Ovládané Myší

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 230
Video se načítá

Je tady polovina pracovního týdne a tak přišel čas na oblíbenou procvičovačku mozku - Monkey Go Happy. V tomto díle se vydáš do podzemnách skrýší, kde na tebe už čekají nejrůznější úkoly. Podaří se ti vše vyřešit a njít 10 opiček?

 
90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 231
Video se načítá

Je tady další víkend a s ním i další díl logické adventurky Monkey Go Happy. V dnešním díle se podívám do rozpálených skal, kde na tebe už čekají nejrůznější úkoly. Mimojiné budeš muset dnes vážit a jako vždy, i dnes budeš hleda opičky.

 
90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 232
Video se načítá

Jako každou středu, i dnes si můžeš zahrát skvělou logickou hrtu Monkey Go Happy. Dnes na tebe opět čeká 10 opiček, které musíš najít a také budeš muset pomoct přerostlému mravenci s jeho nápojem.

 
85%
Hra - My Dream Hospital
Video se načítá

Ve hře My Dream Hospital budeš v roli doktora ošetřovat různé pacienty, kteří se k tobě dostanou. Budeš řešit různé nemoci, potlučeniny a zlomené končetiny. Bude od tebe odcházet každý pacient spokojený?

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 233
Video se načítá

S nedělí příchází konec týdne, ale také nový díl logické hry Monkey Go Happy. V dnešním díle na tebe už čeká schovaných 10 opiček, krom nich ale budeš také sbírat kosti a otevírat různé skrýše.

 
75%
Hra - Bag Design Contest
Video se načítá

Ve hře Bag Design Contest bde tvým úkolem designovat kabelky. Jedná se ale o soutěž a proti sobě budou stát Elsa a Kouzelná Beruška. Obě musí udělat co nejpěknější kabelku a porota poté vybere, která se ji líbí více.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 234
Video se načítá

Je tady středa a ne jen ta ledajaká. Dneska je totiž konečně Halloween! My jsem se na něj těšili a ty určitě taky. Ještě před večerem tě ale poprosíme, abys pomohla njít 10 opiček v novém dílu logické hry Monkey Go Happy.

 
75%
Hra - Halloween Differences
Video se načítá

Ve hře Halloween Differences bude tvým úkolem hledat rzdíly na různých dvojičkách obrázků. A aby to bylo tématické, tak je dnes téma halloween. Na hledání budeš mít vždy omezený čas, a budeš muset najít přesně stanovený počet rozdílů.

 
75%
Hra - Design Your Baby Room
Video se načítá

Ve hře Design Your Baby Room budeš mít za úkol pomoct dvěma párům vybvit dětsky pokoj. Budeš muset vybrat postýlku, skříňku, oblíbenou hračku a na závěr vše doladíš zaáclonami. POvede se ti to tak, aby byli manželé spokojeni?

 
80%
Hra - Jasmine and Rapunzel on Camping
Video se načítá

Jasmine and Rapunzel on Camping je skvělá hra, ve které bude tvým úkolem pomoct Rapunzel a Jasmíně s kempováním. Celkem na tebe čekají tři úlohy, ve kterých budeš muset dvěma princeznám pomoct. Povede se ti vše splnit?

 
80%
Hra - Super Fairy Powers
Video se načítá

Ve hře Super Fairy Powers bude tvým úkolem pomoct víle vybrat vhodné oblečení, účes a křídla a poté ji pomůžeš vyrobit Fidget Spinner. Na závěr ji pomůžeš Spinner roztočit a tvým úkolem bude mít co nejvíce otáček.

 
84%
Hra - Little Dentist
Video se načítá

Ve hře Little Dentist na tebe čeká moderně vybavená zubní ordinace. Také na tebe čekajá pacienti, kteří potřebují opravit zuby. Pomůžeš jim, aby měli zase zdravý chrup a zároveň, aby je to moc nebolelo?

 
75%
Hra - Candy Pop
Video se načítá

Candy Pop je skvělé postřehová hra, ve které bude tvým úkolem spojovat kameny stejného tvaru a barvy. Ve hře tě čeká obrovská spousta levelů, které můžeš všechny vyřešit nebosi můžeš zvolit jednorázovou hru, ve které pjde o to, mít co nejlepší skóre.

 

Popis štítku Ovládané Myší

Chceš si zahrát hru, ale nechce se ti používat složité ovládání na klávesnici? Pak jsou hry ovládané myší to pravé pro tebe! V této kategorii najdeš nejrůznější střílečky, ve kterých se z tebe stane odstřelovač nebo oddechovky, kde si pěkně oddychneš po náročném dni. Tato kategorie je zaměřená i pro holky a obsahuje spoustu oblíkaček, kde veškerou módu vytvoříš na pár kliků nebo obsahuje mapříklad pečovací hry, kde pouze s myší budeš pomáhat klientkám s jejich požadavky.

Nejlepší hry ovládané pouze myší

Jedna z perfektních her na odpočinutí si, ale také na procvičení si nejrůznějších dovedností, která se ovládá pouze myší je Goodgame BigFarm. V této hře bude tvým úkolem rozjet prosperující farmu. A jelikož se hra neustále ukládá, můžeš se k ní kdykoliv vrátit. Skvělá hra pro kluky by potom mohla být Wheelie Challenge, ve které půjde o to, udržet se co nejdéle na zadním kole bicyklu. Hra se ovládá velmi jednoduše pouze zmáčknutím leveého tlačítka myši. Jedba z velmi populárních her ovládaných myší patří do kategorie Monkey Go Happy. Tyto hry jsou zaměřeny na otestování vaši logiky a intuice.