Koně

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

75%
Hra - Twilight Sparkle Perm
Video se načítá

Twilight se probrala a nevěřila vlastním očím, v jakém hrozném stavu je její hříva. Pomozte jí s výběrem nového účesu, aby vypadala krásně.

 
69%
Hra - Horse & Unicorn Coloring Book
Video se načítá

Vybarvěte si krásnou omalovánku s rozmanitými druhy koní. Pokud danou barvu nenajdete v paletce, můžete si ji vytvořit.

 
63%
Hra - My Little Pony Shoes Designer
Video se načítá

Poníci by si chtěli zakoupit nové boty, ovšem nic nového v obchodě nemají. Překvapte je vlastními návrhy bot a přizpůsobte jejich jim stylu. Podaří se vám to?

 
67%
Hra - Equestria Girls Classroom Cleaning
Video se načítá

Pomozte dívkám, aby stihli třídu uklidit v čas a nedostali žádný trest od učitele. Každá věc má své místo a to musíte najít, nezapomeňte ani na papírky, které patří do koše a na vyčištění podlahy!

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - My Little Pony Winter Fashion
Video se načítá

Pomozte poníkem s výběrem hezkého zimního oblečení do chladného počasí, aby jim nebyla zima. Kromě oblečení jim můžete vybrat hřívu a hezké doplňky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
86%
Hra - My Little Pony Friendship Necklace
Video se načítá

Připravte si náhrdelník a další ozdoby, které se vám budou líbit. Bude pouze na vás, jak si s tím poradíte.

 
88%
Hra - My Little Pony Queen Chrysalis Dress Up
Video se načítá

Vyberte pro Crystal krásné šaty, doplňky a účes, aby vypadala úchvatně. Pomozte jí se správným výběrem.

 
70%
Hra - Applejack Bubble Bath
Video se načítá

Applejack je špinavá a proto potřebuje pořádnou koupel. Udělejte jí ji a postarejte se, aby byla dobře vysušená a měla teplé oblečení.

 
92%
Hra - General Zoi's Pony Creator
Video se načítá

Vytvořte si během minut dokonalého poníka, dle vašich představ. nezapomeňte použít všechny možné dekorace, aby byl co nejhezčí.

 
68%
Hra - Equestria Girls Rainbow Rocks Meets Disney
Video se načítá

Oblečte dívky do šatů známých princezen a vyberte pro každou originální kostým. Budou se na původné princezny, alespoň trochu podobat?

 
74%
Hra - My Little Pony Explore Ponyville
Video se načítá

Vyberte si svého oblíbeného poníka a prožijte s ním zábavný den v domečku. Každý z nich obvykle dělá něco jiného, proto máš možnost volby a pokud tě omrzí můžeš jít za jiným. Vyber si svého favorita.

 
58%
Hra - Twilight Sparkle Gave Birth Twins
Video se načítá

Twilight očekává se svým manželem dvojčaty a proto potřebuje vaši pomoc, aby byl porod bezproblémový a bezbolestný. Kromě Twilight se budete starat, io její novorozené děti.