ji na hlavě nežily žádné breberky a potom se pustíš do obličeje.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - Princess Villain Urban Summer Outfitters
Video se načítá

Princess Villain Urban Summer Outfitters je skvělá oblíkačka, ve které bude tvým úkolem pomoct vybrat oblečení a doplňky pro 4 superpadoušky. Až s tím budeš hotová, tak jim nezapoměň udělat fotku.

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 200
Video se načítá

Je tady 200. díl logické adventury Monkey Go Happy. Tentokrát se vydáš do lesa, kde budeš řešit logické hádanky, budeš muset najít klíč, uřezat strom, uplést svetr a sbírat šišky. A jako vžy budeš hledat 10 opiček.

 
50%
Hra - Princess Bride Magazine
Video se načítá

Ve hře Princess Bride Magazine bude tvým úkolem obléci a nazdobit princeznu na svatbu a tak, aby se mohla objevit na čelní stránce módního časopisu. Zvládneš to?

 
85%
Hra - Blue Pixel

V jedné hře rovnou hned dalších? Ano, proč by ne. Možné to je. Právě v této hře se skrývá dalších 10 jednoduchých retro her, které prověří tvoji rychlost a postřehové dovednosti. Tak vzhůru do toho.

 
92%
Hra - Four Colors Multiplayer

Využijte možnosti zahrát si tuto vynikající karetní Uno hru proti svým kamarádům nebo kamarádkám. Hrát můžete až ve čtyřech hráčích na jednom zařízení nebo online, kde poměříte své síly každý v pohodlí svého počítače nebo smartphonu.

 

Popis štítku Pro Jednoho

V kategorii her pro jednoho najdeš tisíce a tisíce herních titulů, ze kterých si můžeš vybírat. Všechny hry jsou u nás rozděleny do kategorií a můžeš si tak vybrat přesně to, co to sedí nejvíce. Vybírat si můžeš z různých logických a strategických her nebo třeba z her na procvičování mozku. Pokud jsi kluk, tak tě asi budou více zajímat kategorie jako třeba střílečky, závodní nebo brutální. Pro holky máme přímo kategorii hry pro dívky, případně tě můžou zajímat oblíkačky a designové hry. Pokud jsi vtéto kategorii omylem a chceš si zahrát hru s kamarádem nebo kamarádkou, tak se podívej do kategorie hry pro dva, kde si určitě něco vyberete.

Nejlepší hry pro jednoho

Bloons Tower Defense je skvělá strategická hra, ve které musíš ubránit vstup do svého pozemku před balónky. K dispozici budeš mít různé typy věží, které budou po balóncích střílet šipky, bomby nebo je budou mrazit. Pokud máte radši sportovní hry, můžete si spolu s Adamem zahrát skvělý pravěký golf. Ve hře Adam and Eve : Golf bude tvým úkolem pomoct Adamovi posbírat vždy všechny hvězdičky a dostat míček do jamky. Poslední zmíněná hra High Noon Hunter je skvělá postřehovka z divokého západu, ve které bude tvým úkolem prostřílet se co nejdále můžeš.