Panenky

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

74%
Hra - Baby Doll Creator
Video se načítá

Ve hře Baby Doll Creator si zahraješ na návrhářku dětských panenek. Tvým úkolem bude vybrat panence účes, tvar a barvu očí, barvu pokožky, poté budeš rozhodovat, jestli bude mít šaty, pyžamo, nebo jiné oblečení a nakonec zvolíš jaké doplňky bdue paneneka mít.

 
70%
Hra - Fairy doll
Video se načítá

Malé víly si chtějí zařídit svůj domeček, ale nevědí si rady. Zkus jim pomoci. Hra se ovládá levým tlačítkem myši. Vždy je nutné kliknout na danou část nábytku a popotáhnout tam, kde má stát. Takto je nutné upravit i zahrada.

 
55%
Hra - Superhero Doll Manicure
Video se načítá

Mladá superhrdinka se již zotavila ze zranění, která si způsobila létáním a nyní potřebuje trochu péče. Tentokrát zavítala na manikůru. Musíte se postarat o její ruce a nehty, které můžete následně nalakovat a opatřit nějakým doplňkem.

 
50%
Hra - Superhero Doll Closet
Video se načítá

I superhrdinka musí mít šatník, ve kterém má všechny své obleky. Než se však dostanete k vyzkoušení, musíte najít všechny poztrácené věci.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
37%
Hra - Super Hero Space Dress Up
Video se načítá

Super Hero Space Dress Up je skvělá oblíkačka, ve které budeš mít možnost nastrojit a obléct vesmírnou hrdinku. Nejdříve ji vybereš jméno a poté se pokusíš jméno vystihnout právě zvoleným oblečením.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
62%
Hra - Bewitched Doll Near The House
Video se načítá

Najděte všechny předměty, které jsou napsány v dolní liště. Hledání nebude jednoduché protože většina předmětů je dobře ukrytých a navíc jsou slovíčka napsané v Angličtí. Naučte se nová slovíčka a najděte všechny předměty.

 
58%
Hra - Princess Doll House 2
Video se načítá

Upravte tento domek pro panenky podle vašich představ. Můžete si vybrat jeden ze dvou, který budete upravovat. Tak se hezky snažte a upravte ho tak, aby vypadal dobře.

 
82%
Hra - Superhero Doll Hospital Recovery
Video se načítá

Mladá superhrdinka si tak letí nad městem a najednou se před ní objeví reklamní sloup, do kterého samozřejmě narazí. Rázem se tak ocitne v nemocnici, kde ji musíte pomoci. Dáte ji prášky proti bolesti a ošetříte ji zranění. Vytáhnete střepy z ran a obvážete zlomeniny.

 
82%
Hra - Halloween Doll Creator
Video se načítá

V této hře budete mít 3 slečny, které musíte připravit na halloween! Každé z nich musíte vybrat tu nejstrašidelnější masku a převlek. Také můžete zvolit různé doplňky.

 
83%
Hra - Superhero Doll Real Makeover
Video se načítá

Krásná superhrdinka potřebuje rychle makeup! Pomůžete ji? Nejdříve ji musíte obličej vyčistit a nanést pleťovou masku. Pak můžete využít různé druhy makeupu.

 
82%
Hra - Elisa Doll Creator
Video se načítá

Ve hře Elisa Doll Creator bude tvým úkolem vytvořit tak nádhernou panenku, aby si s ní chtěly hrát holčičky po celém světě. Budeš vybírat jaký má mít obličej, jaké oblečení bude nosit a jaké doplňky bude používat. Zvládneš to?

 
80%
Hra - Doll Creator Halloween Theme
Video se načítá

Doll Creator Halloween Theme je parádní hra, ve které si budeš moct vyrobit svou vlastní panenku! A protože se již Halloween blíží rychlosti blesku, bude téma docela jasné. Povede se ti panenku nazdobit, dle tvého gusta?

 

Jak fungují hry Panenky

V této kategorii najdeš všechny hry, ve kterých bude v hlavní roli panenka. Bude se jednat o hry s Barbie nebo o různé pečovací, případně třeba oblíkací hry. Tvým úkolem většinou bude navrhovat oblečení nebo doplňky pro panenky, někdy budeš tvořit vzhled panenky a jindy si s ní třeba budeš jen hrát. V této kategorii budeš mít možností opravdu hodně a jistě se zde i něco naučíš.

Nejlepší hry s panenkami

Ve hře Doll House Design bude tvým úkolem připravit pro panenky domek. Budeš se muset vžít do role designérky a připravit pro panenky 5 místností, ve kterých budou žít. Další hrou je Candy Doll Creator, ve které bude tvým úkolem vymyslet novou panenku. Na začátku dostaneš figuríne, které udělaš pěkný účes, pomůžeš s makeupem a vymyslíš vhodné oblečení a doplňky. poslední zmíněnou hrou je Dolly Party Dress Up, kde bude tvým úkolem nazdobit panenku do párty stylu. Nemusíš se start o nic jiného než oblečení a doplňky.