Koně

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
67%
Hra - My Little Pony College Party
Video se načítá

Pomozte Pinkie s výběrem oblečení na dnešní vysokoškolskou oslavu, které se má zúčastnit a poznat své spolužáky. Pomůžete jí se správným výběrem, aby si ji noví spolužáci všimli?

 
52%
Hra - My Little Pony Equestria Sweet Kiss
Video se načítá

Twilight a Pinkie se zamilovali do stejného chlapce a proto musíte být skutečně opatrní, aby se s ním Twilight mohla líbat. Postarejte se aby ji Pinkie a ostatní neviděli.

 
89%
Hra - My Modern Little Pony
Video se načítá

Pinkie a Rainbow by chtěli vypadat lépe a přitažlivější. Proto potřebují poradit s make-upem a oblečením. Pomozte jim!

 
92%
Hra - Applejack School Spirit Style
Video se načítá

Applejack touží po nové změně vzhledu a proto si vybrala právě vás, abyste jí poradili. Poradíte jí, aby vypadala nejlépe?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
61%
Hra - My Little Pony Prom
Video se načítá

Postarejte se o poníky a připravte každého z nich na školní ples. Vybrat jim můžete hezké kostýmy a doplňky.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

87%
Hra - Equestria Girls: Back To School 2
Video se načítá

Oblečte si zbylé dívky z My Little Pony, aby mohli jít do školy. Každé z nich můžete vybrat originální doplňky nebo oblečení, které je vystihuje.

 
95%
Hra - My Little Pony Indigo Zap School Spirit Style
Video se načítá

Postarejte se o jednu z hrdinek z my Little Pony a postarejte se o to, aby vypadala stylově a moderně. Zalíbí se jí váš styl?

 
67%
Hra - Horse Makeover Hair Salon
Video se načítá

Zkuste upravit tohoto koně tak, jak si představujete. Budete se o něj hezky starat a jakmile ho umyjete tak ho můžete upravit.

 
78%
Hra - Belles Caring Horse
Video se načítá

Dokážete si poradit s úpravou koně, který potřebuje umýt? Do stáje se dostal špinavý, takže jej musíte nejprve vymydlit a poté opět vysušit. Dokážete si poradit se všemi úkony spojené s péčí o koně?

 
75%
Hra - Rainbow Dash Super Style
Video se načítá

Rainbow by chtěla nové doplňky a hřívu, pomozte ejj s výběrem, aby vypadala lépe a cítila se pohodlněji.

 
79%
Hra - My Little Pony Puzzle
Video se načítá

Poskládejte si puzzle s poníky v různých situacích a splňte časový limit, který vám bude stanoven. Podaří se vám zvítězit v každé úrovni?

 
74%
Hra - Little Pony Hari Salon
Video se načítá

Navrhněte pro Rainbow nový barevný účes, který by ji zaujal. Změnit můžete tvar, ale i barvu.