Boty

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
92%
Hra - Cinderella' s Disney Shoes
Video se načítá

Popelka potřebuje na svou stránku přidat nový příspěvek, jak si upravila své nové boty. Pomozte jí s dekorací, aby vypadala skutečně dokonale.

 
90%
Hra - Shoes Designer: Winter Boots
Video se načítá

Vytvořte si své vlastní originální kozačky. Je jen na vás, jakou barvu a styl jim vyberete. Nezapomeňte ani na doplňky.

 
89%
Hra - Dress My Fashion Boots
Video se načítá

Navrhni si své vlastní boty! Můžeš si vybrat z různých tvarů a velikostí. Ujisti se, že návrh je moderní a skutečně cool a že boty vypadají jedinečně. Boty jsou navrhovány pro procházky, to je jediné, na co se budou používat.

 
89%
Hra - Monster High Design School Shoes
Video se načítá

Vytvořte si novou kolekci bot s motivem Monster High. Na výběr máte krásné barvy a doplňky, které můžete použít.

 
85%
Hra - Moccasin Winter Boots
Video se načítá

Chtěli byste být designérkou? S hrou Moccasin Winter Boots si můžete navrhnout své vlastní boty na zimu. Měnit jim můžete barvu, texturu a přidávat doplňky. Jak budou vypadat vaše zimní boty?

 
85%
Hra - High Heel Styler
Video se načítá

Staňte se na pár minut designérky a navrhněte si za pomoci této hry vlastní kolekci. Na výběr máte krásné dekorace a doplňky.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Desgin Fringe Boots
Video se načítá

Vyrobte si novou jarní kolekci s pěknými botami a vyberte jim barvu a dekorace, které by se jim hodily. Bude stát výsledek za to?

 
85%
Hra - Barbie Design My Emoji Shoes
Video se načítá

Barbie si zakoupila nové boty a tenisky, které by chtěla oživit barvami a doplňky Vyberte jí jejich vy.

 
83%
Hra - Fabulous Highheel Style
Video se načítá

Fabulous High heel Style je hra, v které budete dekorovat boty. V první řadě si můžete vybrat jejich design, pak barvu, ale i dekoraci a doplňky. Vytvořte si i vy svou vlastní kolekci bot. Příjemnou zábavu.

 
83%
Hra - Design Your Shoes
Video se načítá

Myslíte si, že by z vás byla dobrý návrhář? Otestujte si to v této hře a vytvořte si vlastní holínky.

 
82%
Hra - High Class Heels
Video se načítá

Vytvořte si krásné a moderní boty na podpatku, které si můžete ozdobit podle svých představ. Budou vaše boty ty nejkrásnější?

 
81%
Hra - Fashion Rain Boot
Video se načítá

Fashion Rain Boot je hra pro dívky, kde budete dekorovat boty do deště. Vytvořte si i vy svou kolekci, která je moderní. Vybírat můžete z různých typů bot, barev a doplňků. Vytvořte originální kousky i vy.

 
81%
Hra - Boot Dress Up
Video se načítá

Boty nemusí být vždy fádní a nudné, ale naopak. Mohou vzkvétat různými barvami a doplňky. Vytvořte si i vy vlastní boty, kde si můžete vybrat jejich design, barvu, punčochy, tetování a dokonce i barvu pleti. Jak budou vypadat ty vaše?