Testy a kvízy

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

100%
Hra - Geography Game - Europe
Video se načítá

Zkuste si, jak na tom jste se znalostmi o Evropě. Dokázali byste označit všechny evropské státy? Tak v této hře budete mít jedinečnou možnost.

 
90%
Hra - Animals in the City 2
Video se načítá

Jaké zvíře jsi dnes? Kachna, ježek nebo ještě něco úplně jiného? Zjistíš to velmi jednoduše, pomocí tohoto kvízu! Odpověz na 10 otázek - stačí vybrat, která ze dvou věcí je ti více sympatická, a odpověď máš za chvilku. Test můžeš dělat jednou denně.

 
90%
Hra - Smoothie Quiz
Video se načítá

Udělej si mini test a zjisti, jaký smothie se hodí k tvé osobnosti. Bude to banánový, jahodový nebo jiný?

 
88%
Hra - Outfits Tonight
Video se načítá

Chtěla bys na večírku vypadat co nejlíp, ale nejsi si jistá, co si máš vzít na sebe? V této hře si postupně vybereš mezi deseti dvojicemi obrázků ten, který se ti líbí více. Na konci dostaneš tip na oblečení. Ale pozor, hrát můžeš jen jednou denně!

 
88%
Hra - Dream Princess Today
Video se načítá

Chtěli byste vědět, jaká princezna by z vás byla? Stačí si udělat malý test a výsledek zjistíte. Tak co vy na to jdete do toho?

 
88%
Hra - Barbie’s Vogue Dream Job
Video se načítá

Barbie měla odmalička tajný sen a teď by si ho chtěla vyplnit. Aby se však dostala do redakce časopisu Vogue, musí být stylově oblečená, mít krásné portfolio a odpovědět na pár otázek ohledně módy. Dokážete jí vyplnit sen?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Disney High School Love
Video se načítá

Rapunzel se bezhlavě zamilovala do Flynna a její kamarádky by ji v tom chtěli podpořit. Oblečte si každou z nich, pomozte jí s vytvořením zamilovaného listu a splnit test. Podaří se vám je spojit?

 
87%
Hra - Ponies in the City
Video se načítá

Zjistěte v jednoduchém testu, jaký jste kůň a jakou máte osobnost. Každý den si můžete udělat test díky kterému zjistíte, jaké máte momentální rozpoložení.

 
87%
Hra - Animals In The City
Video se načítá

Udělejte si malý test a zjistěte jaké zvíře jste pro tento den. V testu si budete moci vybrat mezi dvěma různými obrázky, vyberte si ten, který vám bude sympatický. Na konci testu zjistíte, co se hodí k vaší povaze.

 
86%
Hra - Hello Kitty's New Boyfriend
Video se načítá

Hello Kitty má na výběr ze tří partnerů, vaším úkolem je vybrat jednoho z nich a podle jeho stylu ji i obléci. Hra začíná až na rande, kdy musí Hello Kitty partnera získat. Dokážete jí pomoci?

 
86%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video se načítá

Ken, Flynn a Hiccup se zajímají o Barbie, avšak vítězem může být jen jeden. Pomoz každému z nich s výběrem dárku pro Barbie a nechte ji ať si vybere toho nejlepšího.

 
86%
Hra - Trivia Cracked
Video se načítá

Parádní hra, ve které budete mít několik sad s otázkami. Hádat budete značky, loga, celebrity nebo zvířata. Každá otázka má omezený čas na odpověď. Pro odemčení dalších sad s otázkami musíte nasbírat potřebný počet hvězd.

 
85%
Hra - Wiz Dog Quiz
Video se načítá

Nevíte si vybrat typ psa, který by pasoval k vaší povaze? V tom případě je tato hra přímo pro vás. Za pomoci stroje a vašeho subjektivního výběru zjistíte, jaký typ pejska se hodí přímo k vám.