WoW

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
87%
Hra - Murloc
Video se načítá

Vezmi si na starost děsivého tvora jménem Murk. Pohybuješ se po zajímavé krajině za pomoci směrových šipek, pokud budeš držet Ctrl, tak Murk poběží. Pokud chceš komunikovat s okolím nebo provádět nějakou činnost, zmáčkni mezerník. Pro zobrazení inventáře slouží klávesa Enter. Na cestě se setkáš s nepřáteli a musíš bojovat.

 
71%
Hra - WoW Connect
Video se načítá

Spojujte stejné obrázky ve světě World of Warcraft! Potřebujete dva dílky spojit cestičkou. Cesta mezi nimi smí mít pouze dva ostré rohy, tak dávejte pozor, abyste se nepokoušeli o tři a více. Hra má několik úrovní, každá je označena jinou postavou. Na začátku hry si můžete vybrat jednu ze tří úrovní.

 
50%
Hra - WoW Warrior
Video se načítá

World of Warcraft je velice oblíbenou hrou. Vznikají i různé fanouškovské verze hry. Jednu z nich vám přinášíme, jmenuje se WOWwarrior: Alliance. Postavíte svého bojovníka do cesty nebezpečnému mágovi. Budete mu čelit za pomoci svého štítu, kterým odrážejte kouzla. Mlaťte do kouzelníka a tím získáte body.