Dostihy

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

81%
Hra - Raceday
Video se načítá

Hra Raceday nabízí koňské dostihy. Jako první krok si musíte zvolit jednoho ze závodních koní. Každý kůň má své specifické vlastnosti, a proto vybírejte moudře. Pro představu: power znamená sílu, speed je rychlost, recovery symbolizuje schopnost obnovení sil po závodech a temperament ukazuje, kterak se kůň bude chovat.

 
78%
Hra - Koňské závody
Video se načítá

Parádní závody s koníčky. Vyber si svého favorita a snaž se s ním doběhnout do cíle jako první. Tato hra s koňmi má opravdu příjemnou hudbu.

 
78%
Hra - Animal Dash
Video se načítá

Parádní gameska s koníčky, kravičkami a dalšími zvířátky. Jedná se o pravý zvířecí závod. Nejprve osedlej kravičku a vyhraj první závod. Opravdu super hra.

 
76%
Hra - Racehorse Tycoon
Video se načítá

Dostihová hra, kde tvým úkolem není závodit? Ano, přesně to ti přináší výborná hra Racehorse Tycoon. Ty se musíš postarat o koně, jezdce, trenéra, ustájení a krmivo a hlavně o peníze, aby bylo z čeho všechno platit! jak peníze vydělat? Pomocí sázek na dostizích a výher za závody! Dokážeš se o svůj tým postarat?

 
66%
Hra - Koňské závody 1
Video se načítá

Vyzkoušej si, jaké je to být jedním z žokejů na prestižním závodě ve skoku přes překážky. Jsi postaven na start spolu se čtyřmi jinými žokeji a jediným tvým úkolem je doběhnout do cíle jako první a přitom přeskočit všechny překážky. V průběhu závodu můžeš povzbuzovat koně bičíkem, aby jsi ho zrychlil. Když koně vběhnout do cíle, vyfotí se snímek vítězů, tak se snaž, ať jsi na něm i ty!

 
66%
Hra - Horse Rancher
Video se načítá

Co takhle mít ranč plný krásných koní, které se Vám za péči budou odvděčovat svou hrdostí a úspěchy v jezdeckých závodech. Musíte si nejdříve koníčky pořídit, nakrmit je a vytrénovat. Poté se s nimi můžete vrhnout na dostihové závody. Hra je velmi hezky udělaná a všechny rozhodně zaujme. Je snadná na ovládání. O koníčky ale musíte dobře pečovat, aby se jim nestalo nic zlého.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
63%
Hra - Greyhound Racing Tycoon
Video se načítá

Zahrajte si tuto sportovní hru, ve které budete trénovat závodního chrta a dovedete ho až ke slávě! Musíte se o něj dobře starat, takže ho krmte, kupujte mu hračky, trénujte ho a hlavně se ho snažte dostat do výcvikového kempu. Musíte se o něj dobře starat, krmit ho, udržovat ho v dobré náladě a formě. Můžete pracovat v zoo a vydělávat si bokem peníze na treningové zájezdy, můžete vsázet na ostatní psy a před závodem i na toho vašeho, podle kurzu. Vytrénujte opravdového šampióna, který nezná prohru.

 
59%
Hra - Běh přes překážky na koni
Video se načítá

Pokud jste sportovní nadšenec nebo jen milujete koně, měli byste si vyzkoušet jaké to je na pravých koňských závodech. Vyberte si koně, pečlivě si před výběrem pročtěte jeho formu a další údaje, aby Vás následně nemohl zklamat a začněte závodit. Proběhněte celou trasu bez úhony, přeskákejte trnité překážky a staňte se vítězem!

 
54%
Hra - Horse Ranch
Video se načítá

Horse ranch je graficky jednoduchá strategická a závodní hra, která se odehrává v oblasti dostihových závodů. Ze začátku hry si koupíte obyčejného koníka, kterého si však později vytrénujete. Čím víc budete vyhrávat závody, tím víc peněz budete mít a umožní vám to si koupit lepší koně. Zároveň však se musíte i o koně starat a kupovat mu krmení.

 
50%
Hra - Enjoyable Horse Racing
Video se načítá

Ve hře Enjoyable Horse Racing se podíváme na dostihové závodiště pro koně. Tentokrát ale nezávodíte vy, ale na závod se díváte z pohledu diváka sázkaře. Každý kůň má vlastnosti jako minimální rychlost, maximální rychlost a zrychlení. Vy musíte velmi pečlivě vybírat, protože koně s nejvyšší rychlostí a velkým zrychlením obvykle vyhrávají na krátkých tratích, zatímco koně s vyšší minimální rychlostí a menším zrychlením většinou vládnou delším tratím.

 
47%
Hra - Sulk Riders
Video se načítá

A máme tu další z dostihových her! Tato hra je ale jedinečná svou velmi povedenou grafikou. Máš na výběr z různě starých, krásných koňů, vyber si také jezdce a můžeš se postavit na start. Kůň ti poběží tak rychle, jak rychle zvládneš cválat svými prsty po klávesnici! Nahraj co možná nejvyšší skóre a dobře se s hrou Sulk Riders bav!

 
38%
Hra - Horse Athletics
Video se načítá

Zkuste si dostihové závody! Budete soutěžit v několika disciplínách! Ovládání je celkem náročně, ale snad se do toho dostanete.

 
35%
Hra - Sock Pony Race
Video se načítá

Hra pro dva hráče, která vás pobaví nejen svým grafickým zpracováním. Každý z vás osedlá jednoho koně a můžete začít závodit. Hru oba hráči ovládají na jedné klávesnici a to pohodlně šipkami nebo písmeny. Není to jen tak, v cestě máte spoustu překážek, které je potřeba překonat za pomocí Enteru nebo mezerníku.