Parkur

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Pepcid Horse Jumping
Video se načítá

Líbí se ti koňské závody? A co takhle přeskoky přes překážky? Nemáš koně, ale toužíš být hvězdou Velké Pardubické? Tak vyzkoušej tuto hru! Posaď se za krásného hnědouše a start! Přeskákej všechny překážky a dej si dobrý pozor, ať žádnou neshodíš! Užij si jízdu v sedle koně, dojeď do cíle a nezapomeň na časový limit!

 
75%
Hra - Jump Off
Video se načítá

Staň se na chvíli žokejem a skákej se svým koněm přes překážky tak, aby si získal co nejvíc bodů a mohl postoupit do dalšího kola. V této odpočinkové hře jsi jezdcem na dostihové dráze a svého koně musíš jednak správně směrovat, aby překážku neminul, ale také s ním zavčas vyskočit, aby ji nesrazil. Zlepšuj se, postupuj do dalších kol a staň se vítězem závodu.

 
73%
Hra - Horse Eventing 2
Video se načítá

Užijte si super závodní hru na koních, kde se zúčastníte mistrovství v parkuru. Upravte si svého krásného koně a vydejte se na trať plnou stále komplikovanějších překážek. Dokážete odhadnout správný okamžik ke skoku a zvítězit? Určitě vás potěší bezvadná 3D grafika.

 
70%
Hra - Horse Jumping 3D
Video se načítá

Chtěla bys jezdit na koni a vyzkoušet s ním parkur? V této hře můžeš. Je pro tebe připraveno mnoho kol parkuru nebo kol, kde musíš běhat přes určité body. Vždy si dej pozor na rychlost, musíš běžet tou správnou, protože jinak se do dalšího kola nedostaneš.

 
69%
Hra - Forest Ride
Video se načítá

Během této hry se z Vás stane jezdec na koni. Na začátku si můžete vybrat jednu ze dvou tras a pak nezbývá, než vyskočit do sedla a uhánet krajinou. Jenže kůň není stroj a taky potřebuje malé občerstvení v podobě vody a jablek, které jsou umístěny v sudech na cestě. Tato hra, jak ovšem asi všechny, má i svá úskalí. A to v podobě prázdných sudů, a jiných překážek, které musíte přeskakovat nebo obcházet. Pokud se překážkám nevyhnete, odečtou se Vám body.

 
66%
Hra - Jumporama 2
Video se načítá

Povedená superhra s koníčky. Pokud máš ráda koně a koňské závody plné rychlosti a vzrušení, tak jsi na správné adrese. Ovládej koníčka a snaž se přeskočit všechny překážky a samozřejmě zvítězit. Jak se ti hra líbí? Povedený je i první díl této hry.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

62%
Hra - Penny jede na koni
Video se načítá

Máš ráda koně? Tak to se ti bude tato hra opravdu líbit. Ale neboj se, nejedná se o žádné obehrané závody! Tvým úkolem je posadit se do sedla krásného koně a vydat se na záchranu kamaráda Bena, který na tebe za lesem čeká. Na cestě musíš posbírat co nejvíce laskomin pro koníka, aby měl dost síly na překonání všech překážek. Tak neváhej a vydej se na úžasnou cestu v sedle koně!

 
60%
Hra - Jumporama
Video se načítá

Podařená a skvěle hratelná online hra s koňmi. Tentokrát jde o nefalšované koňské závody. Usedni na jednoho z nejlepších koníků a vydej se na závodní trať. Hodně štěstí při překonávání překážek. Zkus i druhý díl této mega hry.

 
60%
Hra - Horse Eventing
Video se načítá

Máme tu pro vás tuto hezkou sportovní hru, ve které se budete účastnit parkurových závodů na koni. Zvládnete bez problémů vyhrát každý závod?

 
50%
Hra - Lexie Rosette ride
Video se načítá

Jezděte na koni s jezdkyní Lexie a zdolávejte překážky. Hra se ovládá pomocí klávesnice a to levou a pravou šipkou pro změnu směru a mezerníkem pro výskok. V průběhu hry sbíráte barevné praporky a barevné kokardy. Cílem je nasbírat co nejvyšší počet bodů v daném časovém limitu a dosáhnou nejlepšího skóre.

 
49%
Hra - Horse Jumping
Video se načítá

Staň se závodníkem na koni a v co nejkratším čase přeskákej připravené překážky na dráze. Na překážky se musíš směrovat a svou jízdu zrychlovat, abys ses nezastavil, tak si dávej pozor a dobře plánuj včasnost výskoku! Ve hře máš různé typy překážek od tyčkových až po vodní příkopy, tak trénuj a staň se vítězem.

 
48%
Hra - Pony Races
Video se načítá

Koně jsou velmi populárními zvířaty. Mnozí je nemohou mít doma, a tak apsoň se na ně chodí dívat nebo dokonce si je půjčují na vyjížďky. Ale co takhle závod na koni? Vyberte si koníčka, jaký se Vám bude nejvíce líbit, a pak se s ním vydejte na trať, kde jsou nastraženy různé překážky, které musíte přeskakovat. Po cestě můžete sbírat například potravu v podobě mrkve.

 
47%
Hra - Horsey Run Run 2
Video se načítá

Úkolem této hry je závodit s postavičkou vtipně animovaného koníka. Důležitá je nejen rychlost, ale i přesnost. Vaším úkolem je totiž přeskakovat překážky. Hra má několik úrovní a důležité je nasbírat co nejvíce bodů. Ovládání je pohodlné pomocí klávesnice a to šipkou pro pohybu kupředu a mezerníkem pro skok.