Zubař

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Rapunzel Rotten Teeth
Video se načítá

Rapunzel má poškozené zuby a vaším úkolem je jejich vyléčit. Nakonec budete společně malovat a vybírat pěkné oblečení.

 
79%
Hra - Pet Crazy Dentist
Video se načítá

Zbavte bolesti tohoto milého pejska, který má zkažené a špinavé zuby. Podaří se vám je všechny vyléčit?

 
79%
Hra - Baby Barbie Braces Doctor
Video se načítá

Pomozte tomuto děvčátku, potřebuje zavézt k zubařovi. Tamjí uděláte rovnátka, přesně podle návodu a pak jí vezmete na nákupy.

 
79%
Hra - Veselý zubař
Video se načítá

Do zubařské ordinace přijde mladý chlapec, který má velmi rád sladkosti. Dokážete se postarat o jeho chrup a opravit jej. Třeba to nebude tak zlé, jak se na první pohled zdá.

 
77%
Hra - Extreme Makeover
Video se načítá

Před vámi stojí velká výzva. Jaká? To je jednoduché, proměnit tuto zanedbanou slečnu na krásku. Aby se vám to podařilo, musíte jí udělat několik procedur. Mezi nimi bude například manikúra, pedikúra, výroba účesu, výběr šatů, make-upu a mnoho jiných. Troufáte si na tuto výzvu?

 
74%
Hra - Crazy Dentist
Video se načítá

Skvělá hra, ve které si zahrajete na profesionálního zubaře celebrit! Budete se starat o chrup hvězdám, jako je Christiano Ronaldo, Justin Bieber nebo Hannah Montana. Potom, co jim pořádně vyčistíte pusu, odstraníte zubní plak a kaz, můžete jim zuby obarvit nebo přidat nějakou ozdobu.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Dentist Slacking
Video se načítá

V této hře budete hrát za malou holčičku, která se nudí u zubaře. Nejde o toho, že by se ho bála, ale z toho věčného sezení se nudí. Takže dělejte různé věci, které by se panu zubařovi určitě nelíbily. Pozor, aby vás nepřistihnul!

 
73%
Hra - Puppy at the Dentist
Video se načítá

Postarejte se o toto zanedbané štěňátko, které má špinavé a zkažené zuby. Aby netrpěl bolestí musíte mu je vyčistit a nahradit za nové. Podaří se vám to?

 
72%
Hra - Animals Dentist
Video se načítá

Vyzkoušejte si, jaké to je pečovat o zvířecí chrup. Skvělá hra, ve které budete zvířátkům kontrolovat zoubky. Vždy je vyčistíte, odstraníte zubní povlak a kaz. Některé zoubky bude potřeba vytrhat a nahradit je novými. Následně můžete zoubky obarvit nebo přidat nějaký ten doplněk.

 
72%
Hra - Precious Kitty Dentist
Video se načítá

Pomozte této kočičce, která má špinavé a zkažené zuby. Jako odborný zvěrolékaři jí musíte zuby pořádně ošetřit a vyměnit za nové. Troufáte si na to?

 
68%
Hra - Rapunzel Real Dentist
Video se načítá

Staňte se zubařem a pomozte Rapunzel ošetřit její bolavý zub. Abyste věděli, co máte dělat, musíte sledovat jednotlivé kroky nápovědy a přesně je zopakovat. Kromě toho je důležitá i rychlost, protože pokud budete zbytečně dlouho váhat, Rapuzel nepomůžete.

 
61%
Hra - Angry Birds Dentist
Video se načítá

Vyzkoušejte si, jaké to je býti zubařem. Tentokrát se budete starat o chrup postavičce z Angry Birds. Kdo by řekl, že ptáček má tolik zubů a hlavně tak zkažených. Vy je musíte vyčistit, vybrousit nebo vyměnit.

 
61%
Hra - Pony Dental Care
Video se načítá

Vyčistěte poníkovi z My Little pony zuby, které má špinavé a vyměňte ty, které jsou poškozené.