Kouzla a čarování

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

95%
Hra - Style Decorate 21
Video se načítá

Jak to vypadá u čarodějek doma asi nikdo kromě čarodějnic neví. To však neznamená, že jim takový byteček nemůžeme vyzdobit. Přesně o tom tato online hra je. Je tu spoustu dekorací. Neboj se je tam dát třeba dvakrát a uspořádat čarodejnický rej.

 
90%
Hra - Min Hero: Tower of Sages
Video se načítá

Máme tu další skvělou hru, ve které se budete moci vydat na velké dobrodružství! Po výběru postavy se ocitnete v neprobádaném světě, který budete muset objevit. K dispozici budete mít příšerky, které budou za vás bojovat. Za každý vyhraná boj získají několik zkušeností. Po dosažení určitého počtu zkušeností příšerka postoupí na další úroveň a zlepší se její celkové vlastnosti.

 
89%
Hra - Transmyter
Video se načítá

V adventuře Transmyter se s malým mimozemšťanem vydáte na dlouhou cestu, abyste našli vaši ztracenou lásku. V zdolání překážek vám bude pomáhat vaše nadpřirozená schopnost, díky které se dokážete proměnit na libovolný předmět či zvíře ve vašem okolí.

 
88%
Hra - Takeover
Video se načítá

Zahraj si strategickou hru jménem Takeover, ve které se staneš velitelkou armády. Spravuj pevnost, kterou můžeš vylepšovat, bojuj s tvou armádou a také využívej kouzla, která časem dostaneš. Vítej v magickém středověku!

 
87%
Hra - Secret Witchery
Video se načítá

V této hře si zahraješ na malou čarodějku, která se neřídí pravidly. Zatímco bys měla se starou čarodějnicí míchat lektvar přesně podle pokynů a přidávat jen určité přísady, rozhodla ses, že si v kotlíku, zatímco stará čarodějka hledá přísady, umícháš vlastní lektvar, který ti pomůže vykouzlit novou kamarádku. Úkol je tedy jednoduchý, vždycky když se stará čarodějnice nedívá, liješ do kotlíku tajné přísady, co držíš v ruce. Musíš to dělat tak dlouho, dokud ukazatel hladiny kotlíku nad tebou neukáže, že je kotlík plný. Ale pozor, vždycky když tě čarodějka chytí při činu, ztratíš jeden život a ty máš celkově jenom tři.

 
87%
Hra - The Magician
Video se načítá

Staňte se pravým kouzelníkem a odhalte vřechny magické triky v super hře The Magician. První se podívejte, jak vypadá kouzlo ve své pravé podobě a pak mu zkuste klikáním na ty správné věci přijít na kloub. Dokážete to i u náročnějších triků?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - The Illusionists Dream
Video se načítá

V této netradiční logické skákačce se setkáš s kouzelníkem, který na sebe zvládne vzít podobu jakéhokoli zvířete. Díky tomu má možnost překonat všemožné překážky a dostat se tak dále. Dej si ale pozor, ať se nestane potravou pro větší zvířata. Získej zlatý klíč a dostaň se do dalšího kola!

 
85%
Hra - Fancy Wizard
Video se načítá

Představ si, že se můžeš stát kouzelníkem. Vyzkoušej si to v následující hře. Celkem si můžeš projít osmnáct úrovní, během nichž musíš plnit logické úkoly a hádanky. Čaroděj si může přivolat na pomoc figuríny, které dovedou být velice užitečné. Dokážeš si se všemi nástrahami a překážkami na cestě poradit?

 
82%
Hra - Harry Potter Fight
Video se načítá

Jste velkým fandou Harryho Pottera? Pak je tahle hra určená právě Vám! Harry se ocitl v bezvýchodné situaci, ze které ho můžete dostat jen Vy a Harryho kouzelná hůlka. Ostřelujte nepřátele v kápích, kteří se na nebohého chlapce řítí ze všech stran a zachraňte svět před lordem Voldemortem. Hurá do Bradavic začít svůj vlastní příběh!

 
81%
Hra - Potion of Beauty
Video se načítá

Stará ošklivá čarodějnice se snaží vytvořit lektvar, který by jí zaručil krásu a mladistvý vzhled. Pomoz čarodějnici při hledání ingrediencí a vhazuj je do kotlíku. Po levé straně se ti objeví nápověda, co by se mělo použít. Po konci úrovně se čarodějnice promění. Dokážeš si projít všemi úrovněmi hry?

 
80%
Hra - Incursion 2: The Artifact
Video se načítá

Pokračování oblíbené defensovky, ve které musíte bránit cestu před zlými démony. K dispozici budete mít kromě klasických bojových a lučištnických jednotek i vlastního hrdinu, který získává zkušenosti a může se naučit kouzlům.

 
77%
Hra - Perfume Workshop
Video se načítá

Přemýšleli jste někdy o tom, jakým způsobem se vyrábí parfémy? A chtěli byste si to někdy vyzkoušet? Můžete si to vyzkoušet alespoň virtuálně ve hře Perfume Workshop. Dostanete k dispozici celou řadu lahviček, které můžete nalít do připravené mixovací nádoby a poté zkuste přísady promíchat. Uvidíte, co z toho vzejde.

 
77%
Hra - Baba Yaga
Video se načítá

Jistě znáš klasickou pohádku o Perníkové chaloupce. Teď si ji můžeš sama naplno prožít. Čarodějnice tě zavřela ve své chýši a odešla pryč. Ty máš jedinečnou šanci utéct! Používej předměty, které v místnosti najdeš, a dostaň se ven.