Hello Kitty

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Hello Kitty and Friends Restaurant

V této vynikající hře bude vaším úkolem ve vlastní restauraci obsluhovat všechny hosty a připravovat jim ty nejlepší možné pochoutky, které dokážete.

 
85%
Hra - Hello Kitty and Friends Finder

Dokážete najít schovávající se Hello Kitty v jednom ze tří kelímků v každém levelu?

 
85%
Hra - Hello Kity and Friends Jumper

V této hře budete muset stavět most do výšky takovým způsobem, abyste s Hello Kity vyskákali co nejdále. Dokážete to?

 
80%
Hra - Hello Kitty Pinball

V této hře s krásným vzhledem budeš muset nahrát před vypršením časového limitu co největší možné skóre. Vystřeluj míčky a snaž se nahrát co nejvíce bodů. Hru ovládáš myší.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Hello Kitty Emojify My Party
Video se načítá

Hello Kitty se rozhodla, že uspořádá oslavu a pozve na ni svých nejlepších kamarádů. Pomozte jí s výzdobou interiéru a zbývajících doplňků.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
64%
Hra - Hello Kitty And Mom Matching Outfits
Video se načítá

Pomozte mladé hello Kitty a její mamince s proměnou zevnějšku. nejprve se vrhnete na vyčištění tváří a pak na výběr oblečení a doplňků. Budou po proměně vypadat lépe?

 
62%
Hra - Hello Kitty Room Cleanup
Video se načítá

Pomozte Hello Kitty s úklidem její ložnice, aby stihla jít s kamarády ven. Pokud neupracete všechny věci tam kam parta bude velmi smutná proto se musíte snažit. Oblečení patří do skříně a kosmetika a knihy na poličku. Nezapomeňte na luxování!

 
67%
Hra - Hello Kitty Face Painting
Video se načítá

Hello Kitty se nudí a proto by se chtěla zabavit s barvami na obličej. Pomozte jí s jejím výzdobou, aby vypadala krásně. Bude spokojená s výsledkem?

 
69%
Hra - Hello Kitty Origami Class
Video se načítá

Kdo má rád oddechovky tak si zkuste tuto hru, kde budete plnit různé úkoly. Dodržujte postup a nic nemůžete zkazit.

 
86%
Hra - Hello Kitty's New Boyfriend
Video se načítá

Hello Kitty má na výběr ze tří partnerů, vaším úkolem je vybrat jednoho z nich a podle jeho stylu ji i obléci. Hra začíná až na rande, kdy musí Hello Kitty partnera získat. Dokážete jí pomoci?

 
72%
Hra - Hello Kitty Bike Accident
Video se načítá

Zvládnete ošetřit Hello Kitty, která se zranila při jízdě na kole? Bude pouze na vás, jak si s tím poradíte.

 
73%
Hra - Hello Kitty Memory
Video se načítá

Kitty pro Tebe má další zábavu, při níž si procvičíš i paměť. Zahraj si pexeso a najdi vždy dva stejné obrázky na pozadí. Jakmile najdeš všechny, dokončíš úspěšně celou hru.