Koně

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
51%
Hra - My Little Pony Surprise Party
Video se načítá

Pomozte poníkem s přípravou tajné narozeninové oslavy pro Rainbow. Aby se však mohla vydařit musíte splnit všechny úkoly, aniž vás Rainbow viděla. Myslíte si, že to zvládnete?

 
65%
Hra - Magic Pony
Video se načítá

Vytvořte si vlastního poníka, kterého by chtěl každý. K dekoraci můžete využít barvy, ale také různé doplňky, které ho příjemně oživí. Příjemnou zábavu.

 
50%
Hra - My Little Pony Halloween Fun
Video se načítá

Twilight potřebuje během Halloweenu několik věcí, které jsou dobře ukryté. Pomozte jí s jejich nalezením a nedopusťte, aby ji viděla Applejack s kamarádem zombie. Pokud je uvidíte musíte se schovat za kotlík.

 
66%
Hra - Pony Doctor Game
Video se načítá

Pomozte malému poníkovi, který se poranil během procházky. Aby se cítil lépe musíte mu podat první pomoc a očistit od špíny a smradu. Pomůžete mu?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
81%
Hra - My Little Pony Halloween Party
Video se načítá

Postarejte se, aby měl každý poník nejkrásnější kostým z výběru, který připravila Rarity. Bude tvá parta tou nejkrásnější?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

81%
Hra - Equestria Girls Halloween Makeover
Video se načítá

Vyberte si svoji oblíbenou postavičku a pomozte jí s výzdobou pokoje a výběrem pěkného kostýmu na Halloween. Bude s výběrem spokojená?

 
96%
Hra - My Little Pony Twilight Sparkle School Spirit Styl
Video se načítá

Twilight potřebuje nové oblečení na zítra protože se budú fotit. Vyberte jí něco hezké, aby měla na tento den pěkné vzpomínky.

 
88%
Hra - Fluttershy School Spirit Style
Video se načítá

Pomozte hrdince z My Little Pony s výběrem nového oblečení do školy. Na výběr máte krásné šaty, sukně, ale i účesy a doplňky. Zklame ji váš výběr nebo překvapí.

 
73%
Hra - Fluttershy Vs Pony Human
Video se načítá

Fluttershy vypadá skvěle jako poník, ale i jako mladá dívka. Rozhodněte, která z možností jí sluší víc.

 
89%
Hra - My Little Pony Midnight Sparkle Dress Up
Video se načítá

Myslíš si, že jsi kreativní tak v tom případě musíš pomoci Sparkle s výstřednější oblečením. Dokážeš jí vybrat nejlepší kousky z nabídky?

 
74%
Hra - Indigo Zap Motocross Style
Video se načítá

Dokážete hezky upravit a učesat tuto postavičku? Vyberte jí to nejhezčí oblečení na sebe.

 
75%
Hra - Diy my Little Pony Globe
Video se načítá

Barbie si chce vytvořit krásnou dekoraci do pokoje. Pomozte jí s výběrem vhodných doplňků a poníka na koule.