Bojové

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

90%
Hra - Cookies Must Die Online

Zachraňte město před okupací zuřivých sušenek. Hru ovládáte myší.

 
90%
Hra - Raid Heroes: Total War

Vynikající taktická hra, ve které musíte strategicky rozmisťovat vaše vojáky a porážet zástupy nepřátel, kteří se na vás budou hnát. Vylepšujte je a staňte se pány celého světa.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
95%
Hra - Black Stallion Cabaret

V této povedené hře je vaším úkolem vylepšovat vlak a zbraně, abyste se dostali z bodu A do bodu B.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Bazooka Boy Online

Povedená plošinovka, ve které musíte zničit všechny jednotky a zároveň použít co nejméně střel. Vždy tedy musíte dobře mířit.

 
85%
Hra - Battle Heroes 3

Vylepšujte si vašeho hrdinu v povedené 3D RPG hře s 3D grafikou. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - States IO

V této hře budete muset chytrými strategickými manévry zabrat celé nepřátelské území a vyhrát tak pro vaši barvu cenné body. Hru ovládáte myší.