Pokemon

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Pokémon Trainer Creator
Video se načítá

Vytvoř si svého vlastního trenéra v ženském nebo v mužském stylu a vyber k němu několik vhodných Pokémony.

 
81%
Hra - Pokemon Metamon
Video se načítá

Jsi fandou pokémonů? A chtěl by sis sestavit vlastní tým, který by podle tebe porazil všechny soupeře v pokémonských zápasech, ale i vytřel zrak všem zloduchům? Tak v této hře máš k tomu příležitost! Prostě si jen navol pět postav, vybírat můžeš jak z lidských hrdinů tak z pokémonů samotných, pak už je jen rozestav do správné formace a vyber místo, kde tví hrdinové právě jsou.

 
77%
Hra - Pokemon Trainer
Video se načítá

Máte rádi Pokemony? Oblečte si svou trenérku Pokemonů podle vašich představ. Vybírejte z velkého množství barevných a zajímavých účesů, triček, šatů, kalhot a bot. Nezapomeňte na doplňky. K trénerovi Pokemonů patří samozřejmě i Pokemon! Vybírat můžete z těch nejznámější a nechybí ani roztomilý žlutý Pikachu.

 
75%
Hra - Pokemon Diamond
Video se načítá

Roztomilé postavičky ze seriálu Pokémon se vesele zapojili do této logické hry. Poskládejte kostičky tak, abyste odhalili obrázek vybraného Pokémona, který se za nimi skrývá. Nebude to ovšem tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Musíte se zbavit všech kostiček, jinak se Vám budou odečítat body.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
74%
Hra - Úžasný obchod s mazlíčky
Video se načítá

Obchod, který není jen tak ledajaký - můžeš si v něm vytvořit vlastního mazlíčka. Stačí, když smícháš tři různé ingredience, a uvidíš, jaký tvor z toho bude. Zvířátka jsou navíc podobná pokémonům, takže se určitě nudit nebudeš.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Pokemon omalovánka
Video se načítá

Hra Pokemon omalovánka je zaměřena zejména na nejmenší děti. Je velice jednoduchá, jak po stránce ovládání, tak po stránce grafické. Jak už samotný název hry napovídá, jedná se klasické omalovánky v pravém slova smyslu, tentokrát však v elektronické podobě. Hra zaujme hlavně fanoušky oblíbeného dětského seriálu Pokemon.

 
62%
Hra - Pokemon Dash
Video se načítá

Pokémoni byli svého času fenomenálním seriálem, který k nám dorazil z dalekého a exotického Japonska. V této hře dostanete za úkol poskládat správně obrázek, na kterém běží Pikachu a další Pokémoni. Hra vám bude počítat čas a také počet tahů, které budete na složení obrázku potřebovat. Pokud si obrázek neumíte představit, klikněte na Hint.

 
62%
Hra - Pokemon Hidden Objects
Video se načítá

Najděte zobrazené předměty, které jsou skryté na obrázku. Najděte je v co nejrychlejším možném časovém úseku, abyste si připsali více bodů. Na obrázku se mezi Pokémony schovávají nejrůznější předměty. Hra obsahuje několik na sebe navazujících úrovní. Dokážete si se všemi poradit a najdete schované předměty?

 
58%
Hra - Pokemon Shoot 2
Video se načítá

Máš už plné zuby Pokemonů? Tak to se opravdu vyřádíš v téhle hře Pokemon Shoot 2! Na palouku, vedle vysokých stromů je jedna chatka, kde se Pokemoni zdržují! Ty na ně číháš a tvým úkolem je sestřelit co nejvíce z nich! Nenech žádného z těch podivných zvířátek uniknout! Projdi všemi koly a nenech je uniknout!

 
56%
Hra - Pokemon Girl Dress Up
Video se načítá

kombinuj jednotlivé prvky a vytvoř hrdinku ze světa Pokemon. Můžeš vytvořit již existující postavy nebo si také vymyslet zcela novou. To bude asi větší zábava, takže hurá na to.

 
47%
Hra - Real Pokemon Trainer
Video se načítá

Podaří se vám v této hře pochytat všechny pokémony? Vybrat si můžete jednoho ze tří trenérů. Následně s ním budete procházet město a chytat pokémony. Dávejte si pozor, protože někteří se snaží utéci.

 
44%
Hra - Elsa Pokemon Go
Video se načítá

Elsa se vydala do města chytat pokémony. Několik jich je schovaných a vy je musíte najít. Jakmile pokémona najdete, tak na něj hodíte pokeball a chytíte ho. Kliknutím na pokeball se pak můžete podívat na svoji sbírku.